pex

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

3 meeldimist
1 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Taimaale lubatud tuua :200 cigarettes or 250 grams of cigars or smoking tobacco; and 1 litre of alcoholic beveragesAga kordades suurem tõenäosus, et sind kontrollitakse kodumaale tagasi tulles.

Osta rahulikult oma piletid ära ja siis mine uut passi tegema. Uue passi number pole takistuseks, nimi küll /ära seda katseta.

Ei ole küll hetkel nii lõunas, kuid 32°C on varjus. Accuweather näitab hetkel siin äikest, kuigi vedelen lõõmava päikese käes. Ei ole aastaid kreeme kasutanud ega ära põlenud! Ära roni esimestel päevadel tundideks otsese päikese kätte, istu varju all ja liigu ringi. Saad ka varjus ilma kreemita kruntvärvi peale. Edasi palju lihtsam puhkust nautida. Ja ka neegrid põlevad liigsel päevitamisel ära. Ilusat puhkust ja mõistlikku päevitamist.

Take-it-easy Sul üsna kentsakas olukord nende kuupäevadega. Sisenesid Taimaale 07.11 see päev kaasa arvatud loe 60 päeva edasi ja saad 05.01. Kuna 05.01 on laupäev siis Immigration Bureau on kinni ja sul viimane päev selle külastuseks 04.01. Aga 04.01 kaasa arvatud ja 30 päeva juurde tuleb 02.02 kuna jaanuaris 31 päeva. Selle ühe päevase hilinemise nad premeerivad kindlasti enne kodulennukit ühe trahviga ära, kui nad juba varem ei keeldu viisa pikendamisest. Samas ehk õnnestub büroo ametnik ära osta. Loodetavasti eksin :) . Naksitrall on ehk kõige pädevam sellele vastama.

Take it easy Kas oled juba Taimaal? Entry until- tähendab viimast riiki sisenemise kuupäeva selle viisa kasutamiseks. Need 60 päeva hakkavad jooksma sellest päevast kui Taisse sisened.

Vajalik: 1.Pass kehtiv peale Taisse saabumist 6 kuud 2.Passi isikuandmete lehe koopia 3.Täidetud viisataotlus http://www2.thaiembassy.fi/images/stories/docs/forms/visa_form.doc.pdf (täita pole vaja Tai kontaktisiku andmeid,eelmist külastust(kui pole) ja offical use kohta) kui mõni muu väli tühi saadavad tagasi. 4.Kaks värvilist dokumendifotot 3,5x4,5 cm ankeedi külge 5.30€ viisa/sisenemise kohta 6.E-pilet lennu kohta, et nad saaksid Amadeusis kontrollida 7.Panga saldo väljavõte inglise keelne(võib ka epanga) isikuliselt 500€ miinimum vanusega max 30 päeva 8.Ümbrik kättesaamis aadressiga ja 10€-ga

Ümbrik koos kogu kraamiga pane enne postkontorit kinni, sest nad ei taha/tohi? raha saata.

Erikule. See 10euri on markide eest, mis nad ümbrikule kleebivad ja sulle tagasi saadavad, eks oleneb sinust, mitmesse erinevasse kohta passe saada soovid. Ankeet vaja väga täpselt täita ja pangaväljavõte peab erineva perenimega inimestel igalühel oma olema, kui ka ankeedis üks viga peaks olema, siis pass koos markeriga soditud ankeediga ümbrikusse ja ilma viisata sulle tagasi, et saaksid protseduuriga otsast alata:).

Broneeri esimeseks ooks hotell ja kohapeal leiad igasuguseid variante. Ei ole v6imalik soovitada sest maitsed nii erinevad. Vabu kohti on igal pool. Maja saad ka rentida, kuigi alguses vinguvad, et oled liiga vahe. Annan yhe kohaliku tola nr. kes aitas alguses ka meid, raagib thaienglishi viskad paarsada badi ja aitab sind. Hiljem saad ise ka hakkama. 0899096939 Jojo nimeks ja tootab yhe inglase juures. Me joudsime oosel kell 4 Karoni ringile ja saime abi. Edu! Oma silm on kunn! Valid ise ei saa hiljem kedagi teist syydistada.

Tais lennujaamas ja mujal piiri peal saad viisa max 15 paeva ja maksad olenevalt kohast. Tais sees olles migratsiooniametis saad max 7 paeva ja seda ainult yhe korra. Saatkonna viisaga saad kohal olla max 60 paeva, siis pead valjas korra ara kaima. Kui on plaanis pikemalt olla ja soov ka naaberriikidesse minna v6ta Helsinki saatkonnast kohe topelt viisa. Siin tais ei teata ega olle keegi ka kuulnud mingisugusest tasuta viisast. Jah inglased ja venemaalased saavad kindlasti tasuta aga mitte Eesti kodanikud. Tahad tasuta viisat v6ta Venemaa pass.

Pattayalt saad iga nurga pealt taxi ette ''ara tellida 800 bahti soit tuleb hommikuks hotelli ette. Lennujaamast ''ara minnes taksosi sadu. Ametlikud kallimad, kuid piirde taga saad 800 vabalt. Kuigi on olnud juhuseid, kus soome pensionarid on tyhjaks tehtud, kuid seda tehakse ka eestis. Pattayalt minibuss Bankokki alates 1700. Sama buss raakis meid ara ja viis 10000.- bahti eest meid Phuketi. Turiste vaga vahe.

Enne 8 päeva nad liigutama ei hakanud, ütlesid et kannatage. 8ndal päeval helistasime ja küsisime kus piletid on (räägid inglise keeles mingi läti tegelasega) ja see pani ootele. 5 minuti pärast vastas, et kõik korras JUU ja oh imet piletid tekkisidki mailile ükshaaval. Kui kiire on vingu ja ütle booking nr, küll midagi liigutama hakkavad. Aga muidu ei tasu pabistada.