trip-krainetrip-ukraine-dark

kolmkolmnurka

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mina proovisin kottpimedas öösel möödakihutavale poolakale kurvilisel metsateel tuulde võtta, kiirusel 140 andsin alla, varsti tuli tagant järgmine ja läks samamoodi, suhteliselt hullumeelne on kuidas ja mille järgi nad seal pimedas orienteeruvad.

Tõsi ta on et Vilnius oli meie marsruudis sees just Vilniuse enda pärast, kui sarnast huvi ei ole võib vabalt Kaunase kaudu uhada. Bialystok tundus asjalik väheste külade ja kiirusepiirangute tõttu teel, muidugi võib vabalt ka Lomza või muu taolise kaudu sõita.

Sai ka just Poznani kandis käidud, tihedamate sõitjate poolt soovitati marsruuti Vilnius-Augutow-Bialystok-Varssav-Poznan. Võib ka Kaunase kaudu. Teedel polnud väga vigagi, vaat et paremad kui Eesti omad. Talve kohta ei oska kahjuks öelda. Liiklus hästi-hästi (rekka)tihe, öösiti vähem. Peale Poola pealinna oleks mõistlik võimalikult kiiresti ennast A2 kiirteele sokutada, mis läheb täitsa Poznanini välja, see tasu (3x11 poolaraha) oleks mõistlik sulas kaasa võtta ja tasub ennast kuhjaga ära. Eesti - Poznan on võimalik ka minu kogemuse poolest ühe jutiga ära sõita, kui kaks juhti on, aga samas kui aega on pole paha ka kasvõi Vilniuses või Kaunases öökene peatuda. Või Varssavis.

Justjust. Sama küsimus huvitab mindki, et kas juulis augustis temeperatuur liiga tappev ei ole, eriti juhul kui konditsioneeri ei ole autos, ainult lahtikäivad aknad.