Snoop

Rändur ja toimetuse liige, liitus Tripiga 12 aastat tagasi. Tahab minna:
121 meeldimist
109 postitust / 1365 kommentaari
14 (2.2%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Spek, kui sul on inimestele midagi kasulikku öelda, siis ütle.


Selline trolliv vihjamine "oli mingi partnerlennufirma, millega sai Finnairist 4-5X soodsamalt ja rohkem miile etc., aga ma teile ei ütle" on kasutu jura ja inimestes asjatu lootuse tekitamine. Lõpuks tuleb niikuinii välja, et tegemist oli mingi üheainsa suvalise marsruudiga, mis enam ammu ei kehti. Sellised oma lõbuks inimesi trollivad smartassid saavad näiteks Flyertalkis üldiselt lõpuks bänni. 

Soovitaks mitte edasi minna Singapurist, liiga mõnus on siin. :)

See, et "minul on küll kõik hästi läinud Smartlynxiga" järelikult on hea firma, on umbes sama argument, et "ma käisin küll Caracase getos üksinda ära ja minuga ei juhtunud midagi" järelikult on ohutu.

Muidugi on Euroopas ka hullemaid lennufirmasid, aga regulaarselt Tallinnas lendavatest on Smartlynx halvim.

Juhtub ta hilinema, siis ilma kohtuasjata või Lennuabi jms.  büroode abita, sa määratud kompensatsiooni ei saa. Istmed on endiselt  kitsama põlveruumiga kui Ryanairil.
Kõik muu, noh eks ole, viib lõpuks kohale ja vigasaanutega dramaatilise hädamaandumise tegi Tallinnas ka ilma reisijateta. Eks mõne meelest on see firma kiitmiseks ja maandumisel aplodeerimiseks piisav argument.

aa cool. Delfis polnud. See on muidugi "hea" argument: katkestame, sest keegi ikka lendab.

Nordica on alati kiruma ajanud, aga nüüd on natuke kahju isegi.  Air Baltic lendas mitmel liinil lihtsalt Nordica trukkimiseks, eks näis palju neist alles jäävad. Puudub ka eriline usk majandusministeeriumi võimekuseks läbi rääkida lätlastega, et Nordica müügi tingimuseks oleks Air Balticul samade liinide säilitamine.

mis liinid nad katkestavad siis? ükski uudis ei maini midagi peale Trondheimi. Kui rumal kommunikatsioon saab olla?

Noh, mõnel inimesel aeg maksab piisavalt palju et see Turkishi  käitumine võtab vanduma. Õnneks pole kunagi olnud vähimatki soovi nendega lennata.

Noh Kuuba on sovjeetlik lagunend urgas sõbralike inimeste ja 50ndate autodega, Juku-Kalle Raid just kirjeldas seda värvikalt Facebookis.  Kui selline nostalgiariik sulle meeldib, siis mine. Aga 5tärni lesimiskvaliteeti seal pole, siis pigem juba mingi Dominikaani luksusasi.

https://indianajo.com/varadero-beach-resorts-cuba.html

ega ometi Smartlynxi A320 piinapinkidele ei pandud vahemaandumistega? :D


Brittkin, 5tärni lesimispuhkuse saab hoopis kvaliteetsema hoopis lähedamal ja hoopis odavamalt. Egiptus, Türgi whatever. "5tärnikal" ja reaalsel 5-tärnikal (Mandarin Oriental Bodrum) on muidugi vahe.

kõik Eesti reisikorraldajate charterid on garanteeritult logud :) Ryanairil on uued lennukid, kui huvi.

DrRock, äkki seletaksid oma kahe kõrva vahelt tekkinud segase lause lahti?

Tallinnat esialgu listis pole kahjuks:

Akbar Al-Baker, the outspoken CEO of Qatar Airways used a press conference at the ITB Berlin trade fair to confirm seven new routes that Qatar Airways will be launching this year as well as to hint at further route expansion to come.

I’m being very careful not to call this news ‘route announcements’ as at least a couple of these destinations have been announced before but, this time around, we actually have launch dates and frequency information from Qatar Airways.

Here’s are the destinations to which Qatar Airways will launch service in 2019:

  • Izmir (Turkey) from 23 May 2019 – 3 flights/week increasing to daily service
  • Rabat (Morocco) from 29 May 2019 – 3 flights/week increasing to daily service
  • Malta from 4 June 2019 – daily service
  • Davao (Philippines) from 18 June 2019 – 1 flight/week increasing to 3 flights/week
  • Lisbon (Portugal) from 24 June 2019 – daily service
  • Mogadishu (Somalia) from 1 July 2019 – 3 flights/week
  • Langkawi (Malaysia) from 15 Oct  3 flights/week

Iraanis on shiidid, Jordaanias sunniidid ja lisaks paras ports Palestiina põgenikke.

Udoka, ma ka ei saanud eriti aru, mis su jutu point oli, Hberti tekst sisaldas hulgaliselt kasulikku ja huvitavat infot, mis sest, et kuskil mujal "hästi dokumenteeritud". 


Sama lugu Egyptairi äriklassiga, hea kuulda isiklikust kogemusest ja see, et intra-Europe äriklass kehv on või veel kehvemaks läinud , ei puutu üldse asjasse. Eri maailmajagudes eri reeglid. Ma sõitsin just Singapore Airiga SIN-HKG 4-tunnise otsa ja vanast lennukist hoolimata oli koguelamus peajagu üle Qatari, rääkimata Finnairist.

Hbert, mis otsad sa lendasid Egyptairiga muidu ja mis lennukitüübiga?

Ühesõnaga potentsiaaliga riigid mõlemad! :)
Ma käisin üle viie aasta Hong Kongis, seal ka suht pekkis asjalood, Ritz-Carltoni toateenindus jätab tellitud mahla toomata, saabumiskingi kõrvale tuleb kellelegi Ms. Weile mõeldud kaart ja 118. korruse Ozone baari diivanikate on salakavalalt märg.

Super. Aga pealehel pole ühtki viidet, ei leia yles lihtsalt, isegi uudiste peale klikates ei näe iPadiga.

TUI käest tuleb 3x600 EUR kompensatsiooni küsida. EC261.

Hotelli enda leheküljel ei lase bookida enam, väga imelik.

Huvipärast küsin, palju öö maksis, koos kõigi maksudega selles kohas? Oli tõesti nii odav, et väärida riskimist? Dubai on täis usaldusväärseid mid-scale ketihotelle: Ibiseid, Hilton Garden Inne, Hyatt Place, üsna mõistlike hindadega.

Mis müstiline asi see wooww.com on, mille kaudu 86 inimest koos lendavad? website on mingi ungarikeelne kräpp?

Ennustan sümboolset pakkumist :D

Seda tead ikka, et Hilton müüb regulaarsete vahedega punkte 50 USD/10000, Radisson 35-40 USD/10000 ja Marriott SPG ajal müüs 76 USD/10000.

Sageli lihtsam sealt osta, kui siit väikseid koguseid õngitseda, Marriottil 10 USD ülekandetasu ka.
Inimestel pole ka suurt pointi oluliselt odavamalt müüa, lihtsam endal ära kasutada, kõik ketid Tallinnas ja lähivälismaal olemas.