suursuss

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ei oska küll hotelli kohta sõnagi öelda aga olen kindel, et kartma antud hotelli poolt pakutavat kvaliteeti kindlasti ei pea. Kõik ümbruskaudsed hotellid üsnagi sama mõõdupuuga. Tõsi hotell asub väga vaikses linna osas eemal keskusest. (linnulennult 1km jalutamist). Minul aga kohati tundub, et liigagi vaikses linnaosas. Kärtsu ja mürtsu saab näha aga keskuses. Silmas pidades et reisid eaka emaga, siis võib esineda probleem kuna keskusesse ja suurde Playa del Ingles'i randa viivad aga pikad tee tõusud või trepid. Kui aga emal käimisega raskusi pole, siis ei pea neid kartma, sest saksa pensionärid vallutavad neid tõuse ja treppe päevas mitmeid kordi.

Ilusat puhkust

Parkimine pole üldse kallis ja oli vist et 21.oo-10.00 tasuta. Parkimis automaadid iga 100 meetri tagant, nii et pileti saamaine samuti vaevatu. Tasulised parkimis alad joonistaud asfaldile siniste joontega. Päeval sa sõidad ilmselt nii või teisti saarel ringil ja kui õhtuks hotelli jouad paned auto parkima kuni hommikuni välja. Kui ma õieti mäletan et kuskil 18.00-11.00 läks maksma 3 euri ümber.

Edu parkimisel, ära unusta piletit aknale panemast :)

Aga mis ilm seal praegu? On keegi tulnud alles Gran Canarialt? Meil minek kaheks nädalaks.

Käisin eelmisel aastal veebruari alguses. Oli väga külm, aga nagu öeldakse, pole halba ilma, on valed riided :)Külm oli küll, meie sattusime veel sinna sellisel ajal, kus oli üldse hull külmahooaeg ja külm nädal, Eestis oli ka väga külm sellel ajal, lisaks Levis oli kõigele lisaks tuul. Aga palju riideid selga ja super mõnus. Lund oli ka nii palju, et palkmajas teise korruse aknast metsa poole välja vaadates oli lumi aknani. sahad töötasid 24/7, muidu oleks lumme ära uppunud. Kuna tegemist oli meil firmaüritusega, siis hindadest ma kahjuks ei tea midagi. Meie läksime siis nii, et Tallinnast lennukiga Vantaale ja Vantaalt istusime teise lennuki peale ja sellega Rovaniemele ja sealt bussiga Levisse. Ka mina läksin tundega, et ahh jama, külm ja lumi ja mis puhkus see selline on, soe on ikka hea. Aga peale seda, kui kohale jõudsin, muutus ka suhtumine. Super ilus väike linnake, nagu muinasjutu linn. Pisike, armas, mägi keset keskust, ilusti valgustatud. Pisikesed palkmajad lume sees, superlux. Meie siis ööbisime palkmajas, osad bossud hotellis, palkmajas oli kaks korrust, üleval oli 4 magamistuba, all üks suur elutuba koos köögiga ja kaminaga ja saunaga. Väga armas oli. käisin ka teistes pisemates palkmajades, kõik olid super kenad ja hubased. Igasse majja veel oli jäetud üks tasuta mäepilet :) Seal on ka üks ööklubi, kus käisime, päris vahva oli :) Hommikust käisime meie suures hotellis söömas, aga köögis saab ise ka süüa teha. Veel käisime seal tundras mootorsaaniga sõitmas, seal saad saani rentida ja näidatakse teed, kuhu saab sõita, et ära ei eksiks, hästi hästi lahe oli, soovitan väga!! Samuti käisime natukene eemal põhjapõtrade kasvandust vaatamas, ka super. Ühesõnaga, sain mega elamuse ja väga ilusa mälestuse, soovitan väga soojalt Levit.

ma ei teagi veel täpselt, aga ilmselt kui minek, siis detsembri esimene ja teine nädal

Ma tahaksin siis teada, kas oktoobri lõpus basseini ääres päevitada oleks mõtekam minna GC või Türki. Kus on soojem, mis te arvate?

Aga kas oktoobri lõpus, viimase reisiga tasub minna? saab ikka sooja ja päikest ja pruuniks? või tasuks hoopis Gran Canariale minna