tsett

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Jyrkal õigus - Tomtomile ei leidu hetkel selliseid arnedusvahendeid, millega me siin saaks vajalikus vormingus kaarte teha. Garminile leidub. Tomtom kasutab Teleatlase kaarte, ja kuna nende valmistamise protsess on võrratult pikem ja lohisevam kui kohapeal värskete kaardiuuenduste Garmini formaati konvertimise protsess, ei saa Tomtomi kaardid kuidagimoodi nii detailsed olema kui Garminile saadaolevad.

Vasakpoolse rooli võrdlus ei ole asjakohane. Pigem võiks "Eesti Teejuhti" võrrelda mudarehvide, vintsi või snorkliga, ilma milleta auto teedel suurepäraselt hakkama saab, mis aga juurde ostetutena maasturi kasutusvõimalusi märkimisväärselt laiendavad.

Garmini tootjapoolsete kaartide ja nende uuenduskorra osas ei ole mul põhjust ega õigust sõna võtta, ent näib, et nüMaps-garantii on siin suur samm paremuse suunas.

EOMAP omalt poolt püüab tagada Eesti Teejuhi hõlpsa uuendatavuse lojaalsetele kasutajatele.

Tõnu EOMAP

Eesti on tore väike maa ja kõik me oleme omavahel üht- või teistkaudu tuttavad.

Piraat Meim võiks pisut mõtiskleda selle üle, millised on tema teguviisi kaugemad tagajärjed. Kas EOMAPI, Regio ja teiste kohapealsete tootjate kaardid tõesti nii saastad on, et nende eest küsitud hinda ei raatsita välja käia? Selle asemel üritavad siin meimid "mõistlikku" tasu teenida, või ajavad ain254'd taga "maksevahendeid kulutamata" allalaadimise kohti.

Mul on järgmise Eesti kaardi kokkupanek parasjagu käsil, ent eelmise kirja peale tekkis küll tõsine motivatsioonikriis.

Tõnu Kraut EOMAP