trip-krainetrip-ukraine-dark

cruel

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
14 postitust
51 kommentaari
Viimased kommentaarid

To naabrimees: Kui sa surma saad, siis mida sa selle kodakondsusega enam teed?

Ps. Eestlasid Afganistanis ja Iraagis on surma saanud 2 käe sõrmede peal. Peale selle on seal asi rahulikumaks jäänud kui oli 5 aastat tagasi.

Eestlased kes seal on teenivad 50 000.- kuus, lihtsalt niisama passimise eest. Istuvad seal valves ja vaevalt raatsib Taliban oma mehi kaotada, et neid sinna saata, mis on snaipreid ja maamiine täis. Pidevalt imporditakse Afganistani uusi relvi, nagu nt. hiljuti said nad miini otsijaid juurde. 2 aastaks ei ole raske tööd saada sinna, õpi Pastoriks ja mine sinna Californiasse Eesti kogudusse pastoriks, veel parem ole seal 10 aastat ja elamisluba käes. Kasuta loogikat ja uuri asja, mitte ära looda viimase peale, et nüüd vist peaksin ola IT spetsialist vms.. Kui tahad hästi teenida siis mine TTU-sse õpi logistikat või IT kolledžisse ja sa oma kogemus sealt kätte.

Sa võid kodu ukse ees ka surma saada.

Kui sa sured seal, siis vähemalt asja eest.

Kas Ecolines-iga Riiast Kiievisse on viisavabalt või viisaga? Ma vaatasin välisministeeriumi kodulehelt et, 90 päeva on Eestist Ukrainasse viisavaba.

Kle kissable sa oled vist kade mulle tundub, et sina ei suuda sellise asjaga hakkama saada. Nagu ikka ISSANDA LOOMAAED ON SUUR seal ei ole ainult koerad ja kassid, vaid ka papagoid,maod,ämblikud,tiigrid,lõvid ehk ka elevandid.

Mis on mu eelis varjupaikade ees? Kuna varjupaigad on sellistes kohtades et kõik inimesed ei tea nende asukohti. Miks varjupaigad hoiavad loomi? mingit kasu nad seal ju ei saa? Varjupaik kulbitseb loomadest, loomad tunneksid ennast paremini kuskil vabas õhus kui puurides või mis? Kas loomadele meeldib kui neid kastreeritakse ja tapetakse? Kas teile kellegile meeldiks kui teid tapetakse seaduslikult või kastreeritakse? Internetipoe eelis? Inimesed saavad muretseda loomi endale läbi interneti, ei pea muretsema kuskilt kalli hinna eest mingit tõu koera vms... millest nad hiljem ära tüdinevad. Ma mõtlesin luua sellise farmi moodi koha, mitte päris farmi aga et oleks maad ja oleks selline mõnus koht, linnast väljas nt. Tennesse või Texas, kuna ma olen loomaarmastaja siis see mul üle jõu ei käiks. Mul on olemas juba 1 laps ja plaanin kindlasti veel saada, kasvõi lapsendada, mul pole sellestki midagi, lastel ei ole varjupaika, kus neid hoitakse puurides või mis? Ma ei ole laste müüja.

Asi interneti poes, lemmikloomadele - muretsen lemmikloomad alates koduloomadest kuni eksootiliste loomadeni välja. See on nagu taaskasutuskeskus, tuuakse sisse tasuta ja müün odavalt maha, loomi ja looma tarbeid, üle interneti. See teeb ostjatele asja mugavaks, loon selleks kodulehe ja hakkan reklaame üles panema. Mis mul on vaja selleks saatkonnast muretseda, sest asi peab ikka ametlik olema või mis?

Mind hakkab huvitama, sri lanka turistiviisa, kus seda saaks peale Usa. Probleem on tekkinud selle leidmisega.

Kurimoor, Indoneesia asub Aasias, Aasia on arengumaa - seega on seal tööpuudus, omad järeldused tee ise. Laanekas, no see on ju tore et sa ka laos töödanud olen. See kui kaugele sa oma norimisega lähed, arvesta ise ;)

To krevetisupp: Usa-sse ma lähen ja jään sinna, reisida saab ka mujal kui USA-s. Indoneesiasse pole mul asja ja pole kunagi olnud aga filipiinidest küll ära ei ütleks. Austraalia on sel juhul kui Usa-sse mingit võimalust pole.

To Hea Kurimoorile: See kes mul seal on, jätaks ma enda teada.

Kas Venezuela on viisa vaba või ei ole?

Kuule sinu jutu järgi nagu ma aru sain peaks olema terve Eesti geeniuseid täis, kuna siit Eestist nad paljud lähevad sinna Usa-sse tööle. Kas on soovitada mõnda vahetusprogrammi kellegil äkki, mis kestaks rohkem kui 12 kuud. Peale Lapsehoidmise. Usa testis nõutakse taolisi vastuseid, taolistele küsimustele: CURRENT TEST - Sample U.S. Citizenship Test Questions:

 1. How many stars are there on the US flag?
 2. How many states are there in the Union?
 3. What color are the stars on our flag?
 4. What do the stars on the flag mean?
 5. How many stripes are there on the flag?
 6. What date is the Day of Independence?
 7. The US achieved Independence from whom?
 8. What country did we fight during the revolutionary war?
 9. Who was the first president of the United States?
 10. What do we call a change of the constitution?

