trip-krainetrip-ukraine-dark

kuritädi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ma ei saa üldse aru, meie tuba oli jumala normaalne, kõik oli puhas ja kõik lambid töötasid. No ja see toit, selle kannatab ikka välja, mis siis, et igapäev üks ja sama. Aga mingid linnukesed kuskilt siristasid, et toptoursil on seal oma toad välja rentitud, need on korralikud. Aga kindel see küll pole :)

Aga seda saab ju kõike laevast küsida :)

Kõik oleneb sellest kui nõudlik sa oled! Ja muidugi mis hinnaga sa reisi said. Praegusel ajal on see rand pooltühi, selle pärast ära küll muretse, et kohta pole. Söögid, no ja, normaalsed, kuigi tüütavad ära. Mina arvasin ka, et ma ei taha sinna hotelli minna ja olin valmis selleks et see on sealaut, aga ei. Kuigi jah mina olin esimest korda Egiptuses, ei oska öelda millised teised hotellid on. Tegevust jätkub. Saad rannast tasuta jooki võtta jnejne. Mulle meeldis ! :)

Oleme ka siis tagasi. Jumala normaalne hotell. Kurdaks aint selle üle, et toidud on igapäev üks ja sama, tüütab ära lõpuks. Aga ega toidu maitsel midagi viga polnud. Meie olime sisehoovis, lamp ei töödand ühe korra, aga see parandati ka kohe ära. Ja kui tip'i jätad teevad rätikutest igast luiki ja lilli. Tuba ei vahetand ei meie ega ka keegi meie tuttavatest. Ja see hais mis te siis kirjutate, algul tundus mulle ka et mingi lõhn on kui sööma lähed, aga ma ei tea kas ma harjusin ära võimis aga seda ma enam peagi ei tundnud. Väga lahedad olid veel rannas need mustad poisid sellest animation tiimist. Ja õhtuti on ka lastel peahoones see nn disko nii et lastel tegevust ja peale seda veel mingi üritus,igav igatahes ei hakanud. Läheks isegi tagasi sinna kui võimaluks oleks. Selle raha eest mis mina maksin ei ole mul midagi vinguda. Ainuke asi mille kallal nuriseks on toptours. Aga see tekst on juba liiga pikaks läinud. :)

Aga samas võib-olla ongi parem Charm Life's olla, sest seal lähedal see promenaad ja ostuvõimalused. Kui kohe seda kahekorruselist apartmenti küsida, ehk tuleks see variant kasulikum. Ja ma tean samuti inimesi kes on selle hotelliga igati rahule jäänd. Ega ma sinna elama ka lähe ju.

Mul on minek perega 13 dets. Valisime hotelliks Safir, aga eile teatati et meid pandi hotelli Charm Life Paradise resort. Ja ma olen juba nii pettunud, neid kommentaare siis lugedes. :(