p2ike

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
32 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tere, mul on samuti lendude vahe 1 tund Gironas. Kas käsipagasiga on see aeg piisav? Enamus Ryanair lennujaamu üsna väiksed, peaks jõudma. On keegi ise Girona lennujaamas viibinud? Tänud!

Mina käisin detsembris ja minnes olin ka selles vanas hoones, aga rahvast polnud üldse, nii et wc-s sai rahulikult käia. Auguga wc variant käib lihtsalt Usbeki kultuuri juurde:) Ja väike tax free poeke on ikka ka, saab joodavat hankida, et aeg kiiremini läheks:D Tagasitulles oli tõesti väga peen lennujaam, mitmete kauplustega, kahjuks öösel enamus kinni v alles avamas... Hinnavahe oli ikka tuntav, seega ei ütleks, et mõtetu ajaraiskamine, kui just ajaga väga kitsas käes ole. Ja transiitviisat polnud tõesti vaja:)

Tänud vastuste eest. Autorent langeb ära, kuna olen yksinda. Rongipileti ostmine bahn lehelt ulmeline- kuna mul krediitkaarti pole ja kasutan sugulase seb virtuaalset krediitkaarti, siis iseenesest saaksin sellga maksta, kui ma ei saa seda kuidagi moodi isikut tõendava dokumendina kasutada. Nad ei aktsepteeri ei passi, eesti id, deebetkaarti vm.... minu kirjale vastasid,et telliksin pileti postiga,kuna siis pole dokument vajalik, aga ma ei ole ju yldse kodus, ma ales suundun koju.... Aga siis see international airport, mida näitab Bahn lehel on Dusseldorfis rongipeatusena, see on erinev lennujaam,mitte weeze jah? Paljud soovitavad lihtsalt pilet koha peal osta, kas pilet siis veelgi kallim? Kas kohti yldse on? Yritan edasi pusida

Soovitan päris kindlasti mitte osta ekskursioone läbi Eesti reisifirma, kohalikud müüvad palju soodsamalt, hinnas jõuab alati kokkuleppele. Ja pole üldse nii, et jätavad su maailma hooleks nagu mitmed firmad hirmutavad. Usaldusväärne ja veidi ka armsat eesti keelt rääkiv kohalik on Pasha, kellel oma reisibüroo. Müüb soodsalt ekskursioone, lisaks ka lennupileteid. Hinnas saab juba kokkuleppele, kuna talle lihtsalt meeldivad eesti inimesed:) Firma nimi on Eftalia Tours - asub Eftalia Aytur hotelli läheduses, umbes 500 m kesklinnast Mahmutlari poole, peatänaval. Tema kontaktid (lubas lahkelt avaldada:): pashafromalanya@hotmail.com tel: 00 90 506 307 87 94 Huvi korral kirjutage või sms-ge, korraldab kindlasti kõik ilusti ära ja saate puhkust nautida! Sest kahjuks tean, et tänavalt päris suvalisest kohast ostes võib ka väga halva teeninduse ja olematu ekskursiooniga puhkus rikutud olla....

Kas viisa piiril antakse ainult 14 päevaks? Selline asi vist eriti võimalik/lihtne poleks, et 14 päeva pärast käia korraks nt Türgis ja siis uuesti piir ületada ja uus viisa saada? Kardan, et 14p jääb väheseks suure riigiga tutvumiseks... Samas ei tahaks läbi poola asju ajama hakata ja aega raisata... Kas olen õigesti aru saanud, et alla 30a vallaliste naiste Süüriasse, Liibanoni lubamisega olid enne keerulised lood ja nüüd on see ikka lihtsam ja võimalik?:)

Tänud!

jah, see leht juba läbi hekseldatud, aga pileti ost läks ikka väga keeruliseks juba, lihtsaim variant tundus osta pilet rongijaamast. Järgmised variandid juba läbi mingite büroode vm. Ja tundub, et mingit otse rongi ei ole, et üks osa osta Taist ja siis teine pool Malaysiast ja no ei jõudnud kohale, mis süsteem on....ja online ost ei tööta ka:S Ehk tead midagi bussidest, mis läheks ühe hooga Kuala Lumpurisse?