REDESIGNED TEST - Sample U.S. Citizenship Test Questions:

 1. Name one war fought by the United States in the 1900s.
 2. What did Susan B. Anthony do?
 3. What is one thing Benjamin Franklin is famous for?
 4. There were 13 original states. Name three.
 5. What is one responsibility that is only for United States citizens?
 6. What does the judicial branch do?
 7. Name your U.S. Representative.
 8. Who makes federal laws?
 9. What does the Constitution do?
 10. What is the supreme law of the land?

Kust kohast ma saaks lugeda selle kohta, õhust neist vastuseid ju võtma ei hakka, selleks peaks olema ka mingisugune raamat või teatmeteose taoline asi. Ehk oskab keegi aidata?

Eestis plaanin ma loomulikult saada põhja alla lavakas või viljandi akadeemias ja ma uurusin et see pole kõrgkool vaid programm on, kallis ei ole see üldse, kuu on 500$ seal elamine võib ainult kallis olla nagu ma kuulnud olen. näitlemisel tuleb abiks igasugune programm ja kursus,see toob rohkem kasu kui kahju.

Sooviks küsida,et kui minna usasse turistina e. siis 6-eks kuuks, kui palju peab pärast seda viibima kodumaal, et sinna tagasi minna? Kas turistine võib osa võtta korpuratsioonidest nagu nt. Acting corparation http://www.theactingcorps.com/Site/gogetajob.htm et ei peaks omama mingisugust õpilas viisat, kuna minule nad ütlesid et selleks saab tulla lihtsalt turistiviisaga aga mulle hakkas see kuidagi kahtlaselt tunduma:O

sinu vastused on täiesti mööda asjast,nagu sa kuuleksid asjast esimest korda,ma usun et kui see asi nii oleks nagu sa ütlesid, aga millegi pärast emigreeruvad usasse aasta sadu tuhandeid inimesi,kas nad k6ik on erilised siis?? sul loogika üldse puudub vist

njh,ma alguses hakkasin ka kahtlema selles,et mis asja kas kõik on tasuta või? Aga igaljuhul targem oleks võtta tööviisa ja siis töödata seal ja siis selle ajaga saab seal ka ju ringi vaadata kas meeldib või mitte.Mul ei ole nii palju vabaraha üle et lihtsalt 15 000.- üks ots ja 15 000.- teine ots maksta lihtsalt et seal 6 kuud olla. Parem olla korraga ja kaua. Mis on Usa kodakondsuse miinimum nõuded?(kui teab keegi neid) Green Cardi saamine,et ehk oskaksite öelda kuidas seda Green Cardi antakse ja mis moel.Kui ma olen 6-7 aastat usas töödanud,et kas mul on võimalus siis saada Green cardi,muidu töö saamisega mul raskusi ei tohiks tekkida,mul on üks tuttav kelle poeg on ühes tööstus firmas ülemus,tema saaks mind palgata tööle ja aidata saada tööviisat. Peale selle ega see kodakondsuse intervjuu nii lihtne pole nagu on räägitud ja nagu paistab.

ex vaadake ise,mina praeguse hetke seisus seda eksamit ära ei teeks. Seal on ka üks väga haige seadus,isik kes soovib saada kodakondsust peab oskama kirjutada,rääkida ja lugeda inglisekeeles perfektselt ps. see ei käi inimeste kohta kes on +50 või vanemad,et nagu mis nemad siis nii eriliseks teeb?!

Väikesed parandused Roosa poolt. Nimelt, majanduslangus lõppeb aastal 2010.a. usas. Teiseks kes sinna tahavad saada,pole mõtet pead murda kuna. Mul on teile uudiseid. Mulle saatis ucfis.info sellise vastuse

Thank you for contacting USCITIZENSHIP.INFO's Customer Care Team.

We have a service on our web site www.uscitizenship.info whereby you will be able to prepare the U.S Citizenship application (N-400, Application for Naturalization) online.

Here are some details about our service which may help you understand the system better!

The preparation of the N400 form is a difficult process which may require the help of a costly lawyer. Our service only costs $129 in addition to the USCIS' (formerly known as the INS) $595 submission fee and $80 biometric services fee for fingerprinting (if applicable).

Our service: What do you get for the $129?

 • Free Qualifying Quiz; This will determine whether you qualify for U.S. Citizenship with 100% accuracy.
 • Determines which set of Official United States Citizenship and Immigration Services (USCIS) forms you need based on your unique situation.
 • Help you complete your forms accurately and mistake free from beginning to end
 • Ability to save, preview and access information to your application information 24 hours, 7 days a week
 • Provides you with easy step-by-step instructions such as: o Where to file based on your current address o Which documents you need to submit based on your specific situation o Updated filing fees o Immigration and Naturalization contact information o Sample of how to submit translation of documents o Photo specifications
 • 100 FREE Questions and Answers to assist you with your Citizenship Exam
 • Customer Support that helps you every step of the way

Please do sign up for our services. You will not be disappointed. We have thousands of satisfied users who will vouch for our services. If you need further assistance, please contact us. We will be glad to help you.

