Snoop

Rändur ja toimetuse liige, liitus Tripiga 11 aastat tagasi. Tahab minna:
91 meeldimist
102 postitust / 1289 kommentaari
14 (2.2%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Kõige stiilsem oleks oma elu stiliseerida ikka Singapuris...crazy rich Asians :)

Avien, jah muidugi, seda arvasingi, aga anyway enamust huvitaks ainult pika lie-flat istmetega otsa upgrade ja küsimus oligi, et ka näiteks saab lounge accessi Istanbulis kui upgreidida IST-KUL otsa? Peaks saama?

Mhmh, mina hakkasin lihtsalt kohe mõtlema, et kas ma eelistaks Turkishi eco piletit + potentsiaalset upgrade VS mujalt kohe äriklassi pilet osta, eeldusel, et saan sõiduaega mingil määral valida. Ja valik ei langeks Turkishi kasuks sel juhul.

Arvestades, et äriklassi miile ei saa (umbes 200-250 EUR väärtust läinud) ja upgrade kehtib ainult ühe lõigu kohta, ma ütleks, et isegi need kõige odavamad upgraded tervikuna mingid superdiilid just pole. 


Kui lihtsalt väsind ja tahad ühe pikema otsa magada, siis muidugi, aga 1500 EUR eest saab Tallinna lähijaamadest KUL või SGN äriklassi pakkumisi regulaarselt.

Kas lounge access Istanbulis on sees, kui Istanbuli poole suunduda?


Mis kuupäevadel ja mis hind äriklassis? Ise vaatan AMS-CPT 1266 EUR äriklassi jaanuari lõpus ja mõtlen...

Näidiskiri Smartlynxile:

Esitame Teile nõude Euroopa Parlamendi ja Nõukogu Määrus (EÜ) nr 261/2004 kohase kompensatsiooni saamiseks seoses lennu MYX568, 08JUL2018,  hilinemise eest rohkem kui kolm tundi. Lend pidi väljuma Burgase lennuväljalt Tallinna suunas kell 10:00. Lend lükati edasi ja määrati uueks väljumise kellaajaks 09.JUL2018 kell 02:30. Teadaolevalt ei toimunud lennu hilinemine erakorralisi asjaolusid silmas pidades nagu ilmastikuolud, streik vms. Lennu hilinemise eest nõuame eelpool nimetatud määruse kohast kompensatsiooni 400 eurot.  Nõuame, et summa 400€ kantaks üle allpool mainitud pangakontole 14 päeva jooksul. Maksmisest keeldumise korral palume 14 päeva jooksul saata detailne informatsioon tühistamise asjaoludest koos dokumentide ning viidetega õiguslikele alustele. Lisatud lennupiletid.

infoks: hetkel on alla 1200 Pariis-Bangkok äriklassis, nii Star Alliance kui Oman Air.

Mul ei avane teie link miskipärast, seal lingis, mis ma panin, vist ei nõudnus manuseid, kui ma õigesti panin? Kasuta seda.

Hiljutise Paphose lennu ärajätmise ja järgmisele päevale lükkamise eest sai Ryanairi käest väga lihtsalt 3x400 EUR. Vähem kui 10 päevaga oli raha arvel.


Qatar lendab isegi Sarajevosse 4x nädalas, ma pakuks, et vähemalt sellel sagedusel hakkab A320 ikka lendama, loodetavasti fully-flat business tüübiga.
Ja oi kui magusaid hindu võib hakata tulema, kui teisi Ida-Euroopa linnasid arvestada.

see allahindlus on punktide raiskamine, väga halva kursiga ostab Finnair neid miile :(

Kui kellelgi Finnairi punkte üle 20K või rohkem, mis aegumas, siis ma heameelega ostaks ära need.

Jutt "ohutust kohast" on muidugi täielik bullshit, terrorioht on kõrge igal pool Põhja-Aafrikas. Samas statistilselt selle ohvriks langemise tõenäosus on muidugi väike. 2011 viimati laksati turistide pihta Marrakechis.

Aga lihtsalt üks link "ohutust" kohast:
http://www.express.co.uk/news/world/657995/Morocco-ISIS-warning-spy-chief-warns-terrorists-planning-mustard-gas-attack-tourists

HOLIDAYMAKERS visiting a Mediterranean destination popular with Britons narrowly avoided a chemical attack after police swooped on a terror cell 24 hours before they were due to strike.

Türgi meedia teatel lasti kolm raketti Türgi Vahemere-äärsesse kuurordipiirkonda. Üks neist tabas kalurite kasutatavat varjualust. Keegi viga ei saanud.
Ajalehe Hürriyet teatel võis reedese rünnaku sihtmärk olla merel ankrus olev tanker. Raketid lasti välja mägisest piirkonnast Kemerit ja Antalyat ühendava maantee lähedalt, vahendab Associated Press.

Rünnaku motiiv ei ole teada.

Njah, ega Brüsseli ega Pariisi puhul see VM info ei aidanud. Fakt on see, et kogu Lääne-Euroopas on seoses ISISega terrorioht tõusnud. Nagu multikulturist Lobjakas soovitas: harjuge ära. Tõenäosus pihta saada on väike, aga mitte olematu.

Aastavahetusel oli muide Münchenis "attack imminent". Saksa politsei hea töö ilmselt päästis ohvritest. Praegu on Stockholmis terror alert. See kõik näitab, et tegemist pole ainult Pariisi või Brüsseli võõrandunud moslemiäärmuslastega.

Kokkuvõttes naeruvääristada inimesi, kes tunnevad muret Euroopa suurlinnade turvalisuse pärast, ei ole eriti vaimukas ega ka tark.

The United States warned its citizens on Saturday about "credible threats" to tourist areas in Turkey, particularly in Istanbul and the southwest coastal resort of Antalya.

Ma võtaks 2,5 nädalat Singapuris ja 3-4 päeva Langkawil. kuradile Bali oma fake-vaimsuse ja räpasusega :)

Haha, Craqum sõimab kõiki, keda see Türgi katkematute terrorirünnakute laine riigi külastamise suhtes kõhklema paneb, labasteks turistihuijariteks? Selle järgi tundub, et kvalifitseerub sellesse enda mainitud alumisse IQ-poolde populatsioonist?

Mida rohkem inimesi ära kasutada üritavad seda "tasuta hotelli" igal võimalikul juhul, seda vähem tõenäolisemaks selle pakkumine muutub. Originaalis on see "stopover hotell" mõeldud ikkagi pigem transkontinentaalsete ja harvem väljuvate lendude reisijate jaoks.