alfista

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi
0 meeldimist
0 postitust / 9 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Ma lugesin jah, aga ikka mõtlesin Bialystoki peale. Et äkki on veel parem või nii...
Aga pesakastidega olen hästi tuttav. Need tegid Wroclawi kaudu Prahasse sõitmise tõeliseks piinaks

Kas keegi on hiljuti mööda E67 läbi Bialystoki Varssavi poole liikunud? Või tasub ikka vana head moodi mööda 61 läbi Lomža minna ja alles Ostrow Mazis 67 peale kobida? ViaMichelin soovitab E67, aga ma neid mesilinnukesi ei julge alati uskuda. Sõit toimub ilmselt neljapäeva öösel vastu reedet.

Leidsin lõpuks booking.com kaudu Bari lähedale Sammichele di Barisse hotelli Esperia, 35 eurot öö. Hotell polnud muidugi suurem asi. Kuna hooaeg on ammu möödas, siis oli külastajaid vähe ja maja üsna kõle. Aga selle raha eest pole mõtet ka vinguda, pealegi maksis kontinentaalne hommikusöök ainult 3 eurot.

oli alternatiivparklas 12 päeva 30 latti ehk 660 krooni. Teeb 55 krooni päev.

nii läbi linna sõita mitut marsruuti mööda kui ka mööda ringteed. Tipptunnil läbi linna on muidugi tüütu, aga ega ringteel veokate vahel ukerdades parem pole, 23 km asemel tuleb läbida 71. Tartu kesklinnast Riia lennujaama ette läheb 3,5 tundi, st 5 tundi enne lennuki väljumist oleks tervislik liikuma hakata. Hetkel ma ei tea, kas kuskil on ka teeremonte, seda võiks enne uurida.
Tipptundidel on kõige hullemad kohad Daugava sillad. Õnneks on nii, et enamasti minnakse lennukile hommikul ja tullakse õhtul. See tähendab, et liigutakse üldisele liiklusvoolule vastu ja edasi saab suhteliselt kiiresti. Riiast õhtul Tartu poole välja sõites on kõige hullem koht Jugla ristmik linna idapiiril. Õnneks on selle ümberehitus nüüd vist enam-vähem valmis ja viimane kord sujus liiklus varasemaga võrreldes juba päris hästi.
Linnas näitavad märgid lennujaama peale juba alates sissesõidust, neid järgides jõuab üsna hõlpsalt kohale.

Kui enne lennujaama Lukoili tankla juurest vaskule keerata ja siis kohe paremale hoida, jõuad varsti Siemensi kirjaga majani. Maja jääb vasakule, aga paremal on parkla. See on küljega "pärisparkla" vastas ja näeb üsna niru välja, aga töötab.

Olen EBG, aga vist mitte piisavalt :-((

Vihastasin end just äsja SASi peale roheliseks. Ja mitte esimest korda. Üritasin oma Eurobonuse punktide eest Itaaliasse hotelli reserveerida. Aga nagu kõigil eelmistel kordadel, sain vastuseks "Kahjuks ei ole Teie soovitud kuupäevadel punktide eest ööbimist pakkuda."
Milles viga? Kas mul on alati valed kuupäevad? Või valed hotellid? Või on see võimalus üldse ainult teoreetiline? Kas keegi on proovinud?

Otsisin omale hostelsclub.com kaudu Barisse või Foggiasse odavat öömaja, aga vastused olid enamasti kolme- või neljatärnihotellid. Kuidas siis ikkagi hostelit/motelli/b&b sinna kanti leida?