CityRed

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
16 kommentaari
Viimased kommentaarid

Eelmine aasta käisime, ilm on heitlik! Võib õnneks minna ja saad igapäev 30'+ ja võib ka si*emini minna, kus iga päev 13-18'C koos tuule ja pilvedega... Kindlapeale minek, 2 nädalat vtta.

Olime eelmine aasta viimasehetke pakkumisega Pliskas- midaa GoAd.. väga kiitis. Fakt on see, et never sinna enam ei lähe ! Hotelli kolmest tärnist väga juttu olla ei saa. Tuba on väike ja räpane, söök kriitikat ei kannata, kohalikud hotellis pakutavad joogid samamoodi! Kuigi oli AL siis pm. kõik söögid-joogid võtsime õuest. Hotelli külastajad peamiselt Idaplokist ning suur osa ka rumeenlasi, kes käitusid nagu loomad- eriti söögilauas.

Ainsaks plussiks oli tõesti hind, mille eest väga paremat hotelli ka loota ei saa.

Ühesõnaga, kes tahab rohkem aega hotellis veeta, süüa-juua ning ka basseini kasutada, siis Pliska ei ole kindlasti "see õige" hotell.

Muidu kuurort kui selline ikkagi suunatud pm. noortele, baare-klubisi jagus, rand ropult räpane ning vesi samuti, hinnad Varna linnas väääga odavad ( samas ega osta väga midagi kaasa ei ole ).

Tänud!

Kuulnud, et seal järjestikku kolm Sunrise hotelli ning neil kõigil ühine terrtoorium? Asuvad keskusest kaugel?

Bonita 3* ( HB ) - Asukoha super!! Toad väikesed, kuid hea vaatega otse rannale ( mööbel algeline, telekas väike, konditsioneer ajas asja ära ). Söögid maitsvad, palju puuvilju ning liha isegi maitses! Bassein üliväike ja mõttetu!! Samas üle tee on juba avalik- osalt ka tasuta- rand. Hinna- ja kvaliteedisuhe paigas! Kindlasti sobib, kui puhkuse eesmärgiks midagi muud, kui hotellis hüvesi nautida!

Pliska 3* ( AL )- Asukoht veidi eemal rannamelust. Hotell keskmise suurusega ning debiilse ülesehitusega ( viimastele korrustele saamiseks vaja 2 erineva liftiga sõita, mis asuvad erinevates hotelli otstes !). Toad 3* hotellile kohaselt küllaltki askeetlikud. Basseini ala ja lamamistoolid OK! All Inclusive töötas alkoholi koha pealt täiesti korralikult, aga söögid EI KANNATA kriitikat!! Hotelli klientuuri moodustasid suuresti venelased, rumeendlased ja muud sellised rahvused! Pigem ei soovitaks AL-i, kuna väljas söömine soodne ning valik suur!

Kui mu mälu mind ei peta, siis Bulgaarias käies, on mulle meelde jäänud, et nende keskmine palk u. 250 euri kätte. Esmatarbe kaup ning alkohol on kõvasti soodsam kui Eestis ( eriti veel väljaspool kuurortpiirkondi ). Samas kütus on pm sama, mis siin, kui mitte isegi gramm kallim.

Ise olen GO-ga käinud mitmeid kordi Egiptuses, Türgis ja Bulgaarias! Kõik on siiani sujunud tõrgedeta ning omalt poolt veel kiidusõnad Kellyle ( giid ). Kui varem on alati GO üllatanud soodsamate hindadega, kui teised, siis nüüd talvepuhkust planeerides ning hindu võrreldes, tundub, et Teztour pakub osasi hotelle palju soodsamalt kui GO !?! Ainuke asi, mille kallal GO reiside - eriti egiptuse reisidega - nuriseda saab on lennuajad, millega sisuliselt kaotad vähemalt ühe päeva päikest...

Täna just saabusime Sharmist.. Hotell oli inimesi täis, aga Naama ja turg olid pehmelt öeldes väga tühjad- võrreldes aastate taguseid aegu. Muidu hotellis sõime-jõime piiramatult kõike ja probleeme polnud mingeid!

Nii meil minek 26. Sharmi, Hilton Sharm Waterfallsi, keegi ehk käinud ja oskab hoiatusi/soovitusi jagada?

