trip-krainetrip-ukraine-dark

K.w.

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

http://www.auschwitz.org.pl/new/index.php?language=EN&tryb=stale&id=445 saab infot külastamise maksumuse ja kestvuse kohta. Gruppidel üle 10 inimese on nüüd kohustuslik võtta kaasa ajupesugiid. Väiksemad kooslused saavad seal jalutada tasuta ja ise lugeda.

Majutuse kohta ei oska kahjuks midagi öelda. Ise olen Krakowis ööbinud ja sealt sinna sõitnud.

Reeglina on seadmetel kuhu ise ei saa sisse koodi toksida pääsukoodiks 0000 (neli nulli). Eelmine aasta sai Autoroute + Altina BT GPS kooslusega ringi toimetatud küll.

Proovi nii, et kõigpealt pane arvuti uusi BT seadmeid otsima. Siis paarita arvuti leitud GPSiga ära (kood 0000) ja siis kui see osa tehtud pane AR tööle ja GPSi otsima.

Eks see kas tuleb või ei tule sõltub sellest kuidas ja mitmekesi minna. Sest paratamatult on selliseid üldkulusid mis mitme peale jagades tulevad väiksemad. On vahe kas rentida auto 2kesi või 4kesi.

Eelmine aasta sai käidud 2 nädalat seal kandis.Lennukiga Malagasse ja rendikatega ringi sõidetud. Ööbisime tõsi küll kämpingutes.

Lennupiletid (Easyjet) läksid u 2300 EEK. Tallinn-Berliin-Malaga-Berliin-Tallinn. Autorent (Focus Wagon) 419€ 2 nädalat (hinnas oli ka esimene paak bensiini, tagsi tuli tuua tühjana).

Samas majade rentimisel võib olla mureks see, et miinimum ajaks on paljudes kohtades nädal.

Kui mõistlikult olla siis võiks nädala 10Kga hakkama saada küll.