helloraimond

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Vastan ise enda küsimusele mis on pärit estraveli lehelt:

Suvisel Estraveli sünnipäevapakkumisel USAsse 3999.- kampaania ajal ostetud piletiga USAst tagasi Puerto Rico-New York-London-Stockholm palusime Puerto Ricos American Airlinesi töötajal Check inis pagas saata ainult Londonini. Ja saime selle seal ka ilusti kätte,ning lendasime ise eraldi ostetud piletiga edasi otse London-Tallinn,jättes Stockholmi vahele.

Estravel ise ütleb nii:

Mulle on erinevates foorumites silma jäänud inimeste küsimused selle kohta (eriti augustikuiste odavate USA piletite puhul), kas transiitlinnas saab oma pagasi kätte, et siis otse Tallinna lennata.

Estraveli ametlik vastus oleks selline:

Ametlikult ei ole transiitlinnas (näiteks Londonis) pagasi väljavõtmine lubatud juhul, kui piletit ostes ei ole eraldi makstud transiitlinna peatuse eest. Reaalselt sõltub pagasi kättesaamine ‘inimfaktorist’, ehk sellest kuivõrd soovib/ei soovi konkreetne check-ini töötaja reisijale vastu tulla. Vahel võib see õnnestuda, aga on ka olnud juhtumeid, kus näiteks Londonini pagasi registreerimisest on keeldutud või küsitud selle eest märkimisväärset lisatasu (meie praktikas on konkreetsed näited!). Iga reisija enda otsustada on, kas ta võtab riski või mitte.

KUI KELLEGIL ON KONKREETSELT PAGASI KÄTTESAAMISEGA PROBLEEME OLNUD OLEKS TORE KUULDA. ISE KÜLL EI TAHA USKUDA ET NEIL MINGIT VAHET SEAL CKECK IN'IS ON KUHU KOHVER TOIMETATAKSE. AGA KUI STOCKHOLMI LÄHEB, SIIS MIS VARIANT SEE KÄTTE SAADA OLEKS? PEAB JÄRGI LENDAMA SIIS IKKAGI? :D

:)

Heip!

Keegi vist ennem ka küsis kuid ei leidnud. Niisiis kas on ok, kui jätta viimane ots london sotockholm kasutamatta ja paluda usas et mu pagas aint londonini saadetakse?

Mul koju naasemine miamist vahelaskumisega nyc, niiet seal peab ka vaatama et nad ainult nyc'ni ei saada :)

kuid jah, kas on ok öelda tseck INis et palun saatke londonini mis sest et mul lennud jätkuvad stockholmini?

tänud

Kristjan