mcmiis

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

bluevision on hea valik saad eesti keeles asjatada, seal omanik Innar. Teine suurem firma on www.fairproperties.com

Tais elektrit küll aga väga ;kallis; 1000 bahti ööpäev, tuleb nii,et sädemeid lendab ja kõik otsad sobivad.

Soovitan minna Taisse, sest seal on tõesti palju võimalusi ja kohti kus pidu ja kus saab ka rahu. Surin on selline linn, kus pole veel väga palju turiste ja kõik eluks vajalik olemas küll, aga pole randa asub see Kambodza piiri ääres mingi 500 km. Bangkokist. Samas ka Pattaya lähedal Bangshare väike rahulik külake, ja seal tasub minna sadamasse ja küsida Kapten Mõkki, kellele kuuluvad suurem osa laevadest ja tal on veel ka kalapüügitiik, mis on Mõki kodus. Saab ise kala püüda ja seal samas ka kohe ära süüa, mille valmistab sulle Mõki naine ja tütred ja veel palju muud söödavat otse kodu köögist. Ise lendan 26 jaanuar soomeõhuga. Jõudu otsimisel.

Ega saatkonna avamisse ei usugi aga asi selles, et mida ültse tuututatakse asjast ma mõtlen meie poliitikat, kui tegudeni ei jõuta, Eesti aukonsulilt Tais mina küll abi ei saanud. Rääkis seda, mida isegi tead, võib-olla on mõne aastaga ehk asjalikumaks muutunud, EL-i all pidasin seda silmas, mis puudutab ühtset viisapoliitikat, nagu seal räägitakse, aga ega see ei toimi, iga riik ajab ju siiani oma asja ise. Nii tuleb meil endilgi midagi ette võtta, mõte ju selles ongi, et kuskilt peab alustama, see on tore, et on inimesi samal lainel.

Kas siis see, et mida keegi arvab on kõige tähtsam, neid rootslasi ja soomlasi on samasuguseid ja veel hullemaid narkomuulasid, istuvad kodu ja ka mujal vanglates. Kas siis sellest tehakse mingi arvamine või uudis, vist mitte. Meie väike meedia puhub ainult tühise asja ka suureks, väike ühiskond, mis teha. Mingi kolm aastat tagasi oli juttu, et Taisse tehakse varsti Eesti saatkond. Mida pole, seda pole ja kuulda ka enam midagi sellest mõttest või plaanist ei ole. Ise ka poolenisti Taiga seotud nii, et kui tahad mingeid asju ajada, siis õudne peavalu. Mõned tuttavad on proovinud Soome saatkonnaga asju ajada. On isegi mingil määral abi saanud, aga üldiselt nad ei viitsi tegeleda teise rahvaga, võib-olla peaks kodakondsust vahetama, kui meie poliitikud ainult endi peale mõtlevad. Nii et nii paljud ju mööda ilma laiali ehitamas või mis iganes, aga viisavabadus 2 kuud peaks siiski EU maadele ka ühine olema, kui kõik muud teemad on nii öelda ühised. Tuleks vist tõesti kasutada ajakirjandust, nad ju oskavad asju suureks teha, ehk aitab.

neid ledub igas riigis ega neid ei õigusta keegi aga kui soovid siis reisi kas või kuu peale, mutianpu, iga üks reisb sinna kuhu tahab ja teeb mis tahab, oma rida.

oli väike näpukas loomulikult muulasid.

Kui nüüd vaadata palju on venelastest ja inglastest muulaseid Tai vangis siis see et eestlased oma väikse esindusega ei tohiks küll mõjuda viisavabadusele,näiteks 2 kuud nagu teistelgi. Siin on ikka viga meie poliitilises eliidis, robil selle koha pealt õigus, tehakse saatkondi mingitesse ime riikidesse, kus ärihuvid mängus, tuleks ikka poliitika ja äri lahus hoida ja mõelda enda rahva peale ka.