klimbermann

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

nõndaks, nüüd on sõelale jäänud lauterbrunnen ja sealne ümbrus. ehk teadjamad oskavad soovitada, kuidas oleks zürich->lauterbrunnen ja neli päeva hiljem sealt tagasisõit kõige otstarbekam korraldada?

rongiga, loomulikult. aga kuidas tuleks kõige odavam sõidu eest tasuda? osad asjad langevad ära, sest neid saab osta ainult internetist ja saadetakse postiga koju - selleks on veidi juba hilja. kaks võimalust tundus jäävat:

  1. swiss half fare card ja päevapiletid mõlemaks sõidupäevaks. siit küsimus, kui kolm inimest koos reisivad (kaks täiskasvanut, üks laps), siis kas tuleb half fare card osta igaühele või kehtib üks kõigile kolmele?

  2. swiss card ja swiss travel system family card. mõlemal suunal tuleks ümberistumine, see käib ka swiss cardi alla, eks ole? ja selle family cardiga saaks nõnda, et osta kaks täiskasvanu-swisscardi, soovida family card ja kuni 16-aastane saabki tasuta sõita?

mälu värskendada saaks iseenesest http://www.swisstravelsystem.ch/Tickets.16.0.html?&L=2 https://www.sbb.ch/mct/wi/shop/b2c/start.do

aitäh ette, taaskord

aitäh, Kersti, (jaan2 ka muidugi,)

kui palju teil majutusele kulus, kui saladus pole?