viinaonu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tallinn-Helsingi-Peking Tokyo-Nagoya-Helsingi-Tallinn

Kogunisti 185€ tahtsivad! Tsiteerides klassikuid: "Pole paha..." (V. Reiljan)

Olime just vahetult enne aastavahetust 5 ööd-päeva PhiPhil pikali ning sellist "oksetralli" nagu Tip siin värvikalt kirjeldas, küll ei näinud! Ka Full Moon Party ööl, 25. detsembril, ei tehtud seal miskit üleloomulikku pauku - pigem ikka tavaline tants ja tagaajamine nagu igalpool mujalgi... Saare väiksuse tõttu on kogu aktiivne ööelu ja enamus hotelle koondunud suhteliselt väikesele alale, mis tekitabki sellise tunde, kus ööl ja päeval vahet ei ole, kuid nii nagu eelnevas kommentaaris kirjeldati, on võimalik leida ka vaiksemaid kohti, kus rahulikult rannabaaris õlut libistada või ilma suurema kisa ja kärata hotellis ennast välja magada!

Long Beach Phi Phil jättis väga hea mulje, kuigi sinna saamiseks peab veidi turnima või siis minema paaditaksoga mööda vett! Maya Bay rand ise pole tõesti teab mis vaatamisväärsus kuid ümber nurga Phi Leh laguunis paadiga vedeleda ja ujumas käia on vägagi OK!

Tänaseks oleme juba 5 päeva Samuil olnud ja peab ütlema, et see Krabi kant (Ao Nang, Railay, PhiPhi) jätsid küll märksa vingema mulje, kui Samui! Ka meil oli esialgu plaanis Lanta sisse võtta, kui hea et seda ei teinud, sest üle 2 päeva jälle kohvrid näppu oleks lihtsalt liiga palju olnud!