katheriin

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mida Manchesteris teha, oleneb seltskonnast ja huvidest. Vaatamist-jalutamist väärt on kesklinna ja raekoja piirkond, Deansgate ning Castlefield. Huvitav on ka "gay street" - Canal St. Lastega tasuks külastada Manchester Museum'it ja Museum of Science and Industry't (viimane sobib ka lihtsalt teadusehuvilistele). Šopata saab väga hästi kesklinnas (Market street ja sellel asuv Arndale'i keskus, Piccadilly lähedal) või siis Trafford Centre's, kuhu saab Piccadilly'st otsebussiga. Noorematele on huvitav piirkond Northern Quarter, mis on Piccadilly lähedal - seal väga omapäraseid poode, baare ja klubisid.

Ma olen alaealisena üksi Inglismaale reisinud ja oli igaks-juhuks kaasas kiri vanema allkirjaga, seletamaks et reisin 'loaga'. Keegi seda näha ei küsinud, ainult piiri peal päriti samuti et mis asjus lähen ja kas keegi on vastas.

Tõsi, varukaart tuleks abiks. Üldiselt pildistan raw-formaadis ja kaardile mahub seega ligi 220 pilti. Seni on piisanud, kuna olen ka laenanud 1GB-st mõndadel üritustel ja enamasti olnud võimalus arvutisse pildid tõsta lähedal. Eks ma uurin sõpradelt, jah, et ehk saan laenata. Samas ehk olekski aeg soetada varukaart (sellegipoolest arvan, et lisa 2GB-st nt jääks väheks).

Kui aga keegi teab, et Lanzarotel mälukaardilt toorikule panemise võimalus kindlalt olemas on, öelge!

Minu isiklik kogemus näitab, et lend Taisse läbi Abu Dhabi (kui lennata Air Finlandiga) võib osutuda pikemaks, kui oodatud. Ning kuigi meil kokkuvõttes kõik (põhimõtteliselt) sujus, oleks Emiraatide viisa abiks tulnud - tänu eri asjaoludele, veetsime Abu Dhabi lennujaamas järjest 32 tundi (ainult siseruumides!).

Inglise keele oskajad võivad meie pere reisiblogist lähemalt lugeda: http://www.ourworldtravels.com/thailand Eesti keelt eelistavad huvilised võivad lühikokkuvõtte leida siit: http://www.markusmihkel.com/2008/03/12/abu-dhabi/

PS! lennujaam sai ka meile tegelikult armsaks ja tuttavaks seal oldud aja jooksul : ) PS2! Loodetavasti siiski sul viisat vaja pole, aga igatahes Air Finlandiga reisida ei soovitaks!