zuuzi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

7 meeldimist
0 postitust
25 kommentaari
Viimased kommentaarid

Antikehade testi ei aktsepteerita.

  • The test must be carried out at the earliest 48 hours (antigen test) or 72 hours (PCR, RT-LAMP or TMA test) before entering Germany. You must present a corresponding negative test certificate or, if applicable, proof of vaccination or immunity before departure and upon entry.

See testimis ja isolatsiooninõue ei rakendunud talle tagasi Eestisse sõites.

Antigeeni testi  ja vaktsineerimise kohta-  tsiteerin perearst Piret Rosput

Tegelikkuses toodavad ogavalku süstikoha läheduses asuvad immuunsüsteemi rakud. Ogavalku ei hakka tootma sugugi mitte kõik keha piirkonnad ja ka mitte hingamisteede limaskest. Ogavalku hingamisteedest saaksime määrata näiteks koroonaviiruse antigeeni kiirtestiga, aga vaktsineerimine antigeeni kiirtesti positiivseks ei muuda, st ogavalku vaktsineeritute hingamisteedesse ei teki.

Ogavalk siin siis antigeen.

Märtsis Confidos tasuline test samuti testi.me rakenduses olemas ja  prinditav.

Vaktsineerimine ei anna positiivset testi kuid jah sa võid olla nakatunud - peale esimest süsti on kaitse väiksem ja sel juhul ka võimalik positiivne test.

Käisin ka umbes kuu aega tagasi Egiptuses, kuna olin vaktsineeritud siis printisin digiloost selle välja ja tagasi Eestisse tulles esitasin piirivalvele ning mingit isolatsiooni ega PCR testi ei olnud vaja teha.

Olen vaktsineeritud covid 19 vastu, oli kaasas ka vaktsineerimispass kuid vaktsineerija millegipärast sinna ei soovinud kirjutada ( ei viitsinud?) ja ütles et digiloost saab selle välja printida.

Tegelikult ei ole testimine saabujate alas vaid seal kus juba kohvriga välja oled tulnud.

Confido teeb lennujaamas antigeeni testi mis kõikides maades ei sobi. 

Tasuline Synlabi  PCR test tuleb järgmiseks päevaks

Ja kui elan vanematega koos - kas peaksin ka viisakusest teste tegema?  Miks peaks inimene Soomest tulles ( ilma sümptomiteta) olema rohkem ohtlik kui siin elav inimene? Ja huvist tehes võib ka valepositiivse vastuse saada.

Condor tühistas lennud, mis pidid toimuma juuli alguses. Koos tühistuskirjaga saabus ka vautšer kuid peale helistamist nad lubasid raha tagastada 10 päeva jooksul ja raha laekus juba 6 päeva pärast.

Lend pidi toimuma märtsis, Lufthansaga. Kirjutamise ja helistamise peale mingeid lubadusi ei antud millal peaks raha tagasi saama. Piletid olid makstud Paypaliga, tegin neile avalduse ja nüüd tuli ka raha tagasi.

Kui on ostetud äraantav pagas siis annad selle letis ära.

Käisin Teravmägedel 6 aastat tagasi juunis, sel ajal oli ilm üsna hea. Olime 4 päeva ja külastasime samuti ühel päeval Pyramidenit, samuti Barentsburgi. Käisime ka koerarakendiga sõitmas, tookord öeldi, et on viimane kord, sest juba oli liiga soojaks läinud ja lumi sulas.  Teravmäed on tõesti selline teistmoodi koht, väga meeldis.

Detsembri alul kui viibisin Sansibaril siis oli meie hotellis pere aastase lapsega. Said hakkama kuid ei ole väga lihtne seal. Näiteks ei ole müügil mähkmeid- kui neid vaja veel peaks minema. Väga palav ja uv tugev tõesti. Sääski oli kuid malaariat ei peaks seal olema, ei soovitanud ka reisinõustaja Merimetsa kliinikust malaaria tablette seal viibimise ajal võtta.   Kui kuhugi minna tahtsid siis ainult taksoga, vahemaad ei ole väga pikad kuid teed on osaliselt väga halvad ja võtab kaua aega ühest kohast teise saamine.Isiklikult valiks nii väikese lapsega mõne teise koha .

Jah, see on neil ilmselt uus taktika viimasel ajal. Kui ei soovi istekohti osta siis paneb automaatselt koos reisivad inimesed eraldi.

Ei oska küll öelda Bulgaaria kohta aga käisin lapselapsega lennukiga Saksamaal(erinev perekonnanimi), mul oli kaasas volitus mõlemalt lapsevanemalt koos isikuandmetega. Minult siiski ei soovinud keegi seda näha

Germalo reis on 13 päeva, Albionil 22. Kui jagad reisi maksumuse päevade arvuga, siis märkimisväärset vahet pole. Ilmselt oled programmid läbi lugenud, silma hakkas see, et Germaloga 2 pikka lendu järjest, Albionil vahepeatus sinna minnes Tokyos, tagasitulles Hong Kongis. Mulle isiklikult tundub 13 päeva nii kaugele sõiduks vähe, sellest 4 kulub lennuks, kohapeale jääb ainult 9

Olen käinud Kon Tikiga Peruus- millegi üle ei nurise, kõik oli hästi organiseeritud. Kolumbia kohta küll kogemus puudub aga võid ju alati korraldajatelt üle küsida täpsustavaid andmeid mis just sind huvitab.

Tegelikult päris nii ei ole, et loomad salongis viibida ei või. Alla 8 kg- seda siis koos puuriga võivad salongis olla. Üle 2 looma ühele lennule ei võeta. Tallinnast näiteks Itaaliasse maksis selline looma koht 50 euri. Broneerimisel pead teatama, et soovid loomale kohta. Muidugi on igal lennufirmal omad tingimused.

Mina käisin, mida sa soovid teada?