mynameis

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Endal oli sama mure kui ennem reisi vaatasin,et seal iga päev lubas vihma.Tegelikult põhiline kuhu need vihmapilved tekivad ongi just sinna vihmametsa kohale ja seal ning selle ümbruses siis vahest sadas. Kusjuures meie käisime ikka väga vihmamasel ajal, Novembri algul. Üldiselt ikka kui tuleb, siis hoovihma, aga ära ei tasu unustada, et seal ikkagi troopiline kliima, kus õhuniiskus pidevalt 80%.

tuleb meeles pidada ikkagi seda,et hetkel seal´low season´ja hinnad all. Kui ikka Märts-Aprill minna siis hoopis teised hinnad kuna suur nõudlus.Meie leidsime sooduspakkumisi www.orbitz.com

Ööbimine selles hostelis oli omaette elamus. See, et maja oli jube vana ja remonti polnud ka seal teab mis ajast tehtud, ühe koridori peale jagada kõigi vahel 2 tualetti ja 2 dušši jne:) Administraator väga lõbus. Kohtasime seal palju noori erinevatest maadest-venelasi,prantslasi, itaalasi. Polnud ennem sellises hostelis elanud ja kuna oli soodne hind New Yorki kesklinnas siis polnud häda midagi. Käisime mõned korrad öösel ja hilja õhtul jalutamas ja tundus küll turvaline.

Aga meie ööbisime ühes NY hostelis, mis asus kohe Central Parki läheduses. Hinnaks 20$ öö ja elamused vägevad :D Aadress: Columbus Studios, 106 West 83rd Street. New York.

Miamis soovitan, kui plaanis mitte palju kulutada elamise peale, minna Greenview Hotel.

1671 Washington Ave. Miami Beach, FL 33139. Asukoht väga hea. South Beachil, Lincoln roadist 100m kaugusel, ookeani äärde u. 400m. Üks öö 20-25$ inimese kohta, hommikusöök hinna sees.