Keegi äkki veel sinna hotelli läheb samal kuupäeval?

Savita Resort & Spa 5*

Tere,

Kas keegi oskaks ehk miskit rääkida Savita Resort & Spa ( http://goadventure.ee/…t-spa-5.html) kohta?

Hetkel siis teine konkureeriv pakkumine Dreams Vacation ( http://goadventure.ee/…esort-5.html ) ning plaan minna päris varsti.

Ettetänades

Jah, siin ka Eesti uudis sellest : http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/maailm/egiptuses-tapeti-jalgpallimangu-jarel-ule-50-inimese.d?id=63861126

Eile uurisin siin inglise foorumeid, kus öeldi, et suurim n.ö. ohuallikas ka turismipiirkondadele on vaesematest klassidest beduiinid, kes maapiirkondades elavad. Vihjati ka rahutule olukorrale Siinai poolsaarel ning kuurortidele, mis siis n.ö. üksinda keset kõrbe.. Ning pigem kui reisida, siis eelistada hurghada piirkonda?

Kuidas seda juttu kommenteerida? Kas tõepõhi all just nimelt selle Hurghada poolepealt või kellegi "tarkus" lihtsalt?

Välisministeeriumi seisukoht siis :

"" Välisministeerium soovitab ohutuse eesmärgil vältida kõiki meeleavaldusi ja rahvakogunemisi. Kui teie asukoha läheduses toimub meeleavaldusi, siis püsige oma hotellis või peatuspaigas. Välisministeerium ei soovita reisida turismikuurortitest väljapoole kuna on sagenenud turismibusside pikaajalised kinnipidamised kohalike elanike poolt. Seetõttu võib linnadevaheline reisimine osutuda ohtlikuks. Eesti turistidel tuleks järgida reisikorraldajate ning kohalike ametivõimude korraldusi ja soovitusi. Soovitame kindlasti enne reisi end registreerida meie kodulehel, seda ka juhul kui kasutate reisibüroo teenuseid!

Seoses meeleavaldustega, milles nõutakse turvameetmete tugevdamist linnas, on Sharm el-Sheikhis suletud liiklus Na’ama Bay’sse viival teel. Samuti on tõkestatud tee Qena piirkonnas, kus jätkuvad kütuseprobleemidega seotud meeleavaldused. "" (( http://www.vm.ee/?q=node/5783 ))

Grrr, ise tahan minna järgmine nv... aga plaanid suht sassi löönud see olukord seal..

Varsti plaanis ka püramiidimaale minna ja oli seda ka plaan teha Go-ga, aga parandage mind kui ma eksin.. Uurides GOadv. lennuaegu-, siis tundus nagu võrreldes Novaga kaotaks nendega reisist ligi 2 päeva.

Ehk siis nende lennuk väljub Tallinnas päeval 14-15.00 ja tagasi stardib lennuk egiptusest viimase päeva varahommikul.. seega kohapeal saan nagu 7 ööd olla, aga kaotaks 2 päeva..?

Võibolla oli ka eelpool sellest juttu- kogu teemat ei viitsinud läbi lugeda, aga minu arust parim valik poode- outlette oli linnast pisut väljas- u. 20minti autosõitu.

Koha nimi oli Quality Outlet , asus vist Järfällas vms? Poodides ka reaalsed allahindlused ning isegi eestlase jaoks väga soodne!

Esindatud enamus tuntud brände ( ck,armani,peak,hagflos, levis, boss, tommy hilfiger jne jne + rootsi oma poed ).

Ise soovitan küll seda! Peaks vast ühistranspordiga ka saama, aga siis läheb kindlasti terve pääv ära ka!

Parimat, C.

Bulgaaria : Varna vs Burgas ?

Hei,

Plaan Juuli algul pakettreisi raames Bulgaariasse sõita, kumba sihtkohta eelistada , kas Burgas või Varna ? Mis on kummagi koha plussid-miinused, kohalike hindade erinevus eri piirkondades ja vaatamisväärsused?

Otsisin ka vanu teemasi, kuid väga palju infot ei leidnud.

Ning kellegil ehk soovitusi-tähelepanekuid-nõuandeid mida reisi planeerides arvesse võtta?

Parimat, L.