trip-krainetrip-ukraine-dark

reiq

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ei küsi keegi palju sul raha on. Muide mina soovitan siin mitte raha vahetada vaid võtta seal kaardiga raha välja. Siin vahetad 1:1 peaaegu, aga kui võtad automaadist võidad kõvasti. Näiteks 3000 peesot välja võttes võitsin 500 krooni(ehk siis arvelt läks 2500EEKu). Vahetasin siin raha ja pärast kahetsesin. Lennukis täidad migratsioonikaardi, selle annad passikontrolli, osa saad tagasi. Teise paberi tollile ehk siis tädile kes istub putkas ja käsib sul nuppu vajutada, kui on roheline sind läbi ei otsita, kui punane siis teed oma koti lahti. See süsteem põhineb mingil statistilisel teemal. Ja miks sa Cancuni lähed, soovitan kindlasti Tulumi. Väga kihvt ja rahulik koht. Saad mere ääres cabańades ööbida jne.

Suured tänud vastajaile, ma siis ei hakka oma krediitkaardi limiiti tõstma :)

Kohe kindlasti on vaja pagas välja võtta Londonis, sest nii easyJet kui Ryanair on point-to-point lennufirmad ja neil ei ole mitte mingisugust baggage agreementi üksteise või jumal teab millise lennufirmaga. Neiu kertu1 on vist lennanud tavaliste IATA liikmeteks olevate lennufirmadega ja nendega on tavaliselt pagas lubatud registreerida lõpuni aga ka seda kui on leping pagas lõpuni registreerida.

Mnjaa, Brescias olen ma olnud päris mitu korda. Täpsemalt Brescia Dues(piirkond kus asuvad uued "pilvelõhkujad"), seal ringi patseerides võib leida ka ühe eestlase :) Ühesõnaga Brescia kesklinn on päris ilus, aga ei midagi erilist, arhitektuur nagu enamus Itaalia linnades. Tegemist on siiski tööstuslinnaga kus on päris sudune õhk. Kindlasti soovitan sul ööeluga tutvust teha ja kindlasti külastada restorane. Väga rahulik linn mägaede jalamil!