aks

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

aastal sai käidud VR Horvaatia-Bosnia-Albaania reisil, 2 nädalat. Meeldis.Programmist peeti kinni.Arvan, et enne bussireisile minekut pead sa endale teadvustama, et bussireisil võib tõesti kõike juhtuda. Buss katki minna või mida iganes. Nt meil -(oli vist) Montenegros olid tulekahjud ja tee kustkaudu sõitma pidime oli kinni pandud Järeleikult tuli sõita ringiga sihtkohta ning loomulikult sellest ka hilisem kohalejõudmine sihtpunkti. Aga üldkokkuvõttes oli reis tore ning ka see aasta plaanin jällegi virukate teenuseid kasutada, seekord siis septembris-oktoobris Tuneesia-Malta-Sitsiilia ringreisile minnes.

tuleb kaasa võtta hea tuju ja arusaam, et bussireisil võib kõike ette tulla. Sälitada rahu ja suhtuda asjasse positiivselt. Sinu virisemine ei aita asja paremaks muuta. Nagu eelkõneleja juba mainis on jah parem 2-3 päeva toit kaasa võtta. Nt. pakisupid, pudrud, kiirmakaronid jne. Oleneb, mis sulle maitseb. Suitsuvorst, tallinna peenleib. Muidugi võib kõik vajamineva toidu Eestist kaasa osta (hind on suht sama) selle arvestusega, et mitte neid väheseid (ajaliselt) peatuseid, mis bussisõidu aeg tehakse, toidujahile raisata. Aeg, mis antakse on suht vähene ja seda mööda poodi traavimisele raisata on suht mõtetu. Villased sokid pidid head olema jalgade paistetuse vastu (see on bussireisi osa!). Soovitaks veel keeduspiraali millega saab hotellis kohvi (kohvipulber ka) keeta.

räpasusest ja prügist Montenegros. Käige ära Albaanias ja siis saab alles võrrelda. Isegi Egiptus jääb maha nendele prügihunnikutele, mida võib näha Albaanias ringi liikudes!

Eelkõnelejaga täitsa nõus. Sillamäel on vist kõige paremini tunda ja näha seda "sovjetliku" arhitektuuri. Nii, et kindlasti linna külastada. Kui mõelda, siis ei oskagi soovitada Narvas sellist söögikohta nagu otsid! Ju siis ise ei ole külastanud selliseid kohtasid. Äärelinnas ehk tõesti leidub midagi sellist aga kas nüüd soovitada julgen see on iseasi. Narva kohta veel niipalju, et kindalsti oleks huvitav külastada kindlust ja Aleksandri kirikut tema uue valgustusega. Pimedas kindlasti huvitav vaatepilt. Ja kui öömaja tahad Sillamäe lähistel anna märku!!

Sa, Mirtza, lähed vist samale reisile kuhu minagi. Reis algab 02.septembril. Pidi olema jah reisisaatjaks Eve. Eve kohta ei oska kahjuks midagi öelda kuigi töölkaaslane käis eelmisel aastal Horvaatia reisil ning reisisaatjaks oli Eve. Ei osanud midagi öelda. Nii ja naa.

on siin minejaid Viru Reisidega Horvaatia-Sloveenia-Bosnia ja Hertsogoviina-Montenegro-Albaania ringreisile mis algab 02.sept?

millisele VR reisile plaanid minna??

Meil vedas, kuna estouriga läks vähe inimesi sel päeval. Kõigest 9, niiet oli mikrobuss kus sai vabalt magada ja laiutada. ja erilist kiiret ei olnud kuhugi kuna 9 inimest on ikka 9 inimest, saab kiiremini nii vetsu peatuses kui ka mujal. Kui tavaliselt antakse aega nt. Kairo turuga tutvumiseks pool tundi siis meil oli aega tund või isegi rohkem aga ei avaldanud ise soovi. Egiptuse muuseumis olime 2 tundi ning külastasime papüüruse-kulla,hõbeda poodi.

saabusin just hurghadast. Päevane reis Kairosse bussiga läbi estouri ostes 80 USD inimene. Hinnas lõuna ning muuseumi pilet. Samas kohalikust reisibüroost ostes reis odavam.