trip-krainetrip-ukraine-dark

metsare

Reisisell, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Samaaria tehakse päikesetõusuga lahti ja suletakse loojanguga- lihtne. kui oled päris turist ja hikimisega kogemusi pole, siis oleks mõtekas oma linnast ekskursioon võtta, kohalikust büroost. nt heraklionist olid need vist 30 euro ringis, oleneb. Pärast saab praamiga bussi tagasi, kallimad tripid jäävad peale praami hotelli, teised sõidavad tagasi. rahvusvahelise üliõpilaskaardiga pole tasuta sisse saanud, soodustused käivad kohaliku tudengi kaardile, tavaliselt.

Santorini praami pilet võib olla väga erinev.. Santorini on kallis saar..

Samas ei ole ka keeruine nt Bussiga Heraklioni sõita ja sealt praam võtta. .. A. Nikolaosest saab ilmselt ka kruiisi võtta. Heraklionis on sadam ja A-bussijaam teineteisele väga lähedal ja soovi korral sõidavad nad sadamast ka läbi. Santorinile läheb kaks praami, kiirem on 2,5 tunni ringis?

viktoria väljakul on hotell Zorbas (metroo peatus seal samas) alates vist 9 eurot öö kui tuba mitme peale. Mngit luksust pole mõtet oodata, aga oma wc ja duss on. Äärmiselt toredad inimesed on seal. Sain sealt meeletult kaarte ja igauguseid reisijuhte, ateena raamatu jne. .. üks admin pakkus isegi tasuta viimast ööd et ma ainult hispaanlased välja pidutsema viiksin. ... hahaaa.