trip-krainetrip-ukraine-dark

Kss

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mata, aga uuri avalikest andmebaasidest, et kas on nr üleval või ei. www.telemedia.ee näiteks või 1182.ee. Mul tekkib nii küsimusi, et miks mulle ei öeldud, et võitsin. Öeldi lihtsalt, et soovitakse mulle sellist võimalust pakkuda ja tutvustada vms. Mulle öeldi kohe, et võtab uuesti ühendust. Võttis. See oli tore minuarust, et ütles, et helistab ja tegigi seda see telefonineiu. Samuti eelmine nädal sain mingi jõulupakkumise, et kui enne detsebri lõppu liitun saan kaks reisi. Ent ma olen juba liige. Mul ei ole samuti venepärast nime, nii et selles osas ei ole sa üksi:) Kontoris ajupesu sulle ei tehta. Kui mina seal käisin siis lihtsalt seletati kenasti, et mida see kõik endast kujutab ja mis võimalused on. Mina seda ajupesuks ei pidanud. Vb on asi minus. Mis on ajupesu ja mis ei?

Võib öelda, et nad tegutsevad igal pool. Tallinnas on kontor. Kui ma õigesti mäletan siis Inglismaal oli isegi kaks kontorit vist ja Hispaanias oli samuti. Connections on Eesti firmana registreeritud ja kuulub siis T.C. Grupi alla, mis on rahvusvaheline.

Hellokitty, otsisin sinu jaoks välja nende e-maili. Visiitkaardil on dh@travelconnectonline.com . Maili neile ja lepi kohtumine kokku. Siis nad saavad sulle näidata ja rääkida kõike, mis sind huvitab. Kodulehel neil seda programmi üleval ei ole. Sinna minemine ja uurimine ei kohusta sind millekski. Saad pigem veel ideid, et kuidas reisida on parem:) Pärast räägi meile ka, et kuidas sinule meeldis ja kas said seal targemaks:)

Liitumine läks maksma 3700.- Sain selle eest 4 Euro Breaksi (üks Inglismaa reisiagentuur) sooduspuhkust, tarkvara ja Tenerifel tasuta majutuse lukskorteris nädalaks neljale inimesele. See 3700.-on ühekordne ja tarkvara on eluks ajaks. Aastamaks on 400.- ent see ei ole mingi summa arvestades seda, et iga aasta saan liikmena uue sooduspuhkuse või mõne tasuta majutuse. Hinna poolest olen ma juba mitmekordselt võitnud:) Varsti kohe ka ühele puhkusele, eks siis kirjutan, et kuidas oli:)

Liitusin hiljuti ühe reisivahendus info portaaliga. See firma on ka siin trip.ee-s palju kõneainet leidnud. Paraku küll alusetult negatiivset. Sain neilt ühe tarkvara, kus on hästi palju erinevat reisiinfot koos, samuti on see tarkvara ka broneerimissüsteem. Uurisin ja vaatasin seda tarkvara veidi ja leidsin sealt ühe reisifirma, mis pakub Kuubale erinevatesse kohtadesse siis sellise hinnaga kokku:)

Helistati mulle uuesti ja kutsuti sinna kõigega tutvuma. Mõtlesin, et lähen vaatan siis ise üle, mis toimub. Väike hubane kontor on neil. Suhtlesin seal ühe eesti neiuga. Räägiti mulle ära, et mis variandid neil on. Et nad ei ole reisiagentuur vaid vahendavad reisidega seonduvat infot. Pakuti erinevaid variante. Need puhkused, mida nad pakuvad on ühe Inglismaa reisiagentuuri Euro Breaks puhkused, mida saab siis tõesti registreerimistasu eest ja algusega Inglismaalt. See Linna Põgenemise puhkus tundub selline kõige soodsam minu arust. Pakuti ka võimalust hakata liikmeks. Neil on ainult liikmetele üks programm Connections, kus on siis koos hästi palju infot. Seal oli ka asju, mille peale ma ise ei tulekski, et kust otsida ja et selliseid firmasid ja võimalusi ka olemas on. Mina eelistan oma reise ise otsida ja kokku panna. Programm on siis netipõhine ja uueneb koguaeg ja sealt saab ka komplekseid puhkuseid ilma vahendustasuta ja lende ja mida kõike veel sealt ei saanud, kuna see suunab otse operaatori lehele. Kuna olen suur reisihuviline siis uurisin igasugu asju neilt. Nt Kuubale leiab nende programmi läbi päris häid asju. Pakuti ka kingituspuhkust Tenerifele neljale inimesele. Midagi pähe ei määritud vaid seletati kenasti. Kokku võttis see aega umbes tund aega. Otsustasin, et hakkan siis liikmeks. Kuna kogu see värk väga kallis ka ei tundunud kõige selle eest, mida pakuti. Sain siis kõik neli Euro Breaksi reisi, programmi ja Tenerife puhkuse. Firma on täiesti ok. Pähe ei määrita. Oleksin võinud ka niisama sealt ära jalutada aga kuna see programm on tõesti mugav ja hea kiire kasutada ja seal ka palju asju, mida ise ei oskaksi otsida. Olen täitsa rahul. Läen varsti vaatan ka selle Tenerife puhkuse üle. Siis saan ka selle kohta täpsemalt juba rääkida. Ent miks mulle seda võidu juttu ei aetud, sellest ei saa aru aint. Et siin nii palju võitjaid. Kuigi tundub, et võidavad vaid vene rahvusest või venepärase nimega inimesed. Igatahes. Uurisin ka firma tausta. Täiesti registreeritud Eestis. Ja kuulub Travel Connect Groupi alla, mis on siis rahuvsvaheline. Nii, et midagi karta ei ole. Rumalaks ma ka end ei pea, et sellega liitusin. Oman nüüd meeletult palju rohkem võimalusi reisimiseks. Eks see oleneb kõik inimesest, et kellel misasi sobib. Aga eks minge uurige ise.

otsisin ka kuubale mõnda puhkust. leidsin 2 nädalat kuubal 7000 eest. päris asjalik hind minu arust. samas kui osad pakuvad 30 000.

keegi siin kirjutas, et ei tea kust nad numbreid saavad. minge www.telemedia.ee ja vaadake järgi kas teie tel nr on seal üleval või ei ole. enamus telemarketingid võtavad sealt numbreid. kunagi helistas Lux Eesti mulle, küsisin ka neilt, et kust nr on võetud. öeldi, et sealt. ja eesti inimestest reisib 70%.. vähemalt paar aastat tagasi oli selline statistika kusagil ajalehes. ning mitte keegi mitte kunagi ja mitte kuidagi ei saa ära võtta teie raha, kui te ise ei anna. kas holiday club või lux eesti või muud telefonimüügi või telemarketingi firmad saavad kuidagi muudmoodi teie raha kui te ise ei anna? brrh. enne tutvuge asjaga.. saage ülevaade.. ja siis hakkake arutama. nagu ma aru saan siis enamus pole seal "kontoris" käinud. või kui te ei taha midagi teada asjast.. siis öelge. mulle helistati ka, et olen sellise võimaluse saanud. kah ilma selle võidu jurata. eks näis kas helistavad tagasi ja kas lähen sinna..