sumo

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

2 meeldimist
2 postitust
15 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kohvikus keskmine kokteil 5-6 eurot, õlu 3-4 eurot. Poes kohalik õlu 2-3 eurot (0,6l). Kange alkohol kauplustes Eesti hindadest umbes poolteist korda kallim.

Ei tea, kas vulkaan on tossamise lõpetanud, et uut infot peale ei tule...

Mis maskidest jutt käib? Kas peaks gaasimaskid kaasa võtma?:)

Me lendame ka kahe perega 16.10 Qatariga. Sinna on õnneks üle kolme nädala aega, loodetavasti olukord laheneb selle aja peale ära ja kauaoodatud puhkus saab ikkagi teoks.

Kas keegi oskab soovitada Sanuri piirkonnas ööbimist, mis oleks rahakotile sõbralik, kuid lastele meelelahutust pakkuv. Lapsed vanuses 6, 8, 9, 14. Kas otstarbekam oleks kõik hotellid ette broneerida või on lootust kohapealt miskeid pärleid leida? Taeva alla samas lastega jääda ei tahaks.

Kas seda autorenti koos juhiga tasub otsida ja broneerida internetist enne reisi või tulevad nad ise ennast tänaval/lennujaamas pakkuma?

Vähe teistlaadi küsimus Balil käinutele. Kui tihti seal madusid kohtab? Abikaasa luges kuskilt artiklist, et mürkmadusid leidub ja mitte vähe:) Kas on põhjust muret tunda?

Kas keegi oskaks omast kogemusest välja tuua mõned konkreetsed taksohinnad konkreetsel marsruudil? Konkreetseid hindasid teades on tõenäoliselt väiksem võimalus pügada saada ja üldiselt reisi eelarvet parem planeerida. Tänud.

Malagast- Gibralatarini võib sept lõpus -oktoobris ujumine vägagi karastavaks osutuda. Mida kaugemale ookeanist ehk siis Barcelona suunda, muutub vesi soojemaks, kuid minu arust mitte piisavalt.

Valencias Aquariumi külastades soovitan parkida selleks ettenähtud parklasse, mis ei ole odav. Me üritasime parkida eemaoleva kõrvaltänava peale, mis ei olnud hea mõte. Aknad katki ja asjad läinud. Prügikasti ümbrusest enda asju otsides avastasime, et me ei olnud kaugelt ainukesed...

Benalmadena lähiümbruses on tõepoolest väga palju atraktsioone just lastele. Olime perega seal 2014 septembri keskel. Kaasas olid lapsed 3,5,5,10. Eriti soovitan sellist kohta kui Butterfly park, mis lastele kustumatu mulje jättis. Vee osas ma nii kindel ei ole. Kui 22 kraadi tundub ok ujumiseks, siis hästi. Meie jaoks jäi pisut jahedaks. Kohalik ütles, et Malaga piirkonnas on vesi maksimaalselt soe juulis-augustis, kuid enne ja pärast seda on ookeani mõjutus nii suur, et tavaline temp on 22. See oli meie reisi juures pettumus. Ujuda sai, kuid muretult sulistada mitte.

Tundub kogemist väärt ettevõtmine olevat. Kuna eelmise aasta Keukenhoffi külastmine autoga jättis minu tagaotsa nii kustumatu mulje, siis mõtlesin see aasta lennukit kasutada.

Kas Sa reisi planeerides lennuki marsruute ka uurisid? Kuidas sinna kõige soodsmalt kõige lähemale saaks?

Suured tänud kutsumast. Enne tuleb ikka nuustakul ära käia, kui maailma avastama minna...

to: kassuk Kas see on Sinu reisikiri või lihtsalt leitud?

oleks ka huvitatud kommentaaridest sellele hotellile

Tänud väga asjaliku selgituse eest. See annab võimaluse mitme sihtkoha vahel valida. Oskad sa öelda ka kindlustustingimuste kohta. Kas Eesti kindlustusfirmad rasedaid Egiptuses ikka kindlustavad või peab probleemi korral kõik enda rahakotist tasuma...?

Tänud ette