germinaator

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
25 kommentaari

12 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Olen ise viimased aastad kasutanud mitmeid kordi www.elong.net ja pole mingeid probleeme enam olnud.

Näiteks http://hotel.elong.net/ - Sanya - Apartment või mingi muu hotelli tüüp otsingusse.

www.aeroflot.ru vali Riga-HongKong ja saad 75.-€ ühe otsa pileti + maksud, näiteks minek Tuesday, 28 February 2012 ja tagasi Monday, 05 March 2012 Total Air Fare & Taxes: 444.62 EUR

Meelis käis Guangzhou-st rongiga ja tal oli viisa eelnevalt juba kuskilt ära võetud. Ma pidasin silmas seda varianti, et netist teen taotluse ja siis kuskilt X piiripunktist saan viisa lõplikult kätte.

On kellegil kogemusi Hiina poolt jala Vietnamisse üle piiri mineku kohta? Plaan oleks ShenZhenist lennata Nanningi ja sealt bussiga-rongiga Vietnami.

Changchun Peking rongi pilet maksis meil pilet vist 120RMB, kahjuks pidime 12 tundi seisma, pikemalt sellest meie blogis: http://rahingesaltokoondishiinas.blogspot.com/

Lendame märtsis läbi Moskva Pekingisse, kuna Moskavas on pea 15 tundi vaba aega siis mis valemiga saaks viisa nendeks 15-ks tunniks võimalikult soodsalt?

Viimasest postitusest on juba 3 aastat möödas. Olen ise Tartus ja vaja jõuda 2010 aasta kevadel õhtuse Moskva-Vladivostok lennuki peale. Millised oleks hetkel võimalikud variandid ja kas kellegil on ka kogemusi(2009 aastat pean rohkem silmas)?

Kas Moskva-Vladivostok-Moskva lennukipilet maksab edasi-tagasi koos maksudega tõesti ainult 3326.00 EEK ? Näiteks www.bookinghouse.ee proovisin broneerida: Väljumine: 20.märts.2010, naasmine: 28.märts.2010

Tegelikult oleksi vaja Vladivostokist kuidagi Jilini või Chungchuni jõuda. Lennuki jätaks hetkel varuvariandiks. Internetist ei leia kahjuks mingit täpset infot kui keeruline oleks minna näiteks bussiga. Võib olla on seal liiga mägine, et otse ei saagi ! Kuna minek on talvel ja suht külma ilmaga siis hääletama ei tahaks hakata :) Kas Vladivostokist peaks üritama alguses sõitma Mudanjiang( mis jääb põhja poole) ja sealt Jilini või saab minna üle Yanbian-i? Või on veel mingi otsem tee? Kahjuks ühtegi normaalset teede kaarti ei ole senini õnnestunud leida.

Hiina juhiluba peab vist olema Hiinas rendiauto rentimiseks, kui me rendiksime auto hoopis Vladivostokist. Tegelikult on Hiinas ju kohalik transport kõige odavam liiklemis moodus. Ei leia ainult kuskilt internetist, mis moodi saaks Venemaa poole pealt Hiina üle piiri minna. Lennuk käib küll Vladivostokist Harbinisse, aga see liiga kaugel.

Seda Pekingi varianti kasutaks teise võimalusena, esiteks olen Pekingis juba käinud ja teiseks Peterburg-Vladivostok-Peterburg lennukipileti saab 4000.-eekuga :)

On kellegil kogemusi kuidas Vladivostokist üle piiri Hiina kõige mõistlikumalt saaks? Vaja minna Jilin-i või Changchun-i kanti, täpsemalt on plaan minna BeiDaHu suusakeskusesse, mis kaardilt vaadates umbes 400km Vladivostokist. KUna plaan on minna 2010 aasta veebruari lõpp või märtsi algus, siis kas keegi oskab öelda kui palju sellel ajal seal kandis lund ka on? On üldse auto teed sõidetavad ? Jaanuaris/veebruaris pidi keskmine temperatuur olema -17C :)

Tundub, et nädal laenutust maksab umbes 1000.-eeku, lisaks tagatisraha 3000.-eek. Kas ei oleks mõtekam suusad kohe endale juba päriseks osta, näiteks 3000.-.eekuga? Saab juba uued korralikud suusad:) http://www.trip.ee/node/47511

ma ei saa aru miks peab kuskile minema ja 6 tundi seisma järjekorras? täna-homme saab finnairi eesti lehelt osta Shanghaisse 6990.00 EEK ja finnairi soome lehelt saab juba mitu nädalat osta KANTONISSE 299EUR+ 10000 FINNAIRI PUNKTI,,,,,

http://en.beijing2008.cn/

hiinas pole tärnidel minu arust mingit vahet, kui ei meeldi kõnni 100 meetrit edasi ja võta järgmine hotell, neid seal palju üle 250RMB ära maksa !

on keegi saanud siis kuskilt sebida Leh-i pileteid? Sain täna vastuse Helsinkist( nats kallis variant): Hello

Thanks for your mail We have daily flights with all the routes. .Flight Delhi-Leh-Delhi will cost 249,- + taxes about 50,- per person return. We can book also hotels for you in Delhi and Leh Incase you need any futher information kindly contact us.

Best regards,

Raj Kumar

INTIA-KESKUS Yrjönkatu 8-10 00120 Helsinki

Puh/Tel .int + 358 9 6803180 Fax: 09 - 611 970

www.intiakeskus.fi

on kellegil kogemusi mõne Leh matkabürooga? oskab keegi nime ütelda, või on kõik usaldatavad ?

finnair saabub suht hilja öösel, Airdeccani lend Leh-i on kohe hommikul kl.5 ei tahaks aega raisata 40-50 kraadises Delhis, seega küsimus, kas saab öösel kuskilt delhi lennujaamst pileteid hommikusele lennule üldse osta? kui ei siis kas kellegil on õnnestunud Airdeccani pileteid eestist/soomest sebida?