tomtom75

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

2 meeldimist
3 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käidud sel suvel sarnase n1 sõidukiga. Läti, leedu, poola, slovakkia, ungari, serbia, makedoonia, albaania, kreeka, bulgaaria, rumeenia. Ainuke koht kus pidime maksma n1 eest oli ungari. Seal pead tehnilist passi näitama ja nad loevad selle sealt välja. Ilmselt oli ka teistes riikides n1 enammaksustatud, kuid maksime nagu tavalise sõiduki eest. Ma ei usu, et liikluspolitsei seda kinnipidades avastab. Üldiselt vaatavad nad vinette binokliga teepeal ja kaameratega. Aga muidugi kui lõpuni seadusekuulekas olla tuleb maksta nagu veoauto eest. Ca topelt võrreldes sõiduautoga.

Eelmine kevad käisime Ryanairiga nii: Tallinn - Oslo Oslo - Malta

Malta - Stockholm Stockholm(Skavsta) - Tallinn

ma ei tea kas need liinid enam lendavad, kuid siis tuli meil 2 kuud enne bronnides nägu kokku 65 eurot nelja lennu eest.

Kaunases jätsime auto lennuvälja parklasse, tegelikult suhteliselt mõistlik hind tuli 5 päeva eest, vist oli ca 70 litti ehk 250 eeki. Tallinna ja Riia lennuväljal küsivad pea poole rohkem.Lennuväli asub Kaunasest ca 5km eemal nii et bussiga vist minek suht tülikas. Leedus ,Lätis kiirust ärge palju ületage suht politseid täis mõlemad riigid ja nad väga maiad eesti autode peale.Muidugi enamasti pääseb 10-20 eurose pistisega.Aga kui normaalselt sõita ei tohiks probleeme tekkida.

http://www.hotelmanama.com/

Oli täitsa ok India kohta, kohe Victoria Stationi kõrval. Vist oli 1200 ruupiat 2-ne tuba. WC potiga, duss ja televiisor sees. . . . Trip.ee leidis ülesse klahvi millega suuri tähti teha ja lisas need postitja tekstile. Samuti pole me veendunud, et “ruupia” levinud ja arusaadav lühend on “rups” ning viisime sisse vastavad parandused. "Televiisori" levinud lühend on "telekas", mitte "telku". Järgmine kord ei pruugi me postitust parandada ja selline postitus rändab prügikasti!

Eks turistipiirkonna hindu katsu teenida ikka kui see vähegi võimalik. Seda ei saa ka talle pahaks panne teades palju nende sissetulekud tavaliselt on. Olen täheldanud, et kui tõesti tundub et liiale minnakse, siis kõva häälega karjumine ja sõimamine aitab tavaliselt väga hästi. Ületasime rolleritega osariikide vahelist piiri ja nõuti selle eest et mootorratta lube pole 300 ruupiat. Kusjuures nõudja oli piiripunkti kõige kõrgem ohvitser, kuna olime eelmisel päeval sama asja eest 700 ruupiat maksnud, kukkusin lõugama ja ropendama nii kuis oskasin. Ja kae imet mõne minutilise lõugamise järel lasti niisama läbi. Sama taktika kehtis ka taksojuhtidega. Korra üks üritas Mumbais kokkulepitust 5 korda rohkem küsida, lõugasin ta peale nii inglise, vene, kui eesti keeles ja vana tõmbas kohe tagasi. Lõpuks andsin talle 10 ruupiat vähem kui kokku leppisime. Muidugi samas kui keegi 50 ruupia piires üritab sind lüpsta, siis pole mõtet ju vastu puigelda, sind see vaesemaks ei tee küll aga teda rikkamaks. . . . Trip.ee leidis ülesse klahvi millega suuri tähti teha ja lisas need postitja tekstile. Samuti pole me veendunud, et "ruupia" levinud ja arusaadav lühend on "rups" ning viisime sisse vastavad parandused. Järgmine kord ei pruugi me seda teha ja selline postitus rändab prügikasti!

Tee omale skype number, suuna oma mobiil skype numbrile, kui oled Indias osta kohalik kõnekaart ja suuna oma skype number kõnekaardile. Vastuvõetava kõne hind sellise süsteemiga ca 3-4 eeki umbes. Väljahelistamine on kallim, kuid saad ju alti paluda eestist sulle sisse helistada. . . . !