trip-krainetrip-ukraine-dark

soomuk

Uus kasutaja, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
4 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

võrreldes kaasfoorumlaste rekorditega on number kahvatu - kõigest 3 500m. aga see-eest sai seal järjest üle aasta elatud.

fototehnikat kindlustatakse tehniliste riskide poliisiga, mitte reisikindlustuse alt. mul on ergos tehtud fotokale vastav poliis. katab nii kukkumised, vargused, röövimised jne. loomulikult ei tähenda see, et fototehnikat üldpagasisse annaks. ikka salongis kaasas.

miks sa sinna tomtom tarkvara tahad panna? originaalmenüü kujundus ei meeldi? või on tomtom kuidagi parem su arvates? kui soovid fs navis tomtomi kaarte kasutada, siis see on teostatav ilma fs navi op süsteemi hävitamata. kola pisut vastavates foorumites...ei ole tripi teema.

georg ots on teistest üle. seal on vist kõige vähem soomlasi ka - peavad vist liiga snoobiks kohaks. igatahes ise jäin rahule. käisin koos perega ja võtsin sviidi. kogu atmosfäär teenindus jms. on harmooniliselt kooskõlas ja ütlemata chill. toas oli kaheinimese vann voodi kõrval, küünlad jms. ilus rahvarõivamustriga vaip, rõdult vaade merele. mis veel tahta? spa osa on ka mõnusalt vaikne ja võiks öelda, et isegi sensuaalne. mingeid veepargi torusid jms. seal muidugi pole, nii, et lapsel võib igav olla.