Instructor

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
13 kommentaari
Viimased kommentaarid

Selliseid soove on paljudel Phuketile tulijatel. Kuna tulete esimest korda siis ütlen kohe, et sellist asja mida soovite ei ole. Mõni on, aga 5++ hindadega.

Kõige paremini saab eralennukiga. Air asia tasub tõesti uurimist. Lendad läbi Bangkoki.

2 nädalat tagasi sai. Sõidad Taist Birmasse ja tagasi samal päeval. Mõlemal pool ostad viisa.

Täiesti reaalne reis. Ise pead teadma, et sõita jõuad. Kaheks nädalaks ratta võttes on 900baani täiesti reaalne hind ja ratas peab olema suht uus ja väga korralik. Teed on ok. Sõidutempo olgu rahulik. Öömaja igal pool kui just 5x taga ei aja igal õhtul. Vabalt võib ka Birmasse sisse keerata, väga ilus koht. Viisad saab piirilt. Reisikotid unustage ära, kõik mida vajate saate ja ostate teepealt. Mõnulemine ennekõike.

Taksot pakuvad seal lennujaamas sees, 400-600 kohalikku on jah hind auto kohta. Void ka bussi võtta kuni 8 inimest.

Väga raske kysimus inimest ehk kysijat tundmata. Yhed naudivad nii ja teised Taimaad teisiti. . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

Bangkok Airlines, Air Asia, Thai Air teevad kokku päevas üle 20 lennu Phuketi ja BKK vahel. Netist ostes on tõesti soodsaim. Kohapeal palju kallim. Kui maha jääd voi muud vaja muuta siis ei saa. Ostad uue pileti. Neid ei huvita miski. . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

Viisale sisenemise juurdeostmise voimalust ma ei ole näinud. Kui riigist väljud siis on see viise läbi. Tuled tagasi ja ostad uue viisa. Tule sukelduma.

no nii ongi, pole vahet mis pikkusega viisa. ikka 60 päeva ja koik. kui vaja siis lähed pikendad veel 30 päeva saad siis juurde. elamis-, ja õppimisloaga viisad on teine asi.

Igal pool on neid automaate, natu pappi ja klõps.

Riigist lahkudes ei pea maksma kui ei ole viisa aega ületanud. Sõltub ületatud päevade arvust on summa erinev. Ei soovita katsetada.

Kui tahad raha kaasa võtta siis parim variant on eurod, 100 sed. ca 1500 bahti võiks olla inimese kohta ka kohe kaasas, kui viisa piirilt siis 3000 bahti. Lisaks kaart automaadist raha võtmiseks. Parem ole ostmata igast träni mida sa väga ei vaja. hoiad rohkem raha kokku. Me oleme Phuketis kohapeal kevadeni. infot saab jahtlaev@hot.ee

Elamisi Phuketil saab, aga esmakülastajad ei kujuta asja päris hästi ette, no merevaade jne uusta ära kui sa just megarikas pole. Norm majad on 80 000 - 200 000 bahti kuu. Enamus ei anna alla 6 kuuks maju üürile. Lisaks deposiidiraha. Auto saab kuuks 20 000 bahtiga. Kui mõneks päevaks võtad siis jah 1000 ja rohkem. Infot jahtlaev@hot.ee . . . Trip.ee palub postitajal edaspidi kasutada lause alguses suurtähti!