johannakkk

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ei, kõhuprobleeme ei olnud ja veepark ongi hotellis. Me muretsesime enne reisi, et võib-olla on seal veepargi külastusega seoses väga palju rahvast teistest hotellidest, aga muretsemine oli üleliigne, sest vähe oli inimesi, kes polnud sealt samast hotellist ja üleüldse seal polnud massiliselt inimesi. Liiklusvahendiks soovitaks ikkagi taksot, kindel, et ära ei eksi ja ei ole ka kallis. Hotell ei ole ise mere ääres, aga hotellist saab tasuta bussiga mere äärde ( hotelli Albatros Beach ), tegelikult on see rand pigem lahesopp või midagi sarnast, aga tuttavad rääkisid, et kuskil lähedal pidi olema ka tasuline rand, kus pidid väga ilusad korallid olema. Albatros Beachi rannas olid pigem surnud korallid. Soodsamalt on muidugi, aga arvesse tuleb võtta seda, et kõik riided/jalatsid/kotid on võltsitud disainerfirmadelt. Kulda on väga palju, iga nurga peal on peaaegu üks kulla pood. Jookidest nii palju, et hotellis saab ju tasuta juua: karastusjoogid, mahlad ja alkohol. Kõik on joogikõlbulik. Taaskord teadsid tuttavad rääkida, et kohalikust supermarketis müüdavad mahlad pidid super head olema, aga kahjuks ise proovida ei saanud, sest kui seda kuulsime, siis olime juba tagasi Tallinnas.

Hei ! Kuna minu postitusele ei vastanud keegi, kui ma selle hotelli kohta informatsiooni palusin, siis nüüd, kui mul endal on seal käidud, teen ma seda ise. Hotell on ise super ilus, veidi meenutab kremlit, aga ikkagi selline uhke ja ilus. Basseine on palju ja enamus on sooja veega ja torud on ka korralikud, nii suurtele kui väikestele. Toiduga on veidi paha lugu, aga see on vist enamus Egiptuse hotellides nii, et iga päev saab peaaegu ühesugust toitu, mida lõpuks enam ei tahagi. Okei, kui küsimusi on, siis vastan meeleldi, muidu ei teagi, millest rohkem rääkida ! :)

Meil on sama lugu, reedel vaatasin ja avastasin kodulehe pealt reisi muutuse ja selline variant ei sobi ka meile,tühistasin tellimuse,kuhu kirjutasin, et reis ei ole see, mis esialgselt sai ostetud, Top Toursile aitäh mõistva suhtumise eest ja raha kiire tagasi kandmise eest, aga samas väga kurb, et reisi esialgse variandina ära jäi.