trip-krainetrip-ukraine-dark

virk

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

1 meeldimist
4 postitust
7 kommentaari
 

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Reisil käidud, karbikest kasutatud ja raha makstud.Teen väiese kokkuvõtte teistele huvilistele. Kuna saabusin Poola siis, kui piiril asuv punkt oli juba kinni pandud, suundusin registraatorit saama Bialystoki. Kohale jõudes teatas tankla müüja, et nende arvutisüsteem läks rikki ja 3-4 tundi ei saa nad anda ei kütust ega registraatoreid. Kuigi algselt plaanisin sõita esimesel päeval kuni Varssavini siis jäin olude sunnil sinna ööbima. Ärgates kella viieajal ülesse sain oma registraatori suhteliselt kiiresti kätte. Minu tehtud eelregistreeringut müüja ülesse siiski ei leidnud, kuigi mulle oli tulnud sellest mailile kinnitus. Kas oli viga selles, et broneerin oli tehtud eelmiseks päevaks või nende arvutisüsteemis ma teada ei saanud. Maksin tagatisraha 120 pln + 130 pln ettemaksu ning arvasin, et võin muretult läbi Poola sõita.Aga nii see siiski ei olnud. Teepeal olevatest tõkkepuudest töötas see aparaat vaid kahes esimeses(Varssavi poolt vaadatuna). Kolmandas ja neljandas ja kuuendas pidid ostma ikka eraldi pileti, sest sinna pole vastuvõtjaid veel paigaldatud (viiendas sain lihtsalt pileti mille alusel kuuendas maksin). Aparaati tagasi andes oli mu ettemaksu saldo täpselt nullis ja tagatisraha anti tagasi. Kokku läks se kõik maksma 130+27+27+67+67+27+27=372 pln mis on umbes 93 euri. Seega ei ole see just väga tühine summa mis tuleb välja käia vaguniga sõites sealsetel teedel.

Tänud, nüüd on asia selge.

Tänud Buldooza, aga just selle lehel orienteerumiseks ma abi palungi. Kindlasti, ei ole see leht just kõige loogilisema ülesehitusega inglise keelt kehvasti valdava isiku jaoks. Täpsustan niipalju, et tahan sõita Suwalki kaudu Berliini ja hiljem tagasi (läbi Warssavi). Kui saada täpsemalt täitmisel aidata oleksin tänulik.

Tere Millal on parim aeg Pariisi Disneylandi külastamiseks? Mul on valida kas mai algus või juuni lõpp. Pean silmas siis külastajate arvu ja prognoositavat ilmastiku. Kas mai algul on seal juba piisavalt soojad ilmad? Ette tänades!

Kui saladus pole, siis mida lastega Horvaatias huvitavat teha kavatsete?

Lastele peaks kindlasti meeldima slovakia veepark http://www.tatralandia.sk/. Kuna olen ise lastega väga palju reisinud, siis ei soovita nendega reisides kunagi juhuse peale lootma jääda. Lapsed väsivad sellest majutuse otsimisest kiiresti ära, parem ürita enne reisi kõik ööbimised paika panna.

Täpsete kuupäevade selgudes võtan kindlasti ühendust.