turborabbit

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
17 kommentaari
Viimased kommentaarid

6a tagasi olin viimati Karon beachil, mis siin toimub nagu Krimmis või Sotshis oleks:)

Tänaval müüjad räägivad vene keeles. privet sergey jne.

Elu käib siin nüüd poodides, söögikohad jumala tühjad, tüdrukud kadunud, läänest väga vähe rahvast kuulda näha. 4a tagasi olin krabil nagu teine maailm siin, millal karonil see muutus toimus? 

Tervitused Karonilt!

Ise olnud Lamoon Lamai Hostel (peamajas, mingi deluxe oli vist)- Lamai Beachi mainstreeti lõpus. Hea asukoht, 100m Lamai Beach, puhas majutus ja suht vaiksem koht. Natuke jalutada ja oled peatänava möllus, turg, poed, baarid kõik lähedal. Mopeedid(suht uued) võtsime sealt samast hotellist, mopiga saab seal kõik asjad aetud. Boss ajas meie pagasit taga mööda kuala lumpurit, bangkoki ja 1 päev peale saabumist olid kohvrid ukse taga :) Hiljem nägime Soomlasi kelle pagas ka kadunud oli, aga nemad saivad alles 4 päeval.

Link: http://www.booking.com/hotel/th/lamoon-lamai-house.html

Proovige sobitada ka Varssavist Fizz Airiga.

Viimased piletid kõik ostetud selle: http://www.matrixflights.com pealt, suvel sai ostetud jõulupuhkuse lennud Helsinki-Bangkok-Helsinki 500 euri. http://matrix.itasoftware.com on väga hea lendude laiendatud otsing lennuhindadele ja muule infole, aga sealt pileteid osta ei saa.

Palju peaks aega jätma jätkulennule, kui tulla lennukiga Koh Samuilt? Mul üks tuttav Soomlane ei jõudnud kodulennule kuna lennuki väljalend hilines päris palju. Googlest leiab ka, et seal on probleeme olnud. Kas siin on kellelgi mingit infi, kogemust?

Terv.

Helsinkist Aasia poolele on see aasta päris häid pakkumisi olnud üle mitme aasta. Norwegianiga on ka mõnus ja odav lennata.

Kas kuskil keegi pakub midagi soodukat lendu või paketti Phuketile dets. lõppu 10-14p.

Käisin Mehhikos Playa Del Carmen+Cancun eelmised jõulud ja uusaasta. Meeldis Kariibi meri ja valge liiv, maya värk. Muu kõik seal "plastic is fantastic", ilm oli jama ja kohalik toit ei läinud absoluutselt peale.

Ainuke probleem mis võib tekkida, et kui võtad neilt ka transferi hotelli ja viisa taotlejaid piiril palju võid bussist maha jääda. Mul on seal läinud 20 min kuni poolteist tundi.

Mehhiko PDC trip tulemas ja sooviks natuke inffi.

Kohustuslik:

Coba Isla Mujere Chichen-Itza Xcaret Xel-Ha Coco Bongo

Kas siia oleks veel midagi lisada? Nagu ma aru saan saab neid osta ja kaubelda 5th avenuelt või mujalt ka? Kuidas seal kohalik suits on ja palju tippi anda, usd või kohalik? Kas keegi kalal on seal käinud?

terv.

Mul on tuttav Soome Finnmatkates ja see ütles, et sellist tungi nagu see aasta Phuketile pole kunagi olnud. jõulud+uusaasta väljamüüdud.

Minek Taisse, Phuketile jõul+uusaasta. Oleme leidnud hetkel odavaima Finnmatkat 1200 ja AIR Berlin 1300.-. Google ka ei aita, igalpool selline kirves ja hea kui üldse kohti saab. Järsku keegi aitab, tänud ette.

Ise vastan: 1000 bahti peab kaasas olema, raha vahetus Phuketi lennujaama neutraal tsoonis puudub! Viisa tegemine a 10 minutit ja taskuraha ei tahtnud keegi näha.

Plaan võtta kaasa eurosi ja seal koha peal vahetada+kaart, aga alustuseks? 1000 BHT on viisa lõiv nagu ma aru saan ja ette peab olema näidata 200 eur per nägu. Kas Phuketi lennujaamas enne seda viisa maksu saaks ka vahetada, et need 1000 bht maksta? Kas see 200 euri peab ka bahtideks vahetama või kõlbab EUR ka näitamiseks?