Tere! Kas keegi teab siis midagi rongiliiklusest ja rongipiletite ostmisest online? Oleks vaja osta rongipilet Bangkokist v Surat Thanist Kuala Lumpurisse eelnevalt kohe ära, et seda piiril näidata, et ikka Taist 15p pärast lahkun. Kuidagi väga keeruline piletite süsteem. On kellelgi asi selge?

Teil siis kõik vedelikud ilusti spetsiaalsetes pakendites ja mingeid nn tavaesemeid pole terariistadeks tembeldatud? Ja matkalised käivad siis kõik taskunoata reisidel või mis?:)

Usbekistani asi selge, ei ole vaja mingit viisat, kui lennujaamast ei lahku. Aga üks kiire küsimus veel tarkpeadele:) Kui Filipiinidel Manilas teen turismiviisa, kas see seal ka siis tasuta või neil mingi oma hinnakiri?

Tänud ette!

Nii...jõudis kohale:) Suur tänu abi eest! Kas siis kui vahepeal käin Filipiinidel, siis pole mingit probleemi sealt turismiviisa Taisse saada? On see siis endiselt tasuta? Ja kas Usbekistanisse on siis mingit transiitviisat vaja, kui seal vahemaandumine?

Aga turismiviisat saab ju ainult Stockholmist? Ja ma tahan ju jääda u 60 päevaks... Või olen millestki valesti aru saanud?

Sain juba ise aru, kui metsas olen asjadega:) Stocholmi tuleb ju personaalselt kohale minna v esindaja saata....huvitav, kaua siis see viisa protsess aega võtab?...

Tai viisast jätkub küll juttu kauemaks! Jätkan sama rida (olen küll lugemisega poole peal) ja küsin ka oma küsimused ära:)

Kui kiiresti viimasel ajal on Stockholmist turismiviisa postiga Eestisse tulnud? Olen ise suht ajahädas...

Kuidas siis asi turismiviisa erinevate sisenemiste arvuga on? Kui teen turismiviisa ühekordse sisenemisega, siis pean kogu aja Tais viibima? Mitmekordsel saan vahepeal naaberriike külastada?

Kui teen turismiviisa, mis on 60 päevaks nagu aru sain ja lend tagasi on paar nädalat üle 60 päeva, kas pääsen riiki? Saaksin Tais ju iseenesest seda pikendada (mõjuvatel põhjustel saab olla kuni 90 p, saaksin kuskilt koolist ehk pikendustõendi vm).

Kui ümberistumine on Usbekistanis, kas siis on vaja veel mingit transiitviisat sinna?

Suured tänud ette!

Kas ma sain õigesti aru, et pikaajalise tai viisa taotlemine käib läbi Stockholmi saatkonna? Ja kas see viisa on ka tasuta? Kaua selle viisaga Tais olla võib? Kas vahepeal teisi riike külastades on vajalik transiitviisa? Tänud ette:)

to antep Kuidas just Türki vabatahtlikuks said? Kas oli palju paberitega jamamist? Kuidas vastuvõtva organisatsiooni leidsid?

Mitte Sharmis vaid Alanyal. Üks eestlane teadis pakkuda.

Mulle pakuti Türgis korterit kuuks ajaks ka 100 euro eest+ maksud, mis ei tohiks ka päris kirves olla:)...

Kuulge, aga kui teil juhuslikult on mingeis sõpru-tuttavaid, kes oleks huvitatud, siis võiksite neile teada anda, et ma otsin inimesi.

Ega vist saa. Ma otsin rahvast, kes mais Alanyale kuuks tuleksid. Lootsin, et võib-olla näkkab. Mõnusat olemist reisil;)

Mina mai lõpus käinud ja siis olid küll juba ööd nii soojad, et sai topiga käia:)