turbo

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Nädalavahetusel saab nii Aquarium/Terrariumisse kui ka Aquariasse sadamast sedasi:

Take Bus 1 from Frihamnsporten towards Stora Essingen (käib iga poole tunni tagant nädalavahetusel). Your departure from Frihamnsporten is at approx. 10:53, your arrival in Värtavägen is at 11:01.

Sealt jalutada Karlaplanile ca 5 min.

At Karlaplan change to Bus 44 towards Skansen. Your departure from Karlaplan is at 11:10. You arrive in Skansen at 11:21.

The duration of your journey is 28 minutes. Allikas: http://sl.se/Templates/SubStart.aspx?id=1906

H&M külastamiseks tuleb Skansenist sõita kesklinna bussiga nr. 47. Seal neid H&M lademetes. Kesklinnast sadamasse jällegi abiks buss nr. 1. Kõige lihtsam on bussipeatust leida nn. "sinise" teatri järgi :). Hötorget siis koha nimi. Hötorgetilt sadamasse sõiduaeg ca 20 min., suunaks muidugi Frihamn.

Head reisi! :)

Kasuta Arlandal elektroonilist chek-in-i. Tundub algul raske aga kui inkat või soome keelt jagad, siis ülilihtne ja kiire. Üldiselt lennujaamades on vastupidi sadamatele - ei maksa viimasel hetkel minna. Ise mitmeid kordi läbi elatud aga smas ikkagi lennukile saadud, isegi järgmisele lennukile :P

"Eestis on ilusamad tüdrukud!"

Ja mis selle teadmisega eesti mees peab pihta hakkama?...

Kui pole kruiisireis, siis saab ka alla 21a. Ja kui võtate kruiisi ja on üle 3-e alla 21 aastase noore, siis peab üks inimene olema mitte 21a vana, vaid 30 aastane. Rahvast on keskmiselt 500 inimest, enamus rekkajuhid, discobaar on avatud hommikuni. Vot nii tore firma on Tallink :D PS. kruiisid toimuvad pühapäevast neljapäevani.

Hemköp nüüd küll väga odav pole, kunagi oli Sveavägeni alguses Netto, see oli tõesti odav. :P

See viimane kommentaar paneb küll muigama :P

Selle jaoks on ju eraldi foorum täiesti olemas - http://www.voodifoorum.com/ . Milleks rääkida siin mingitest murjamitest?

Tegelikult on seal 2 koobast ;). Kui ei viitsi väga roomata, siis ülemisse koopasse saab mäeotsast ka. NB! koopasse ronides olge väga ettevaatlikud ja vaadake ikka ülesse ka, mitte ainult ette. Tõsine oht on pea väga valusalt vastu laesturritavaid kaljunukke ära lüüa. Meie pidime kahjuks ainult telefoniga valgust näitama, see nn. telefoni taskulamp. Meie poolt tervitage neid lahedaid lambaid, kes pool teed teid seal saadavad :).

Ma olen viimased 2a. autoga rootsis tööl käinud, kord kuus edasi-tagasi, ja kordagi pole rohelist kaarti nõutud. Muidugi peaks see olemas olema ja kasko võiks ka reisi ajaks võtta.