sooja

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Pattaya ei ole kindlasti koht puhkamiseks nagu eelpool öeldud. Saared või Phuket. Krabi jätaksin ka vahele. Hua hin on ka võimalus, saab lennujaamast bussiga.

Kas keegi oskab vastata nõudeõiguse aegumise kohta?

Vabandan, et teiste teemade kohta küsin.

Kuidas suitsude sisseviimisega on? Kui palju tohib, kui üldse? Mis on umbkaudne hind minibussiga Unawatunasse? Ehk on teil värskeid bussijuhtide kontakte jagada.

Tere!

Kui kaua kehtib kompensatsiooni nõude õigus, mitu aastat?

Taustainfoks: Lend Tll-RIX-KBR-BKK ja tagasi. Väidetavalt läks Aerosvit pankrotti, tegelikult lõpetas AirBaltic nendega lepingu. Ostsin Fly24 kaudu AirBalticu lennupilet Aerosviti lennusegmendiga nn ühe pileti peal. Lennu tühistamisest teavitas mind hoopis Fly24 4 päeva ennem tagasi lendu. AirBaltic pakkus, taaskord läbi Fly24, 3 päeva hilisemat lendu teiste lennu firmade kaudu või vähem, kui poolt pileti raha. Koju jõudes hakkasin AirBalticult kompensatsiooni küsima, kuid tulutult. Kolmandale kirjale enam vastust ei saanud.

Enamus rannad siiski tasuta.

Railey beachil ei ole 14 ööd küll midagi teha. Kui soovite vaid Krabil olla, siis jah pigem Ao Nang. Samas 14 päevaga jõuate nii Phuketile, kui ka Phi Phile. Juhul, kui eelistate rahulikumat puhkust, siis võite minna lisaks Krabile ka Koh Lantale.

Tänan! Viisa teen Soomes ja kindluse mõttes BKK-st.

Püstitaksin uuesti Lendava konna küsimused.

Kas keegi teab, kas pärast 31.märtsi 2011 on "visa on arrival" hind sama, mis kunagi ammu - 1000bahti?

Siin, ca 100 kommentaari tagapool keegi teadis rääkida (küll 2009. aasta kohta), et kui Helsingist taotled viisa nö viisamaksust vabal perioodil, siis ei pea maksma ka siis, kui reisimise aeg on hiljem. Mul reis 22.aprill 2011. Kas keegi oskab kommneteerida? Üldiselt tundub loogiline ju, et kui taotlen enne 31.märtsi, siis saan tasuta.

Lugedes vastuseid tekib küsimus, kas 600 THB on auto(takso) või inimese (näo)eest?