aivo55

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Oleme proneerinud ka samuti interneti teel juba aastaid, probleeme pole, kuid ütlen , et kui lähed kohapeale, on kohti alati ja saad ka soodsamalt, meil oli sama ja , et hotellist öeldi, et kohti pole, kuid võtsime siis teise hotelli, õnneks saime hotelliga otse suhelda ja öeldi , et saab ka hiljem maksta , kuid kui jõutsime kohale oli hotell ikka jube (pildid on alati väga head), egas poldki muud kui panime taksoga kohe teise hotelli, kus algus meile öeldi, et kohti pole, kuid kõik ok saime kohad ja tunduvalt ka sootsamalt. Vaata ka siit http://www.agoda.com/

Olime just jaanuari lõpus 2 nädalat 4,5 kuuse imikuga Tais, kõik sujus väga hästi ,lennukis polnud mingeid probleeme , kohapeal olles võttis kohe ajavahe omaks , võibolla esimesed päevad olid tema jaoks harjumatu, kuna oli ikkagi väga palav, kuid paari päeva pärast oli ka sellega harjunud , meil isiklikult polnud mingeid probleeme. Kohapealt võimalik osta igasugu mähkmeid laste riideid ja kõike muud , muidugi kõige sootsamalt saab Tesco Lotusest ja Bic C-st. Eks alguses ka meil olid ikka väiksed kõhklused , et mis moodi ja jne , kuid nüüd julgen küll soovitada , usun kindlalt , et meie väike 4,5 kuune oli väga rahul.

Need päevad mis üle lähevad maksad trahvi, kuid kui palju seda ma ei mäleta , aga palju see polnud.

See ei jää päris jomtieni tee peale, ta on küll rannale suht lähedal, kuid minu arust need 10 bahtised taksod ei sõida sinna , see suht kaugel tegelikult ja natuke liiga suur hotell , hommikul pikad söögi sabad. Üks seitse aastat tagasi üks tuttav ööbis seal ja siis sai see kant rollerga läbi sõidetud. Muidu oli hotell ja selle ümbrus ilus.

Phon Phennis on kõike mis Thais, kuid jah, mitte küll nii palju. Ka suuremad kaubamajades ja paaril turul müüakse igasugu Thai nodi: kellad riided ja palju muud. Hinnad vast isegi soodsamad, kui kaubelda oskad. Thais hinnad kõvasti tõusnud.

Kindlasti sooviks vältida mingeid suvalisi rahavahetus kohti, mis asuvad teede ääres kõikjal, kurss tundub, et on hea, kuid pettus on üsna kindel. Asi selles ,et nad tahavad anda alati väikseid kupüüre. Neid antakse siis muidugi pakkidena ja isegi kui üle loed, siis ikka on puudu ja hakka siis vaidlema. Üldjuhul jääb ikkagi vahetaja hävingusse. Vahetad korralikus pangakontori moodi rahavahetuses ja tead, et võid rahulikult edasi kõndida, ei röövi sind keegi, saad õige raha, jääb ära igasugune mõttetu vaidlemine ära jne. Märtsi kuus olin ka ise kaks aastat tagasi Balil, väga mõnus koht.

Siit võib vabalt ka broneerida ise, olen seda alati kasutanud ja kõik alati ok: http://www.sawadee.com/hotels/pattaya.html Muidugi kui kohti ikka on.

http://www.sawadee.com/hotel/638149-booking.html, Selline hotell nagu jomten Garden Hotel £ Resort, muidugi odav on whait house, kuid kui toaga ei vea, siis võib jama olla,k uigi keegi rääkis, et aasta tagasi tehti seal remont, kuid kindel ei ole.

Vaata www.lastminute.ee või www.apollo.se või www.fritidsresor.se kõik reisid rootsist sealt leiab sootsaid pakkumisi. Ise saime 11000 tuhat nägu ja reisi pikkus 17 päeva.Ööbimise leiad ka ,seal kaks eestlaste hotelli ja samas ka kõik teised hotellid suhteliselt sootsad.