kohalik_kalamees

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari
 

6 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tere hommikust!

Ma olen hetkel Austraalias ja olen siin juba pikka aega olnud. Tahaks nüüd vahepeal ka kodumaa pinda külastada. Lennu algus Austraaliast ei oma eriti tähtsust, kuid siiski väike eelistus on Brisbane või Gold Coast. Asukohta Eestis vist eriti nagu valida ei saa :D Vahepeal läbitud riigid ja linnad ei ole olulisd, peaasi, et ei ole viisat vaja. Reisi aeg võiks olla terve november, et alguses läheks ja lõpus tuleks tagasi.

Suured tänud neile, kes oskavad ja tahavad aidata :P

Hetkel olen saanud pakkumiseks pisut üle 15 000 krooni Brisbane'st Tallinnasse. Vaatasin siin pist ise ka lehtede peal ringi ning leidsin, et oleks isegi võimalik soodsamalt leida. Tiger Airways Perth Kuala-Lumpur, AirAsia Kuala-Lumpur London ning siis millegagi veel sealt Eestisse aga päris täpselt ei ole asju jonksu ajanud ning nüüd siis sooviks teada, et kas kellegil oleks midagi juba teada.

1)10.11 2)kahekesi (2xM22) 3)Eelkõige töökultuuri uurima ja kindlasti ka puhkus 4)Viisa on aastaks 5)Brisbane

Mul on ka kogu sellest kremplist siiber.. tahaks hea meelega minna elama/seiklema kuhugi eksootilisse riiki. Olgu see siis Hawaii, Austraalia, Alaska või Siber :D peaasi, et oleks midagi eriti pöörast.. kasvõi Afganistan :D