zuuzi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
1 meeldimist
0 postitust / 8 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Jah, see on neil ilmselt uus taktika viimasel ajal. Kui ei soovi istekohti osta siis paneb automaatselt koos reisivad inimesed eraldi.

Ei oska küll öelda Bulgaaria kohta aga käisin lapselapsega lennukiga Saksamaal(erinev perekonnanimi), mul oli kaasas volitus mõlemalt lapsevanemalt koos isikuandmetega. Minult siiski ei soovinud keegi seda näha

Germalo reis on 13 päeva, Albionil 22. Kui jagad reisi maksumuse päevade arvuga, siis märkimisväärset vahet pole. Ilmselt oled programmid läbi lugenud, silma hakkas see, et Germaloga 2 pikka lendu järjest, Albionil vahepeatus sinna minnes Tokyos, tagasitulles Hong Kongis. Mulle isiklikult tundub 13 päeva nii kaugele sõiduks vähe, sellest 4 kulub lennuks, kohapeale jääb ainult 9

Olen käinud Kon Tikiga Peruus- millegi üle ei nurise, kõik oli hästi organiseeritud. Kolumbia kohta küll kogemus puudub aga võid ju alati korraldajatelt üle küsida täpsustavaid andmeid mis just sind huvitab.

Tegelikult päris nii ei ole, et loomad salongis viibida ei või. Alla 8 kg- seda siis koos puuriga võivad salongis olla. Üle 2 looma ühele lennule ei võeta. Tallinnast näiteks Itaaliasse maksis selline looma koht 50 euri. Broneerimisel pead teatama, et soovid loomale kohta. Muidugi on igal lennufirmal omad tingimused.

Mina käisin, mida sa soovid teada?

Siin teemas on mitmeid kordi ära märgitud reisi ärajäämise kindlustust. Kuid see kindlustus korvab ainult, kui tegu inimese või pereliikme haigusega. Kui reis jääb ära reisikorraldaja pankroti vms. tõttu siis kindlustus seda ei maksa ju.