trip-krainetrip-ukraine-dark

siiisike

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Täna just küsisin, aga täpselt ei öeldud. Mainiti vaid, et Tartust on rohkem reisijaid kui Pärnust. Kunagi tegin ettepaneku, et võiks ju Tartu kaudu sõita ja tartlased ka reisile kaasa haarata. Eelmisel aastal Viru reisid tegid sellise toreda üllatuspeatuse Lõunakeskuse juures teel Hispaaniasse. Seekord ka LaSrada mokaotsast lubas, et kui Tartust ikka paras ports reisijaid tuleb, siis võib loota, et sõidetakse Tartu kaudu.

Andke siis ka LaStradale soovist teada! Kohtumiseni! ;)

Nii, juba olete registreerunud! Tore. Lootus, et buss tuleb Tartu kaudu , aina kasvab:)

Kas see pole mitte reisiplaani rikkumine, kui lubatakse Riminit , aga pannakse Riminist kaugel bussist maha, kus pole isegi sööklaid? Ei usu, et soliidne reisifirma nii teeks..

Kas LaStrada Rimini reisil Riminisse ei jõutagi? Sain aru, et ööbitakse 15 km kaugusel Riminist??

Mis on 2* hotellide nimed, kus olete LaSrada reisibürooga Riminis käies ööbinud? Palun väga inffi, sest ei taha ukse taha jääda (siis valin 3*).

Ohh õudu! Igea Marinas on ju kaugel Riminist. Palun ka infot! Kas tõesti 2* hotelli broneerijad viiakse kaugele Riminist? See poleks ju aus, kui on lubatud puhkust Riminis! Mis teha mitu päeva-ööd kuskil kesteabkus?

Pole eales näind kuulnud, et hotellid ööseks suletakse. Kas tõesti??? (siis Taanis, Rootsis, Saksas, Prantsuses v Hispaanias jm) Itaalias pole käinud.

Kui mul on Euroopa RAVIKINDLUSTUSKAART olemas, kas ma peaksin tegema ka bussireisile sõites tervisekindlustuse? (Firma arvas, et jah- milles ma kahtlen, sest mõlemad kindlustused lubavad samu asju) Kas on mõtet teha reisitõrkekindlustust? Pole varem teinud, aga.. On nendest kindlustustest mingit tolku? Reisifirma mu küsimise peale ei näidanud lepingute tekste- sellepärast küsin. Teatas ainult , et saan 100% raha tagasi , kui reis mingil põhjusel katkeb- milles ma kõvasti kahlen.

Mida Riminis tasub teha, vaadata 40-stel? Minipark? Akvaarium, Ameerika mäed? tunduvad rohkem lastele. 1 päeva töllerdame linnas, vaatame Rooma-aegseid ehitisi jms, aga edasi? Rannas ju üle 2 tunni ei suuda! Palun soovitusi?

perdonele soovitan küll seda puhkusega Hispaaniat. Saab hinge tõmmata 1-2 päeva ja ei pea kohvrit vedama. Kes puhata ei tahtnud, neile oli välja pakutud ekskurss Tossasse ja botaaniakaeda ja veel kuhugi, mida ei mäleta, sest mina puhkasin rannas. Suvel oli seal nii palav, et päeval tahaks ainult juua (odavas supermarketis oli vist 4 v 5 liitrine vesti 1 euro), kusjuures putkas väike pudelike 1-2 eurot) Meie saime küll LIIGA hiilgavalt süüa, aga sattusime ka 4* hotelli. Tüütu on jah- sõit läbi Poole-Leedu-Läti-Eesti. Aga vaatad filmi, tukud v kood ja pole hullu.

Käisin Virukatega 2008 a juuni-juuli. Olen VÄGA rahul va 1 Itaalia kämping. Bussijuhid toredad, abivalmis. Giid normaalne, asjalik- teemat valdav, tore, mitte tüütu. Oskas vastata me küsimustele. Mis maast läbi sõitsime, TV-st selle maa video v muusika. Sattusime 4* hoteeli! MEGA!!! Võtsin reisuga paar kilo juurde!!! (Varem reisil ikka maha võtnud). Süüa sai palju ja valik oli MEGA! Kohad kus käisime: Dali muuseum, Montserrati mägi (parim elamus), Flamenkoõhtu, Barcelona (hinnainfot ka: murelid 75 senti - 1euro kilo, meil 30 krooni)). Andorra! Mu lemmik! (üliodav pood -vist umb 400 alko maksis umb 80-100 krooni)

Paar päeva sai nö puhata- sõitsime hommikul laevaga Tossasse (imeilus linnake imeilusas kohas) ja olime päevakese seal - lossis, vanalinnas šoppamas, rannas päikest võtmas. Mõnus, ei pidand mööda kultuuriobjekte tormama. Sai supelda, päikest võtta, kohalikke veine, toite, õlut, jäätist ja väga sõbralikku teenindust nautida

Bussisõitu ma ka ei karda. Seltskond oli vahva. Minu kõige toredam bussireis! (olen käinud 5 bussireisil varem. Inglismaal (Tensi) oli täiesti mõttetu giid, kes ei teadnud aboluutselt midagi. No Praha, Tsehhimaa ja Kallejärv olid ka ikka TASE! jne)

Sooviks ka Itaaliasse ja vist LaStradaga. Soovitage, kas "Klassikaline Itaalia" või siis "Rimini puhkus" valida. Kes on käinud? Virul on ka tore kava, eriti tahaks minna Capri saarele, aga olen kuulnud hullu ja väga jubedates kämpingutes ei tahaks pesemata ööbida.