trip-krainetrip-ukraine-dark

ey

Reisisell, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
 

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

"Eesti keelt ükski giid ei rääkinud, suhtlemine käis vene ja inglise keeles." Ma pole ka sel kodukal näinud ühtki vihjet, et seal peaks eestikeelne giid olema...või anti Teile eraldi lubadus? Eestikeelse giidi kohta? KEs andis? Meil polnud seda ei voucherites ega lepingus ega kuskil kirjas... Kui kuskil pakutakse eestikeelset giidi siis on see alati ka ilusti kirja pandud... Oma töötajatest kes seal on..pursivad vähemalt osad ka eesti keelt...aga ekskursioone jms..pole kuulnudki, et nad ka eestikeelseid pakuvad..aga lahe oleks kui nad pakuks jah :)

"Meil oli kaasas alla 2 a laps, kes magas oma lõunauinakut võõras toas" Hotell peab inimesi suvalistesse tubadesse majutada lubama ilma mingi tasuta? VÕÕRAS toas ütleb juba enda eest kõik....ehk taheti seal koristada...jne..kes üldse lubas suvalisse tuppa seal siis sisse kolida?

"Algselt pidime minema Alanya piirkonda, tegelikult olime Side piirkonnas" Side on pigem Alanya pool...suht keskel..mõlemast umbes 60km eemal..aga pigem ikka alanya.... Kas kuskil pakuti ka konkreetselt siis SIDE piirkonda? Vast ongi ikka kas Alanya või Antalya...

"Reisifirma soovitas kaasa vahetada kohalikku raha. " Kuuldavasti paljudes sealsetes marketites ainult türgi raha eest saabki osta...muu ei sobi...see, et sinna ei sattunud on jah omaette teema...ehk oleks pidanud ennemalt ise ka rohkem infot uurima?

"Pidi olema mini-buss transfeer aga ei olnud." Kas minibuss oli kirjas LEPINGUS? Seal peaks kirjas olema midagi sellist nagu "kliimaseadmega sõiduvahend...vms."

Kokkuvõtt6es aga Sul õigus..LOTERIIMAJUTUS on riskantne...oli on ja jääb..muidu poleks sel üldse mõtet ja nad ei korraldakski seda. Aga ehk oled varem reisinud mõnda sarnasemasse kohta? Kreeka? Kus kõik on oma 2x kallim..ja eks teenusedki ägedamad :)