Sincerely,

Anna,

Customer Care Team USCitizenship.info

Teiseks aitavad ka need,

Ei tahaks eriti solvata kedagi,aga nagu ma olen aru saanud siis need eestlased kes usas elavad,paljudelt neilt tuleks ära võtta kodakondsust kellel see on,kuna targutamine ei vii mitte kuhugi.

H1B VISA PROGRAM The primary US Work Visa for professionals & students from all over the world or in the USA, who work in specialty occupations. Valid up to 6 years, employer transferable, dual intent visa (can apply for Green Card).

Qualification/Requirements: typically a bachelor's degree or higher degree (or foreign equivalent) is needed, OR, at least 12 years work experience in a speciality occupation, OR, a mix of further education (e.g. Diploma) and work experience to total 12 years.

 • For more detailed information on qualifying - click here

Specialty Occupations that qualify include: IT, Computing, Finance, Accounting, Banking, Marketing, Advertising, PR, Sales, Recruiting, Engineering (all types), Teaching, HealthCare/Medical, Legal, Lawyers, Networking, Telecoms, Business, Management.

 • For a complete list of H1B occupations - click here

H2B VISA PROGRAM
A temporary visa for short term ‘Seasonal’ work such as in the hospitality and tourist industries.

Qualification/Requirements: You do Not need to have a degree. You must 1st find an H2B job and have an offer from a US employer to perform a temporary or seasonal job, and meet the requirements of the job set by the employer.

Type of Jobs / Work includes: Hospitality, Hotels / Motels, Resorts, Ticket Sales, Cruise ships, Construction workers, Maintenance, Janitorial, Ski Resorts, Landscaping, Golf Courses, Water parks, Security, Ride Operators, Restaurants and bars, Warehouse, Retail Stores

ühesõnaga miski pole võimatu,usa saatkonnast pole mõtet küsida sul Tiiger100 kuna ma olen kindel et sa ei leia sealt vastust nii täpset ja ega nad ei raatsi sulle vastama hakkata,nad teevad seal sama mis tehakse riigikogus. Pannakse kleepse nagu tegi seda Reformierakondlane Mailis Reps.

Näitlemist saab õppida Eestis ainult kahes kohas

www.lavakas.ee www.kultuur.edu.ee

Pole olemas eraldi filmikõrgkooli peale Balti Filmi ja Meediakooli ning Suurbritannias on ka mingisugune rohkem neid ei ole. Võibolla ka Austraalias. Millegiks ei sünnita,kõigiiks õpitakse,samuti käib see näitlemise kohta. Lapsnäitlejatel on 1% on neil annet, ja ma olen võtnud osa näiteringidest jah. Sellisest kohast oled kuulnud www.starsearchcasting.com? Eks mine uuri ennem asja,sest selle koha pealt sa küll midagi ei tea.

Minu kirjaviis on täiesti 5* see kui sa lugeda ei oska ei puutu enam minusse.

Ma olen tööl pidanud vastamata igasugstele idiootsetele küsimustele,näita mulle ka seda töökohta kus ei pea oma tööd tegema?? Klienditeenindaja ei pea ka klienti teenindama vahest kuna ta ei viitsi vahest ja mõnikord talle ei meeldi see klient(välimus nimel). Mis siis toimuma hakkaks kui keegi ei viitsiks tööd teha,ma töötan laos ja kui ma ei viitsiks kaupa välja saata siis saa ei sööks kodus praegu. Filmikoolid,ma võiksin sinna 4 klassi haridusega ka minna,nad teevad oma tööd ja tahavad raha saada selle eest. Ega ma ei türgi kuskile Massatchutse-sisse. Ennem uuri asja kui hakkad oma lolli möla ajama,kas rate.ee viskas üle? Ma tahangi minna filmikooli et näitljekas õppida.Mulle on meeldinud näidelda 5 aastasest peale. Kui mõni inimene ei viitsi nagu sa ütled teha selleks et oma unistusi täide viia siis see jääb jah unistuseks. Mina seda asja ei jätta niisama,nii et ära tule mulle vanusest rääkima. See kes tahab selle unistused lähevad ka täide,paistab sinu omad jäävad sinna kus nad ennem olid. Väike laps unistab et raha sajaks taevast alla aga vot kui sa selleks piisavalt vaeva näed siiis sajabki. Su mõistus nii palju vist ei võta. Mul on plaan läbida üks ilukirurgia ja filmikoolis näha võimalikult nähtavale,kyll ma siis selle roli võin kuhugi filmi saada. Lapsnäitlejatest oled kuulnud? Kas nad on läbinud keskooli et filmikooli saada?? Kui ma Transpordikooli lõpetan võin ma igasse kõrgkooli sisse saada... nii et ära tule mulle seletama mrs. i know everything.