tertsett

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meie olime novembris: meeldis! Hea asukohaga lihtne ap.hotell. Reisikaaslased kurtsid,et öösiti lärmasid baaridest saabujad, kuid seda oli kuulda ka teistest hotellidest. Mind isklikult ei häirinud seal midagi: toad olid suured, olime kolmekesi 1 magamistoaga apartemendis( üks magamiskoht oli köök-toas) Mõnus suur rõdu. Randa oli paari minuti tee jalutada.

Tere kõigile! Meie tulime täna Tenerifelt. Teatud põhjustel ei saanud me võtta kohapealseid reise reisikorraldajalt ja kuna soovisime natuke teistlaadselt saart näha ning mitte teisi panna meist sõltuma või vastupidi, uurisin trip.ee-s ringi enne reisi ja leidsin Maarika kontaktid. Edasi saime me Tenerifel kokku väga vahva naisterahvaga, nimega Eesi, kes meid tõesti aitas igas mõttes, et reis ja Tenerife meid tagasi meelitaks. Kusjuures tuli välja, et Tenerifel on eestlaste poolt teha lastud eesti keelne Tenerife kaart "Eestlastelt eestlastele". Eesi näitas meile saart, veetis terve päeva meiega, tundis järgnevatel päevadel huvi, kuidas meil läheb ja jagas soovitusi veel ka telefoni teel, tehes meie reisi Tenerifele tõesti meeldejäävaks. Niipalju saan veel lisada,et reisisaatjalt või tänavalt kohapealseid reise ostes vist erilist vahet ei olnud ( kui Egiptuses on suured hinnavahed, siis Tenerifel ei ole). Küll aga on kindlasti mugavam liikuda väiksema seltskonnaga ja kohtades, kuhu suured bussid ei lähe! Kui kellegil on huvi ja tahaks midagi täpsemalt küsida, siis niipalju kui esimese (ja kindlasti mitte viimase!) Tenerifel käigu põhjal saan, muljetan niipalju kui oskan!Minu maili aadress: terje24(ät)hot.ee

Igal juhul tasub minna Tenerifele! Uskumatu, et ma varem pole seal käinud: Ilm on mõnus, rannad on küll tumeda,kuid väga pehme liivaga, ookeanis vesi täiesti ujutav (eestis mina suvel ujuma ei saanud,sest oli liiga külm. Kõikjal on puhas ja mis põhiline: ei ole lõunamaadele iseloomulikke ligipressijaid (on mõningad prillimüüjad ja rannas ka massaži tegijad,kuid nad saavad aru, kui ütled, et ei soovi. Toidukauplused ka täiesti leitavad ja normaalsete hindadega.