kristam

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
21 kommentaari
 

7 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Kuna meil olid söögid Falcon Innis hinnas (väga maitsvad, mõni õhtu võite küsida, kuid ma arvan, et tänavalt tulles on hind suht kröbe), siis me palju väljas ei söönud. Aga ilus rannakohvik on Reef Beachil suhteliselt normaalse valikuga ja ilusa vaatega. Mexikana poolt ranna poole suundudes on enne suurema tee ületamist nurga peal ka mingi restoran, kuid seal oli alati väga vähe rahvast, mis ei tähenda head. Mainitud ristmikult paremale jääb Il Mercato keskus, kus on palju eri stiilis restorane, sealhulgas ka KFC. Need siis jalutuskäigu kaugusel ja hinnaklass keskmine.

aga mul on üks küsimus - kas peale saaks tulla ka Kapa-Kohilast? Mul mõnes väiksemas kohas veel mitu sõpra, kes tuleks heameelega vahva seltskonnaga toredale reisile.Kombainiga olen sõitnud, asi see siis vajadusel lennukit juhtida ei ole:)

sellisel lehel nagu victoriasteps.com. Selle leiad ka trip.ee-st kommertsteadete alt.

nüüd on kohe kindlam tunne reisile minnes 14.04

Ostaksin viisa saabudes Hurghada lennujaama, aga mulle jääb pisut selgusetuks, kust kohast täpselt saab neid IMkaarte. Juhul kui lennukist ei saa, kas siis sealtsamast viisamüügi boksi kõrvalt?

Küsimustikus võiks olla rohkem töö pealkirjaga seotud küsimusi.

Võiksid lugeda foorumit, siin nimetatud teemat küllalt.

Oleneb, kas tahad ainult lendu või mõtled kogu paketti. Soovitada võiks vaadata Firstchoice lehte, seal on nii ainult lende pluss 1 öö maj. kui ka täispakette.

netist, seal peaks olema linnatranspordi ja shuttle-bus sõidugraafikud ja hinnad üleval

lennujaama ja kesklinna vahel peaks sõitma ka buss päris tihedalt ja kui ajad sobivad, siis ikka kindlalt odavam kui takso.

kahjuks pole kiiremaks muutunud

tere, kas nüüd Zanzibaril ja mujal käidud?

Vaata www.akropolis.lt, seal kõik info olemas. Mina olen käinud Klaipeda omas suvel, on ca 25 km Palangast. Üldse on Klaipeda neist kõigist meile vist lähim. Seal on tohutu territoorium, nii, et võiks olla lausa mitu päeva, kui suuremad ostusoovid. Kauguse tõttu ei ole mõtet mingit kiirvisiiti teha. Sellisel juhul võiks , ma arvan, uurida majutust Palangas, näireks kodumajutusi pakkus suvel peaaegu iga eramaja.

mine parem Leetu, näiteks Akropolisesse, seal hinnad odavamad ja kaubavalik teistsugune kui meil

tere, kirjutasid, et oled korduvalt kar.kruiisidel käinud.Seoses sellega mõned küsimused, kui ehk eiad aega vastata. Millise firmaga ja kust oled oma reise alustanud?Uurisin enda arust nii palju kui võimalik , aga ei leidnud ühtki Kuuba või Venetsuela sadamast väljuvat kruiisi. Väga paljud stardivad küll usa-st, aga oleks soov ühendada just mõni kruiis eelmainitud 2 riigi külastusega. Puhkusele tahaks sinnakanti minna vebr.lõpus ca 15 päeva. Kas on kellelgi ehk sarnane teekond seljataga, et võiks kogemusi jagada? Tänud ette

aitäh Sulle, nüüd vist jõudsime esialgse teema mõtte juurdetõesti tagasi! Eesmärgiks ei tohiks olla lihtsalt süüdistamine, lahmimine ilma konkreetsete faktideta. Rohkem positiivsust ja lihtsalt hoiatusi+soovitusi!

info eest. Kui see kõik tõele vastab, siis on väga OK. Tekkis huvi nende vastu, üritan kohtumist kokku leppida. Kui ära käin, kirjutan kogemusest.

Palju Sul selle connections-programmiga liitumine maksis? Kas on mingi ühekordne või näiteks aastamaks? Kui kusagil ära käid,palun kirjuta kogemustest!

Sooviks teada,kas keegi on käinud firstchoice kaudu Kuubal.Minu kirjale turistikaardi kohta vastasid nad, et see on paketi hinna sees. Kui aga ei ole tegemist briti kodanikuga,siis soovitati saatkonnast küsida, kas on veel mingeid pabereid vaja.Niisiis, kui keegi on käinud, kas olete saatkonda pöördunud ja mida on vastatud?

Kas keegi teab firstchoice viimase hetke pakkumiste puhul Kuubale öelda, kas turistikaart on paketi hinna sees juba? Kes on käinud, sooviks ka teada, kui palju umbes maksab sõit bussiga? taksoga? Varaderost Havannasse? Tänud ette vastajatele