Jaagup

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
28 kommentaari

2 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Lanzarotel:

  1. sealiha 4-7.- € kilo, loomaliha alates 7.- € kilo. Saiapätsike 40 senti. Kala alates 5.-€ kilo. Pool kilo makarone 45 senti. 12 kanamuna 1.- € Liiter õlut alates 80 senti. Enamvähem õlu 1.50 € liiter. Viin alates 4.50 € liiter. Restoranide hinnad on väga erinevad aga korralikult saab "restoranis" söönuks 15 € nägu. Päris restoranis läheb 45.- € per kärss. Õllekas saab korraliku purksi laadse kohaliku võileiva 2.50 €.(kõht täitub!)

  2. Taksoga olen sõitnud ainult väga purjus peaga ja selle pärast ei mäleta hinda. Aga vist 12 kildi kauguselt koju tulles läks 10.- €. 3.http://www.rentalcars.com Üheks päevaks 45.-€ Mida pikemalt, seda odavam. Nädalaks saab 120.-€ mõistliku panni.

  3. Lõbustused on Lanzarotel nirud, rõhk on sõnal Lanzarote! 5.Odav. Kui poes pole hindu ega hiina tunnustega müüjaid, anna minna.

  4. Pents kõigub euro ringis.

  5. Lanzarote olevat kõige kallim saar saarestikus.

Kirjuta jaaguptoreäthot.ee Kraabime ilma mingi tasuta pildid kenasti plaadile.

Mina olen kosmonaut ja lendan iga päev üle "Vancouveri". Ja kui ma päikese ja maa vahele satun, siis scannerdub minu kujutis Maa pinnale. Ja selle kujutise moraal ikka hoopis teine tera!

Hea aju peab ikka olema, et arvata turvatöötaja ainukeseks eesmärgiks inimesi paljalt näha/vaadata.

mida se Kuku raadio saatejuht eelnevalt suitsetanud oli. Kindlasti olid selle kamba liikmetel rohelised sarved.

Kulla ally, kas Sind lastakse maha, kui Sa sinna Vancouverisse ei lähe? Ja need turvavärgid ju on ikka selleks, et kõik kes raha on maksnud ka selle raha eest oma kauba kätte saaksid. Need samad turvatöötajad üritavad Sind toimetada punktist punkti ühes tükis, mitte räbaldunult ja söestununa. Arsti juures nähakse Sind lihast ja verest olekus, ja pole hullu. Läbivalgustatuna on inimesest väga ähmane kujutis ja lisaks on se täielikult anonüümne. Vähemalt seni, kuni objektil pole lõhkeainet pärakus.

Lennukiga lendamine siiski ennamuses inimeste endi vaba valik. Praamid ja rongid ka liiguvad. Nii et ärge lennake, kui ei meeldi. Ja miks küll rannas keegi ei häbene. Siis lötendavad rasvad lausa sadade inimeste silme all, mitte ühe väsinud ja tülpinud turvatöötaja nina ees.

Huvitav, kuhu nad vahepeal seda ämbrit tühjendavad?

Äkki isand Margna pani teemanti sinna, kuhu venkud rõõmukuule panevad. Siis ei tekita ju kahtlust. Ja äkki sai mingi oma-aegse unistuse ära täita.

Igasugu Hindu ja Pakistani tunnusjoontega müüatest hoidu eemale!

Mõnusat esteetilist nautlemist uuel aastal kõigile!

on hoopis moodustanud välismaalased, kes ootavad oma järge saamaks tuvastus numbrit või residendi kaarti :)

Hetkel on siinkandis üsna nirud ilmad, aga ei maksa heituda, sest need on väega muutlikud.

Niru ilma puhul rõhk silmailule ja reis lähebki õnneks.