trip-krainetrip-ukraine-dark

Nananana22

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

www.orkut.com , otsige sealt Eestlased Londonis kommuun ja pange ka sinna kuulutus.

ixxx, ma saan kõigest aru, aga nagu juba eelnevalt mainisin, oli spordiklubi tutvustav isik väga positiivne ja ütles, et ei ole hullu, kui ma enam ei tule. Ma helistasin ka spordiklubisse, et lahkun nüüd Inglismaalt ja sooviksin lepingu lõpetada, aga ma olin vaid paar kuud käinud ja nad tahtsid minult saada ülejäänud aasta summa. Üritasin kokku leppida, et maksan siis ühe kuu eest, aga see ei sobinud. Lõpuks lõin käega ja tulin tulema. Ma ei ole soovinud kedagi trip.ee kasutajatest solvata või nende põhimõtteid maha teha, mul lihtsalt tekkis küsimus ja lootsin vastuseid konkreetsele küsimusele. Seega tänan ja ootan endiselt vastuseid, kes on säärase asjaga isiklikult kokku puutunud.

Leping oli tähtajaline. Minu küsimus on ainult selline, et kas mul jamasid ei või sellest tekkida piiril vms?

Nii, ja miks ma peaks maksma millegi eest, mida ma kasutanud ei ole? See, kes mulle selle lepingu tegi, ütles, et pole midagi, kui vahepeal kodumaale lähen. Nüüd aga pabistan natuke.

Las jalutavad vanalinnas natuke, siis vii taasavatud Varblase terassile Vabaduse väljakul. Näevad õlle limpsides meie uut sammast ja kui pimedaks/jahedaks läheb, saab Privésse kolida. Ei julge lubada, et Hollywoodis kohe "Eesti nokiat prõmmida" saab, aga kõige rohkem rahvast on seal kindlasti.

Ei tea, miks need reisijad jutumärkides on?

dziisas, mille jaoks kohe nii närvi minna, sinule adresseeriti küsimus???