trip-krainetrip-ukraine-dark

ain254

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Nii, lubasin asja ära teha ja ka tegin! Tänud soovituste eest esmalt Carly21´le. Olen selle riistapuuga nüüd nädala mööda Lõuna-Eestit kihutanud ja usun, et bensiini kulu on kõvasti kokku hoitud, nii et mingi osa on asjandus juba tagasi toonud?! Muidugi alguses pärsis nii öelda vigane eesti keel "kakssada viiskümmend meetri pärast..." aga sellega harjub. Proovisin ka vene keelt, no seda hammustab masin filigraanse täpsusega ja ilma vigadeta. Algul ehmatas muidugi ka see, et juhatas otseimat teed valides ja katteta teid valides ikka täiega sirtsu sohu, nimelt teedele, kus rohi põlvest saadik ja võsa peale juba kasvanud. Tartus Annelinnas juhatas korra autoga ka jalakäijate sillale, järgmise ringiga samal teel ta seda viga enam ei korranud. Muidugi on asjandusel lahedaid lisasid, mida koheselt kasutama hakkasin oli telefoni "käedvabad" süsteem, mis alul eelarvamusi tekitades ei tundunud eriti usaldusväärne, kuid nüüd ütleks, et oma helikvaliteediga teeb BMW tehase süsteemile veidi silmad ette ja seda just vastu rääkija heli puhtuse osas. Noh ja mp3 ning video failide osas on asi samuti OK! Ei pea enam plaate kotiga autosse kaasa vedama, kuulad oma lemmikuid tänu FM saatjale otse autoraadiost. Nii et lahe vidin. Soetasin tema eelpool mainitud asutusest Palmtek OÜ ja raha ladusin välja 5800 eek´i. Muidugi netist otsides ei tasu vaadata vaid toote marki ja järel olevat hinda, kuna paljud pakuvad kaasa hinna sees Regio Baltikumi kaarti, millel peal elektriliinid jms, mis aga toote hinnale lisab ca 500-650 eeki. Minu varjandil seda aga kaasas pole, kohapeal pakutakse antud kaardi versiooni 560 eeki eest. Samas aga küsiks, et kas on olemas internetis ka koht, kust antud kaarti saaks nii öelda maksevahendeid kulutamata alla laadida ja oma nüvisse jooksma panna??? Muidu olen selle Garminiga väga rahul ja julgen soovitada.

OK! Tänud charly21, nädala alul tõttan poodi ja hiljem siis juba kommenteerin, mille otsa sattusin. Usun, et internetis leiduva info põhjal otsustan tõesti Garmin Nüvi 765T kasuks, kuna lisades "käed vabad" võimalus telefonile ja mp3 koos välja saadetava FM signaaliga, mis vabastab sõiduki salongi CD plaatidest ja tüütust plaatide vahetamisest. Aga noh, kõigest sellest juba peale asjanduse omanikuks saamist! :-)

peaks vast olema hea valik, saadaval 6300 eek´i eest?

Usun, et sattun Ukrainasse ja Valgevenesse 1x aastas, rohkem ilmselt oleks vaja seadet, millega meie eestis leiaks otsemad teed külast külla ja linnast linna ja seda just Lõuna-Eesti poolel. Mis valik võiks sellise vajaduse kõige paremini rahuldada, kas Garmin või Tom-Tom? Tänan Sind ette!

Mure selline, et olen pikalt vaaginud mõtet soetada naviseade autosse. Nüüd aga sai vahetatud töökohta ja tööülessanded nõuavad erinevatel päevadel sattumist erinevatesse Lõuna-Eesti paikadesse (Valgamaa, Jõgevamaa, Põlvamaa, Võrumaa). Samas tuleb ette tihti seiklemist lätis, leedus, poolas, ukrainas ja valgevenes. Küsiks siis, et kas teab keegi soovitada selliseid vajadusi rahuldavat seadet. Endal on pilk pidama jäänud TomTom GO 930 Euroopa, USA ja Kanada. Tundub, et on tegu asjaga, mille omamisel ei pea aasta pärast veel eriti häbi tundma või jätan ma millelegi tähelepanu pööramata? Soovitab keegi midagi muud? Muidu eelistaksin Beceri toodet, kuid seda pole minule teada olevalt õpetatud veel eesti keeles suhtlema.