Aksel Kurinahk

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
39 kommentaari
Viimased kommentaarid

Igaks juhuks kusin ule uhe korra veel: E ja F terminalide vahel ei pea ma kuskil tsoonist lahkuma? Liigun tagasi Eesti poole uhekordse reisidokumendiga, seega jaaksin selle paberiga vaga janni kui mingid ametimehed kuskil vahepeal on.

Saab Taist edasi asju ajada, aga mitte turisti viisaga vaid 90 päevase non-immigrant "o" viisaga.

Seaduse järgi on Tais taksodel keelatud seistes kliente oodata, teha kokkuleppe hinda ja keelduda kuhugi sõitmisest ( linna piires).

Püüa takso tänavalt, mitte ära võta turistipiirkonnas seisvaid kolla-rohelist erataksot, pannakse alati meeter käima. Päevasteks trippideks on mõtekam just erakaga mingi diil kokku leppida. Muidu on igas taksos olemas ka hinnakiri mis näitab pikemate otste hinda meetri järgi.

Jah, on võimalik ka kohalikus pangas konto avada. Kui sinna siis korraga suurem ports üle kanda, siis teenustasud ei tapa.

Lihtsalt huvi pärast küsin et mia kuradit sa seda koera kaasa tassid? Kas pole kellegi hooleks jätta või arvad et koer on stressis ja vajab keskkonnavahetust?

Et siis millest suuremaid? Keskmistest summadest suuremaid pole mul kunagi olnudki :) Mul on lukuga sisetaskuga puksirihm, seal hoian suuremad rahatahed jalust ara. Minu rahakoti koige suurem vaenlane olen muidugi mina ise ja kurikaeltega saan enamasti alati ilma materiaalsete valjaminekuteta asjad aetud.

Kusjuures tean ausõna, ma teen seda pidevalt :)

Jah, lapse annaks ju lihtsalt ilma igasuguse jututa kaenlasse võtta ja mööda maailma ringi solgutada. Loom ei ole võimeline elama nagu teie? Kas ei ole ta oma elu niigi totaalselt teie elu järgi kohandanud? Aga kui nüüd mitte nii "jämedalt" võtta, siis on aasta ikka kole pikk aeg. Mina üritaks leida inimest, kes on nõus ta võtma päriseks. Küll tagasi jõudes saab huvi korral uurida kas loom ja uus peremees oleks ka nõus tagasi kolimisega. Ei, tõesti keeruline ja valus teema, kus ka kõik juhtumid erinevad ja kirvega lüüa ei anna.

Väga tõsine teema tegelikult. Minu jaoks on kuldreegel, et igaüks elagu oma elu nii nagu soovib. Kuid omades lemmiklooma või last kaotab see reegel kehtivuse. Su elu ei kuulu enam vaid sulle. Asendage mõttes siin teemas loomad sõnaga "laps". Väga jämedalt võttes on tegemist sama asjaga.

Ei tea, kui palju ta millegiga seotud on, igaljuhul kursitabelile pilku visates kõiguvad mõlemad kursid tai bahti suhtes omasoodu.

Tänavalt ostetud kõhutäie hind kesmiselt 30-50 bahti. Kõhtu on võimalik lahti saada näiteks kohtades kus erinevad toidud ette valmistatud ja kui sattuda sealt ostma enne sulgemist, mil toit tükk aega sooja käes vedelenud. Loomulikult tuleb jälgida eriti hoolikalt kui tegemist mereandidega. Keskmise restorani söögikord jääb vast kuskile 200 bahti ringi. Ma täpselt ei tea kuhu see nö. keskmine piir tõmmata. Aga hinnad tegelikult siin ei tõusnud ei ole, vaid baht on lihtsalt väga tugev ja aina tõusval kursil.

Käisin kord suht ägeda kõrvapõletikuga Moskvas. Pean tunnistama, et kartsin palju hullemat. Kuna olin eelnevalt juba paar päeva valuga harjunud ja lennuki õhurõhu muutuste kartuses toppisin ka end eelnevalt alkoholi ja valuvaigisteid täis, siis polnudki hullu midagi. Aga minul oli see tööreis ja seega ei olnudki mulle nende päevade nautimine ette nähtud, kuid puhkusereisi nautimisest ei tule vast kõrvavaalu tõttu midagi välja. Oi, teemaaalgatuse kuupäeva vaatasin alles nüüd, seega kokkuvõtvat, et kas minna või mitte kommentaari ma siia lõppu ei panegi :)

Ümber imelise ilma seilajad olid paar päeva tagasi veel Equadoris. Ehk ei ole nad sealt väga kaugele jõudnud edasi.

Kas terminali vahetus Sheremetevos eeldab viisa olemasolu?

Minu jaoks on eluaeg mustika olnud, et kuidas ule kolme tunni ette motelda. Respekt! :)

Ja martsis on hooaeg siin veel taies hoos.

Taiesti oleneb mis teha tahad, kuid uldiselt kuna rand ja meri on igal pool liiv ja vesi, siis soovitaks siiski Chiang Maid, kuna pohjas nii inimesed kui loodus tiba teine.

Juc, kas sa elutsed Hua Hinis? LIhtsalt kusin, sest aeg ajalt ikka satun sinnakanti tooga seoses.

Eks sa surfa seal lehel veel ringi. Vaga toredaid motteid tekib. Tyrgi kaudu Iraani saab kindlasti, kuid edasi hetkel ei viitsinud uurida. Ise kolistan sellel lehel juba teist paeva ja haudun oma kurje plaane, mille tulemusena toenaoliselt mu kodused mind siiski selle aasta numbri sees ei nae ja veedan oma valjakaubeldud puhkuse rongi peal.

VPNER (Veereldes porandal, naerab end ribadeks)(ROTFLMAO)

Justnagu oli miskit kuulda, et keegi on, aga pead ei anna.

Kes suures osas ka tanu Tripile vottis aasta tagasi seljakoti selga ja elab ning tootab nuud Taimaal. Vaatab kadedusega endast veidi vanemaid, kel omal ajal oli voimalus terve suur N-Liit suuremate probleemideta vallutada. Arendab karjaari, kogub tuntust ja kui siin igavaks laheb votab aga aadressiraamatu lahti ja otsib jargmise too jargmisel imekaunil maal. Unistab megaodavatest lennupiletitest, et tihemini kodus kaia. Ette eriti midagi ei plaani ja teeb koike uisa paisa. Vabandab alati moderaatorite ees tapitahtede puudumise parast.