Snoop

Rändur ja toimetuse liige, liitus Tripiga 12 aastat tagasi


124 meeldimist
109 postitust
1377 kommentaari

 

1 külastatud kontinenti

12 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Karvanejakole, jamajutt. 7.8 bookingus on nn. viietärnika kohta ikka konkreetselt sitt hinne ja mina seda hotelli pigem ei puutuks, seevastu reaalne 5tärnikas, Mandarin Oriental on 9.3

enamus inimesi ei jõuagi sinna kunagi kahjuks. ehk siis kallil ja kvaliteetsel hotellil on ypris lihtne saada head hinnet.

Korterite puhul jah on vähem reviewsid ja seal voivad ka igasugu urkad 9.9 saada.

Beleki Port Nature Luxury Resort oma sushibaaride, kohvibaaride  ja rulluiskudel teenindajatega on samas 7.8 hindega Bookingus? Proovige 9.3 Mandarin Orientali järgmine kord, seal ka mingi all-inclusive variant kindlasti,;)

Spiiker, no offense, aga teema tundus ajaliselt suht läbi olevat, tänaseks ongi, ja mõtlesin lihtsalt vestlust arendada. Ikka huvitav vaadata, mis rida põhikohaga punktikaupmehed siin tripis ajavad, ma ise hobikorras ainult aegajalt hangin Finnairi punkte :)

Spiiker thanks, aga sain punktid odavamalt kätte. Nii et teema on maas hetkel. 

Anyway, vaja oli äriklassi upgrade HEL-ICN otsa jaoks ja Finnair müüb seda oma saidil muide 379 EUR eest, mis on odavam, kui punktide ostmine.

Marriott Platinum staatust oli vaja või? :)

Singapur muidugi. Just keelati seal kõnniteedel elektritõuksid ka ära, nii et ainuke turvarisk kadus. :D

Improved, muidu asjalik tekst, aga ma pole päris nõus selle 5-tärni hotelli teema juures. Jah 80% Abu Dhabi hotellidest nagu need Crowne Plazad nimetavad end 5tärnikateks, aga tegelikult paljud pole seda. Crowne Plaza näiteks pole ka oma ketis Luxury ega isegi mitte Upper Upscale, vaid lihtsalt Upscale.

Muidugi Dubai CP ja USA kolkalinna CP võrdlus on kõvasti Dubai kasuks, aga siiski nende 5tärnikaks nimetamine devalveerib seda. Mis sa siis Ritzi ja Mandariniga teed, 6tärnikad või? :)
Hea ülevaade sellest, mis on luksushotellid, kõrgema keskklassi hotellid jne. on siin:

Äkki ei ostaks üldse piletit, tuleks kõige odavam. Kuidas  Belgias vahelejäämise risk on?

Spek, kui sul on inimestele midagi kasulikku öelda, siis ütle.


Selline trolliv vihjamine "oli mingi partnerlennufirma, millega sai Finnairist 4-5X soodsamalt ja rohkem miile etc., aga ma teile ei ütle" on kasutu jura ja inimestes asjatu lootuse tekitamine. Lõpuks tuleb niikuinii välja, et tegemist oli mingi üheainsa suvalise marsruudiga, mis enam ammu ei kehti. Sellised oma lõbuks inimesi trollivad smartassid saavad näiteks Flyertalkis üldiselt lõpuks bänni. 

Soovitaks mitte edasi minna Singapurist, liiga mõnus on siin. :)

See, et "minul on küll kõik hästi läinud Smartlynxiga" järelikult on hea firma, on umbes sama argument, et "ma käisin küll Caracase getos üksinda ära ja minuga ei juhtunud midagi" järelikult on ohutu.

Muidugi on Euroopas ka hullemaid lennufirmasid, aga regulaarselt Tallinnas lendavatest on Smartlynx halvim.

Juhtub ta hilinema, siis ilma kohtuasjata või Lennuabi jms.  büroode abita, sa määratud kompensatsiooni ei saa. Istmed on endiselt  kitsama põlveruumiga kui Ryanairil.
Kõik muu, noh eks ole, viib lõpuks kohale ja vigasaanutega dramaatilise hädamaandumise tegi Tallinnas ka ilma reisijateta. Eks mõne meelest on see firma kiitmiseks ja maandumisel aplodeerimiseks piisav argument.

aa cool. Delfis polnud. See on muidugi "hea" argument: katkestame, sest keegi ikka lendab.

Nordica on alati kiruma ajanud, aga nüüd on natuke kahju isegi.  Air Baltic lendas mitmel liinil lihtsalt Nordica trukkimiseks, eks näis palju neist alles jäävad. Puudub ka eriline usk majandusministeeriumi võimekuseks läbi rääkida lätlastega, et Nordica müügi tingimuseks oleks Air Balticul samade liinide säilitamine.

mis liinid nad katkestavad siis? ükski uudis ei maini midagi peale Trondheimi. Kui rumal kommunikatsioon saab olla?

Noh, mõnel inimesel aeg maksab piisavalt palju et see Turkishi  käitumine võtab vanduma. Õnneks pole kunagi olnud vähimatki soovi nendega lennata.

Noh Kuuba on sovjeetlik lagunend urgas sõbralike inimeste ja 50ndate autodega, Juku-Kalle Raid just kirjeldas seda värvikalt Facebookis.  Kui selline nostalgiariik sulle meeldib, siis mine. Aga 5tärni lesimiskvaliteeti seal pole, siis pigem juba mingi Dominikaani luksusasi.

https://indianajo.com/varadero-beach-resorts-cuba.html

ega ometi Smartlynxi A320 piinapinkidele ei pandud vahemaandumistega? :D


Brittkin, 5tärni lesimispuhkuse saab hoopis kvaliteetsema hoopis lähedamal ja hoopis odavamalt. