Tyeisha

Reisisell, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
4 meeldimist
5 postitust / 18 kommentaari
1 (0.2%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Võimalik, et asi on minus või minu browseris, kuid üleval paremal ei ole ma kunagi otsingut leidnud. Samuti ei ole seda ka üldfoorumile klikates ega ka muudel lehtedel leidnud. Kui mind huvitab mingi teema kajastus trip.ee foorumis, siis googeldan sobivad märksõnad ja panen trip.ee järgi. Kui keegi oskab öelda, kus see otsingu lahter asuda võiks oleksin küll väga tänulik.

Info otsimiseks on tõepoolest google parim vahend. Ei ole ühtegi küsimust (vähemalt inglisekeelses keskkonnas) mida keegi enne Sind juba küsinud ei ole :)

Lisaks hotellidele soovitan vaadata airbnb.com-st nö külaliskortereid-apartmente. Saime väga mõistliku hinnaga majutuse, kus ka bassein ja hiiglaslik rõdu koos grillimisvarustusega. Kui ise süüa teha ei plaani, siis bookingust vast hotell jah.

Suured tänud vastajatele. Panen 3. variandi lukku siis ilmselt.

Liina

Noored on üle 25 siiski. Kruiisi kaalusime ka, kuid ei leidnud midagi väga soodsat. Wiha - turismi eesmärgil või elama? Majutust ei ole veel lukku pannud, kuna ei suuda otsustada kas olla kogu aja Miamis ja teha day-trippe läänerannikule ja põhja või võtta mõned ööd ka mujal linnas.

Tere,

olen ka ise nimetatud kuupäevadel Barcelona kandis. Reisi planeerisin - 4 päeva Barcelonaga tutvus ja 4 päeva rannapuhkus Lloretis. Barcelonas võtsin Apartmendi ja Lloretis hotelli. Kui teemaalgatajat huvitab, siis mul on põhjalik eeltöö tehtud ja võin saata oma "aabitsa" Barcelona vaatamisväärsustest :)

Ostsin ka katalaani keele vestmiku + Barcelona taskukaardi (5 eurot Apollos) (Hispaania keelt räägin, kuid viisakas oleks ka katalaanikeeles tere, aitäh ja nägemist osata öelda).

Tänud vastuse eest. Plaanis ka Andorras ära käia. Sellisel juhul tuleb ilmselt ühistransport odavam lahendus.

Kas tõesti on hinnad nii palju muutunud, aga ei suuda leida 23-31.07.14 perioodiks Barcelonasse selliseid 100 euri nädal autosid mitte mingilt lehelt. Kammisin läbi: www.victoriacars.com/ carhire.centauro.net/ www.hispacar.com doyouspain.com/. Soodsaim on 195 euri eest ülipisike tikutoos, millega ei ole mägedes midagi peale hakata. Viimati võtsime Malaga kandis keskklassi auto (330€/ndl) ja sellegagi oli igal tõusul gaas põhjas ja hing kinni...

Vabandan risustamise pärast, kuid kirjutan siia teemasse, kuna siin on mainitud neid üliodavaid autorente.

aitäh vastajatele. Sain Estraveli kaudu 588€ edasi tagasi läbi Helsingi kahele. Ööbima lennujaamas ei pea - tulles pikim peatus 5h Helsingis, mis on talutav.

Skavsta oleks hea variant, aga sinnajõudmine ja Malaga lennule saamine on ajaliselt välistatud (jõuame hiljem kui Malagasse lend läheb). Kas 3 inimest 390 kokku või nägu?

Selena - Kui mina vaatan, siis saan:
Väljalend: T, 23.07.2013
Tallinn (TLL)
Helsingi (HEL) 08:25
08:55 AY 2112
Ümberistumise aeg: 11t 25min
Helsingi (HEL)
Malaga (AGP) 20:20
23:55 AY 735

või:
Tallinn (TLL)
Helsingi (HEL) 18:00
18:35 AY 2114
Ümberistumise aeg: 1t 45min
Helsingi (HEL)
Malaga (AGP) 20:20
23:55 AY 735

Mis kuupäevaga sa seda kella kuuest väljalendu vaatasid ja mis oli maksumus? Tagasilennuga jääb 55 minutit või 1 tund aega - kas see on piisav ümberistumiseks?
Aitäh.

selle puhul jama, et vähemalt minnes (ja enamustel pakkumistel ka tulles) tuleb veeta öö lennujaamas, mis on ülikoormav ja kui minna hotelli selleks ööks, siis nullib hinnavõidu ära. Pigem otsiks ikkagi võimalusi läbi ümberistumiste võimalikult kiiresti kohale ja tagasi saada ja läbi Riia - see meile lähemal. Aga suured tänud soovituste eest!

Kas keegi on viimasel ajal tegelenud lennupiletite otsimisega Malagasse? Ise leidsin scyscannerist eile päris hea hinnaga piletid 287-300 euri tal-hel-malaga, tänaseks on hinnad kõvasti muutunud. Proovisin ka Ryani kaudu otsida, kuid sobivaid kuupäevi ei leidnud (periood oleks siis 23(24).07-31.07(01.08). Norwegiani kaugu tuleks 250 euri, kuid Vantaasse ja tagasi saamine on ka seotud kulutustega. Ideaalne oleks välja lennata Riiast. Värskeid nõuandeid ootaks meeleldi - nii marsruudi kui otsimiskanalite osas.
Aitäh!

Olen minemas - võta ühendust :)

Otsin kaaslast 02.03.2013 Hurgadasse. 7 ööd. 695€, Hind kehtib vaid sellel nädalal. Tavahind 895€ Hotell: http://goadventure.ee/lti-titanic-beach-spa-aqua-park-5.html

Liina

Kas teil ka lennupietitega koos ööbimine Londonis Hotell Europas ja siis lisaks üks öö Varaderos loteriid?