Snoop

Rändur ja toimetuse liige, liitus Tripiga 11 aastat tagasi. Tahab minna:
91 meeldimist
100 postitust / 1283 kommentaari
14 (2.2%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Näidiskiri Smartlynxile:

Esitame Teile nõude Euroopa Parlamendi ja Nõukogu Määrus (EÜ) nr 261/2004 kohase kompensatsiooni saamiseks seoses lennu MYX568, 08JUL2018,  hilinemise eest rohkem kui kolm tundi. Lend pidi väljuma Burgase lennuväljalt Tallinna suunas kell 10:00. Lend lükati edasi ja määrati uueks väljumise kellaajaks 09.JUL2018 kell 02:30. Teadaolevalt ei toimunud lennu hilinemine erakorralisi asjaolusid silmas pidades nagu ilmastikuolud, streik vms. Lennu hilinemise eest nõuame eelpool nimetatud määruse kohast kompensatsiooni 400 eurot.  Nõuame, et summa 400€ kantaks üle allpool mainitud pangakontole 14 päeva jooksul. Maksmisest keeldumise korral palume 14 päeva jooksul saata detailne informatsioon tühistamise asjaoludest koos dokumentide ning viidetega õiguslikele alustele. Lisatud lennupiletid.

infoks: hetkel on alla 1200 Pariis-Bangkok äriklassis, nii Star Alliance kui Oman Air.

Mul ei avane teie link miskipärast, seal lingis, mis ma panin, vist ei nõudnus manuseid, kui ma õigesti panin? Kasuta seda.

Hiljutise Paphose lennu ärajätmise ja järgmisele päevale lükkamise eest sai Ryanairi käest väga lihtsalt 3x400 EUR. Vähem kui 10 päevaga oli raha arvel.


Qatar lendab isegi Sarajevosse 4x nädalas, ma pakuks, et vähemalt sellel sagedusel hakkab A320 ikka lendama, loodetavasti fully-flat business tüübiga.
Ja oi kui magusaid hindu võib hakata tulema, kui teisi Ida-Euroopa linnasid arvestada.

see allahindlus on punktide raiskamine, väga halva kursiga ostab Finnair neid miile :(

Kui kellelgi Finnairi punkte üle 20K või rohkem, mis aegumas, siis ma heameelega ostaks ära need.

Jutt "ohutust kohast" on muidugi täielik bullshit, terrorioht on kõrge igal pool Põhja-Aafrikas. Samas statistilselt selle ohvriks langemise tõenäosus on muidugi väike. 2011 viimati laksati turistide pihta Marrakechis.

Aga lihtsalt üks link "ohutust" kohast:
http://www.express.co.uk/news/world/657995/Morocco-ISIS-warning-spy-chief-warns-terrorists-planning-mustard-gas-attack-tourists

HOLIDAYMAKERS visiting a Mediterranean destination popular with Britons narrowly avoided a chemical attack after police swooped on a terror cell 24 hours before they were due to strike.

Türgi meedia teatel lasti kolm raketti Türgi Vahemere-äärsesse kuurordipiirkonda. Üks neist tabas kalurite kasutatavat varjualust. Keegi viga ei saanud.
Ajalehe Hürriyet teatel võis reedese rünnaku sihtmärk olla merel ankrus olev tanker. Raketid lasti välja mägisest piirkonnast Kemerit ja Antalyat ühendava maantee lähedalt, vahendab Associated Press.

Rünnaku motiiv ei ole teada.

Njah, ega Brüsseli ega Pariisi puhul see VM info ei aidanud. Fakt on see, et kogu Lääne-Euroopas on seoses ISISega terrorioht tõusnud. Nagu multikulturist Lobjakas soovitas: harjuge ära. Tõenäosus pihta saada on väike, aga mitte olematu.

Aastavahetusel oli muide Münchenis "attack imminent". Saksa politsei hea töö ilmselt päästis ohvritest. Praegu on Stockholmis terror alert. See kõik näitab, et tegemist pole ainult Pariisi või Brüsseli võõrandunud moslemiäärmuslastega.

Kokkuvõttes naeruvääristada inimesi, kes tunnevad muret Euroopa suurlinnade turvalisuse pärast, ei ole eriti vaimukas ega ka tark.

The United States warned its citizens on Saturday about "credible threats" to tourist areas in Turkey, particularly in Istanbul and the southwest coastal resort of Antalya.

Ma võtaks 2,5 nädalat Singapuris ja 3-4 päeva Langkawil. kuradile Bali oma fake-vaimsuse ja räpasusega :)

Haha, Craqum sõimab kõiki, keda see Türgi katkematute terrorirünnakute laine riigi külastamise suhtes kõhklema paneb, labasteks turistihuijariteks? Selle järgi tundub, et kvalifitseerub sellesse enda mainitud alumisse IQ-poolde populatsioonist?

Mida rohkem inimesi ära kasutada üritavad seda "tasuta hotelli" igal võimalikul juhul, seda vähem tõenäolisemaks selle pakkumine muutub. Originaalis on see "stopover hotell" mõeldud ikkagi pigem transkontinentaalsete ja harvem väljuvate lendude reisijate jaoks.

Ma olen küll antud teema puhul algatajaga nõus, et isegi kui nad seal midagi segaseks jätsid vms, siis Estraveli käitumine mitmel korral antud case puhul on ikka täiesti absurdne Eesti parima reisifirma kohta.

Ma soovitaks tal siiski nüüd meili asemel haarata toru, saada Estraveli tegevjuht toru otsa ja talle kogu asi ära seletada. See on üsna negatiivne reklaam kogu firmale, isegi kui ainult 20% kirjutatust tõele vastaks :)

Üsna jubedad reviewd sel Imperialil Tripadvisoris. http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g294217-d305809-Reviews-The_Imperial_Hotel-Hong_Kong.html

Ma valiks pigem Tripadvisorist kuupäevad, määraks ära oma maksimumhinna ja vaataks siis asukoha ja arvustuste järgi. Ma leidsin küll posu kvaliteetsemaid hotelle hinnaga alla 100 EURi Kowloonis samas kandis.

Mul sugulane jäi CPH maha SASi ühenduslennust ning pääses õhtu asemel koju alles järgmisel hommikul. Aga sai ilusasti hotelli, söögivoucherid ja e-kirjast SASile piisas, et 250 EUR laekuks.

Kui pilet on Qatari koodiga, siis peavad nemad ikkagi lahenduse leidma. Ja see on suht konsensus ärireisijate hulgas, et probleemide esinemisel on Qatari jt. Pärsia lahe lennufirmadega üsna sitt asju ajada võrreldes Euroopa suurematega. teenindus on täielik saast.
Nagu Juha ütles: "all these gulf airlines are wonderful once in the air and if nothing goes wrong. You are on your own if there are any disruptions for your travel and only the fittest survives."

ma tegin Ergo reisitõrkekindlustuse, 3 peale läks maksma 190 EUR, kindlustuskate oli kuni 3000 EUR per 1 pilet. Aga õnneks läind ei vaja seda.