trip-krainetrip-ukraine-dark

turk

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

4 meeldimist
3 postitust
29 kommentaari
Viimased kommentaarid

[

uva

](https://trip.ee/user/7294512)

[

9. okt 2010 17:58

](https://trip.ee/foorum/uldfoorum/hurghada-hotellid-vol-2?#comment-290770)

0

0

Vici tõin ära selleks, et kui olete 3-aastsega Egiptuses 2 nädalat ja mitte esimest korda, siis kaubanduse osatähtsus on vist väga väike. Veepark on talle veel natukene liiga. minu kogemuselt jääb üle mererand ( kuna meie lapsi egiptuse klooriga baseeinides ei töötle ). Kui nüüd peaks tekkima olukord, et valitud rannas on tuuline ja külmavõitu, siis peaks otsima tuulevaikset randa. Olime 2 aastat tagasi Triton Empires ja kasutasime Triton Empire Beach hotelli randa, mis avaneb põhjasuunas ja on tuuline ja neil päevadel ka jahedapoolne. Vaatasime hommikul aknast mere poole ja kui palmid ikka tugevalt lookas olid, siis võtsime kohe takso ja läksime le Pashasse tuulevarju. Enam sinna ei pääse. Albatros ja Aladdin on võreldes Tritoniga kordi tuulisem ja leida tuulevarjulist randa tuuliseks päevaks polegi nii lihtne, sest väga paljude hotellide teritooriumile lihtsalt enam ennast sisse ei moosi ( on kogemusi ). Jääb üle Vic , mida kasutavad tasuta La Perla jt hotellide rahvas ja kuhu saab ka väikese tasu eest ametlikult sisse. ( summat ei oska öelda, sest ise olin kõrvalasuvas Elysees ja ujusin iga päev lihtsalt piki vici randa Elyseest 700m lõuna poole ja tagasi.) Vesi oli soe, puhas ja ka rand tuule eest peidus. Kui mererannas lastega peesitamine ei ole väga tähtis , siis laske see Vici teema lihtsalt kõrvust mööda. Olen 6x 2nädala jooksul eri kuudel sportlikust huvist ja uudihimust olnud vist vähemalt 50 erineva hotelli rannas. ( isegi suht eksklusivsete ) Kuhu värava kaudu ei pääse, siis oleme lihtsalt ujunud sinna mere kaudu.

Hurgadas kindlasti tuule järgi hotelli valida, ise sama olen teinud. Mõned aastad tagasi lennujaama sõites ikkagi tuulepealt hotelli rahvas köhis, kui bussi tuli.

Endal plaanis algusega kas 10 või 11 september nädalaks Türgi või Kreeka. Ujuda ja ringi kolada. Vanus üle 50. Mees. Ka üksinda. Puhata aktiivsemalt.

Nimi: GOADVENTURE OÜ Registrikood: 11324349 Aadress: Narva mnt 7-352 10117 Tallinn, Harjumaa Telefon: 6108000, 53226800 Faks: 6610151 MAKSUDE SALDO Maksudevõlgade saldo näitab võlgnevusi Maksu- ja Tolliametile reaalajas. Maksuvõlg koosneb põhimakse- ja intressinõuetest. Intressivõlg on jooksev arvestuslik intress.

12.06.2016 seisuga on maksuvõlg 17 573 eurot 12.06.2016 seisuga on ettevõttel intressivõlg 298 eurot

Firma seis selline

Sai sõidetud bussiga pealinna kunagi ja sealt bussijaamast taksoga varemete juurde, ei maksnud palju. Tagasi bussiga.

Le Pacha olin seal, üks väga hea asi, supelushoone tuulevari, kuna Hurghadas peaaegu pidevalt kõva tuul. Asub linnas, hea jalutada, saab tutvuda kohalike elu-oluga ka. Toidud teenindus keskmised, palju palme territooriumil, rannas.

Üks nüanss veel - Hurghadas tuul kõva ja hotelli peaks valima, kus mingi tuuletõke, mis tuult kinni peab (mingi ehitise sein, ehitatud vari jne), muidu külmetused kerge tulema ja puhkus rikutud.

