Mait_rider

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

sai mingi 4 aastat tagasi kah sõidetud Mumbai-Goa-Mumbai. SÕit ise oli päris vägev - aknast/lahtisest uksest avanev vaade oli kohati hingemattev, eriti kui kuskilt raudteesild üle oru läks. MEGA. Aga see pole ainus põhjus miks PÄEVAL sõita... SÕit kesab 11-12 tundi. Meie jõudsime Mumbaisse tagasi ööseks... ja pimeduse saabudes hakkas igasugu prussakaid hullu moodi välja ronima ... Päris räme oli vaadata et see nari millel sa päeval und lasid on nüüd natuke teise seltskonna poolt hõivatud...Brrr... Ja see rong võttis Mumbaist uued reisijad peale ja sama teed pidi kohe tagasi... PALJU ÕNNE neile kes pidid 12h selles öises loomavagunis vastu pidama.

kui Indias rongiga reisite siis AINULT PÄEVAL!! Ööseks hakkab igast praost paksult igasugu elukaid välja ronima. Tänasime jumalat et oma 12h ronisõidu päeval tegime, muidu oleksime koguaja püsti seisnud ja prussakaid tapnud.

Pidusid seal toimub küll. On ka mõni väga sheff klubi. Anjuna Beachil on üks lahesopi kalju koobaste sisse ehitatud super äge koht (Paradiso?) kus on veel väljas terrassid kus saad palmide all tsillida. Soovitan külastada. UPDATE!!: Enne kui jõudsin oma jutu siin salvestada, mõtlesin korraks netist selle koha pilte vaadata ja oma suureks kurvastuseks leidsin uudise http://goaunltd.com/?p=343 et see klubi läks see aasta LAMMUTAMISELE, kuna oli illegaalselt rannajoonele ehitatud!!!!

MUU: Kuskil Anjuna ligidal oli veel 1 väidetavalt suur vabaõhuklubi mäekülje peal, kus Ministry Of Sound pidi tegema midagi. Kahjuks ise sinna ei saand kuna käisin Septembris ja pold veel hooaeg.

Muusikalise poole pealt aga ma pole kindel et seal midagi väga head loota on. Goast pärineb selline muusikastiil nagu Goa Trance (kes oleks võind arvata??;), mis siis IMHO suht mannetu kõrvade piinamine on. Paljudes baarides mängitakse miskipärast seda plärinat enamus ajast. A kui otsida siis leiab ilmselt ka muud. Lissalt hoiatan.

Ise olin seal 4 aastat tagasi küll, niiet ei tea palju seal muutund selles osas võib olla.