Snoop

Rändur ja toimetuse liige, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

191 meeldimist
115 postitust
1496 kommentaari
 

1 külastatud kontinenti

12 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Üldiselt mida kallim, seda turvalisem: kõik Euroopa alla kuuluvad saared on väga okeid: Guadeloupe, Martinique Aruba

Riiki ei pea sulgema, kui covid-19 on piisavalt palju leebemaks muutunud.

An increasingly common mutation of the novel coronavirus found in Europe, North America and parts of Asia may be more infectious but appears to be less deadly, according to a prominent infectious disease specialist.

https://www.aljazeera.com/news/2020/08/mutated-coronavirus-deadly-expert-suggests-200818040211070.html

evakuatsioonilennu 30 tonni ei ole mingi näitaja ja ausalt, mitte imrearaka moodi, et pean mööda pankasid reisima. :D

Oeh, ms oigamine siin käib: Eesti on kallis jne.  Tehke keegi puust-punasest ette kuluaruanne, näete see nädalavahetus kuu aja pärast - lennupiletid nii palju - see hotell seal kohas naa palju vs: mingi Eesti VÕRRELDAV hotell hindade ja asjadega. Võrreldava all pean silmas sama suurte tubadega, sama heade Bookingu hinnetega. Disclaimer: ei väida üldse, et Eesti oleks odav, aga kui keegi konkreetset võrdlust ei tee, on see suht huinamuina kalamehejutt, et mingi kulunud ja putukaid täis Egiptuse "5-star" või kuskil Vahemere ääres asuv All-Inclusive võrreldes siinsega fantastiline diil on,

On Monday, a sunny bank holiday, Dutch restaurants, bars and museums — but not, notably, the smoke-filled coffee shops — opened their doors to the public. The day started not with a bang but with a whimper; shops were shuttered but, as noon approached, waiters started bustling about on pavements, arranging tables and hailing old regulars.

Hong Kong on kuni septembri lõpuni turistidele suletud. Transiit läbi lennuvälja on lubatud.

https://onemileatatime.com/hong-kong-visitor-ban/

Christian,

EL liikmesriigid, sh. Eesti kodanikud võivad igasuguste probleemideta Hollandit külastada praegu, mingeid põhjendusi pole vaja.

https://www.netherlandsandyou.nl/travel-and-residence/visas-for-the-netherlands/qas-travel-restrictions-for-the-netherlands

The travel restriction does not apply to the following categories of persons:

  • EU citizens (including UK nationals) and members of their families;

Ettevaatlikus äkki selle tõttu? Ma ei hakka rääkimagi, kui massiliselt USAs varem täiesti terveid inimesi covid-19 tõttu haiglasse sattus. Jaurata, et ainult vanad ja varasemalt haiged inimesed kannatavad selle viiruse tõttu, on fake news.
https://www.businessinsider.com/half-of-french-coronavirus-intensive-care-patients-are-under-60-2020-3

Aerofloti piletite ostmine seoses Venemaa kontrolli alt väljas koroonaepideemiaga on üpris julge samm. Isegi kui mitte arvestada ilges lennujaamas Sheremetjevos ümberistumisega.

kuningas, aga Eestis mäletad õnnetuna ärgatud hommikuid? või kuskil mujal riikides reisides? oli see just Aafrika see, mis pani hinge särama või pigem lihtsalt reisielevus?

There’s a risk that the U.S. outbreak will be severe enough to leave a long-lasting impact on the American psyche, undermining Americans’ willingness to take public transport or fly, according to Blackrock CEO Fink.
**He said he’s not aware of any of his CEO peers planning international travel this year.
**
Usun muidugi, et kohalikku väikeärikast First Classi kunni jätab 7.4 trillionit haldava Blackrocki "juudijutt" külmaks.

Mul on ausalt öeldes küll täiesti ükskõik, kas see mölakliku käitumisega Lufthansa elab või sureb, minu poolest võiks selle oligopoolse monstrumi vabalt katki murda ja las saavad kõik riigid endale sõltumatud flag-carrierid tagasi. Air-France - KLM on omavahel suht konfliktis, nii et seal võib põnevaks minna.

Aga reaalsus on jah muidugi pigem turu konsolideerumine, kui just ei lubata riigiabi lennunduses pikemaks ajaks tagasi.

Lufthansa kaalub strateegilist pankrotti, kuna Saksa riik ei taha neid just soodsatel tingimustel toetada

https://liveandletsfly.com/lufthansa-bankruptcy/

Smallisland,  ad hominem ja kontekstist väljarebitud tekst sul.

  1. suur osa Euroopast ei taha võib-olla piire avada sel suvel, loos on juttu ka teistest maadest peale Itaalia. Ja ei maksa naiivne olla, et näiteks Poola rõõmsalt kiiresti lahti teeb, arvestades kui anaalsed nad sulgedes juba olid.

  2. see et Hispaania leht sellest kirjutab, ei tähenda et info automaatselt BS on.

  3. Ma kirjutasin "võimalik".  Mitte "ei mingit reisimist kogu Euroopas".

  4. (pole sulle suunatud) Ma saan aru, et ilge isu on minna suvel Euroopasse autoreisile ja kujutleda, et kõik on jälle normaalne. Lihtsalt hetkel on teadmatus piisavalt suur, et elevusega plaane teha pole pointi.

Võimalik, et igasugune Euroopasse puhkama sõitmine jääb see aasta suveunistuseks:

https://viewfromthewing.com/italy-may-be-off-limits-for-travel-until-april-2021/

Kõlab nagu asjalik plaan Lufthansalt. Juurde peaks veel panema, et kui oma kohta mitte teadev HON Kantslerile ette jääb lennukitrepi peal, siis saab djuud eluaegse FCT keelu,  downgraditakse turistiklassi ja võetakse lubatud seljakott ka ära. Ning shampa asemel tuuakse Blue Nun.

Ma arvan, see on hullumeelsus, arvestades epideemia ulatust, aga ma võin eksida. Kui rulli jätkub ja pole probleemi, kui KLMlt refundi ei saa (Air France sai juba Prantsuse valitsuselt loa mitte maksta, ainult tulevane krediit), siis why not. 

Mõned viroloogid arvavad, et 18 kuud kestab see jama globaalselt.

Soovitan samas seda lugeda:

https://www.theatlantic.com/health/archive/2020/03/how-will-coronavirus-end/608719/

Ma ei tea, kas eestlasi ka peale võetakse, aga info igaks juhuks:

Originally Posted by ffay005 View Post

There will be Finnair evacuation flights from Funchal, Faro and Paphos on 27MAR, Prices are reasonable, oneway Pro ticket with 150 % earnings FNC-HEL €324, FAO-HEL €290. Our Ministry for Foreign Affairs will pay the rest of the bill.