Kõik ikka hotellist sõltub. Ka söögid. Seega hotelli väljavali-eeltöö. Kohalikud joogid - ouzo, vein, õlu ikka tasuta. On ka suht normaalset asju. Tundub et baarmen võib vahel solki ka pakkuda. Selles mõttes AI kasulik :)))

Endal tekkis sama mulje ja oli kahju, et ennem ei uurinud põhjalikult seda ajalugu, siis teine tera hoopis neid vanu mälestisi vaadates. Tunne enda ja teiste rahvaste ajalugu!

Eks ta üle kolmekümne läheb tavaliselt, aga palju, seda teab vanajumal. Siis päike juba kõik kuumaks kütnud, eks hommikupoolik liikumiseks planeerida.

Sai eelmine aasta pealinna bussiga sõidetud ja sealt bussijaama kõrvalt takso võetud, takso hinnad jooksid üleval. Hind oli odav ja ruttu mõnusalt kohale, tagasi sai bussiga sõidetud. Väike nali juhtus ka, tagasitulles ei olnud pilet valmis ostetud (kioskist ikka peab ostma), bussijuht saatis samas kõrvalolevasse kioskisse bussipiletit ostma ja ise põrutas minema, pidi ca 20 minti uut bussi ootama. Kreeka värk:)))

Tulin ka just sealt. Pachal veel üks väga hea asi - sukeldumiskeskuse sein, mis kaitseb tuulte eest . Kuna Hurgadas pidevalt tuuled, siis see väga tähtis.

Vaatasin praegu, koolivaheajaks on hilja midagi broneerida, olen ka hindu jälginud - ka pärast koolivaheaega hinnad tõusevad pidevalt. Kuu-kaks varem oli veel normaalsete hindadega võimalus osta.

Ikka Hurgada, kus päikest juba üle 30 ne. Väike nüanss - märtsi keskel koolivaheaeg ja tolleks ajaks esiteks väga vähe kohti ja hinnad ca 150 euri kõrgemad kui enne ja pärast.

Kuurordis ikka ohutu. Eriti Hurghadas, selle linna saavad nad armee poolt päris kinni panna, kui madinaks läheb. Siinai poolsaarel sõjaväge vastavalt Israeliga sõlmitud lepinguga olla ei tohi.

Ainuke asi, et paljud teenused ei tööta. Turismihooaeg ei tööta, aga odav kindlasti.Vesi kindlasti tükk maad alla 20-ne.

Dolomiitide kaunid mäed, sinna tasub kindlasti minna.

On keegi olnud Bodrumi hotellis Rosso Verde 4 tärni või Azka Hotel 5 tärni. Kas just Rosso Verde on asjalik, ei leia mingit infi külastajate poolt.

Olin 2008 oktoobri koolivaheajal (oktoobri viimane nädalavahetus) Alanyas, norm ujumine vesi kusagil 25 kraadi, iga päev ujumas, päevad pilvitud , paar hommikuspoolikut pilvised, sest öösel oli äikest, võib rahulikult suve lõppu nautida, rahvast vähevõitu, sest turismifirmad lõpetasid oktoobri keskel lennud.

Ikka Alanyasse suvitama, ta kõige lõunapool seal ja soojem, ülevalpool enam mitte nii.

Käisin 2008 a oktoobri viimasel nädalal, koolivaheajal. Vesi oli kusagil 25 kraadi ringis, õhk päeval mõni kraad soojem, päike pidevalt,öösel paar korda oli vihma ja paar hommikupoolikut nats pilvine, mõnus oli. Võib oktoobri lõpus suvitada küll, siis just turismielu hakkab välja surema, baarid kohvikud tunnevad klientidest puudust, reisibürood on paljud lõpetanud reisid.

MAKSEHÄIREREGISTRI RAPORT

12.08.2009 seisuga on maksuvõlg 267 110 krooni. 12.08.2009 seisuga on ettevõttel intressivõlg 11 140 krooni.

Seis tänase päeva seisuga selline.

Siin link Alanya kodukas, kus üleval vasakul nurgas neli kaamerat, näed otse Alanya ilma ja allpool vasakul temperatuur nii maal kui vees (vähemalt suvel)

http://alanya.bel.tr/

Ise ka Tartust umbes sama aja molutasin seal öösel.