Tinki

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Lähen Astoria hotelli pühapäeval, 6.09, Aurinkomatkadega ja oleksin väga tänulik, kui keegi viitsiks selle hotelli kohta rohkem kommentaare jagada või olulist infot jagada. Küsin seepärast, et Annim`i kommentaar oli väga positiivne, samal ajal, kui Novatoursi kommid olid ikka rohkem kui hirmutavad. Selline kysimus ka veel, et kas Sunni Beachil sularaha valuutavahetus-automaate ka on?

To:ixxx Mul on soome klaviatuur ja seepärast kasutan ü asemel y-d ja nikerdan eraldi õ-sid teha. ;) To: hobukastan Trip ongi selleks, et reisivad inimesd saaksid omavahel kogemusi vahetada! Näiteks raketiehituse teemal pole mul ühtegi arvamust. ;) NB! Mul on reaalne reisiesindaja töökogemus antud firmast.(2005/2006 Sharm El Sheikhis) Mainisin vaid, et kontoripoole asjadega (kui kiirelt rahasid tagastatakse jne.) ma väga kursis pole, mis ei tähenda, et ei tunneks selle firma omanikke ja käitumistavasid.

Ei ole myygipoolel töötanud, ehk siis ei tea, kui kaua vötab aega raha tagasisaamine. Aga kuna see on sinu seaduslik õigus, siis ega nad väga kaua ka viivitada ei saa. Eks kõik sõltub sinu tegutsemise aktiivsusest. Kui ikka lähed võlaõigusseadusega byroosse ja nõuad oma õigusi ning vastasel juhul lubad politsei kohale kutsuda, siis ehk annavad kohe raha tagasi. Yks vastik, aga toimiv võimalus on ähvardada kohale kutsuda õhtuleht või Võsa Pets ja seda siis ka teha, kui asjad kuhugile poole ei liigu;)) Kui homme hommikul on jutt uudiskanalite esilehekylgedel, on neil selle lennuki täissaamisega kindlalt suuri raskusi! Ei ole muidu paha inimene, ega kanna ka erilist kauna Toptoursi vastu, aga kuna selle firma puhul on tegemist Egiptlastest omanikega, kes arvavad, et väikese Eesti riigi kodanikele võib igasugu p...ska rahulikul pähe määrida, siis aitan meeleldi!

Selliste yllatuste vältimiseks soovitan inimestel mitte osta hooaja esimesi ja viimaseid reise ja kui tegemist on vahendava firmaga, siis peaksite uurima, kes on peareisikorraldaja ja millal nende selle sihtkoha reisid algavad või l~ppevad.

Sellise kombineeritud lennud on neil moes iga hooaja algul ja lõpus, et raha kokku hoida ja lennukid täis saada. Taolised lennud pannakse paika juba mitu kuud varem aga teavitatakse nendest reisijaid alles viimasel minutil. Kuigi inimestel on õigus reis ära jätta ja raha tagasi nõuda, paljud seda siiski ei tee, kuna plaanid tehtud, puhkus võetud ja vaim valmis. Hilisem kaklemine ja kompensatsioonide n~udmine 99,9% juhtudest vilja ei kanna, nii, et võitja on igal juhul Toptours;)) Tean, mida räägin, kuna olen endine reisiesindaja.