leana

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
6 kommentaari
 

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Aitah koigile ,kes vastasid. Olen ise ka vaikselt eeltööd teinud. Lugesin netist ,et oleks mottekas onlinelt piletid(voi citu pass) osta . Kas on kellegil selle kohta mingit infot ? Öömaja on olemas .Aga tuleb vist palju metrood kasutada. Kust kohast saab selle limiteerimata pileti osta?Veel 1 kysimus. Tahaks Vabadussamba sees ka käia.Aga koik tripid nagu vee peal,selle ymber.Kas on ka varianti kuidas saare peal käia ja Vabadussammast kylastada (sinna yles minna,kus on vaateplatvorm)?

Mine kindlasti mujale ka.Agadir on kyllaltki väike. Meie soitsime näiteks kohaliku transpordiga Agadirist välja.Käisime surfajate rannas. Samas sai ka kaameli seljas soita. Sattusime veel kogemata mingile turule ,kus myydi mägede viisi igasuguseid puuvilju ja muid tooteid.Nägime kuidas inimesed kylas elavad.Kahetsen ,et ei saanud pikemaid reise ette votta. Ise avastades paiku on ka ponev !

Sellest aastast tuleb vene viisa taotluse ankeet taita elektrooniliselt( internetis). Muul viisil ei toimi enam.

Sooviks teada , kas rahaautomaatides AIB pangakaart toimib , kuna reisin iirimaalt. Voi on targem kasutada Eesti visa voi krediitkaarti? Palju maksavad tripid , kui osta kohalikest reisibüroodest? Naiteks Playa Del Carmenis voi Cancunis. Kas siiani toimib võimalus osta turistikaart lennujaamast, kui soov külastada Havannat? Palju see maksab? Kas inglise keelega saab turismipiirkonnas hakkama, või peab ikkagi hispaania keelt natuke teadma? Reisin üksi ja hirm natuke , äkki on keegi samasse piirkonda minemas?

...võiksid bussijaama pilgu peale visata. Olen näinud seal reklaamlehti, kus bussireiside info. Londonisse, Scotlandi jne.

...aga sellisest asjast pole kuulnud. Kus kohast selline info pärit ?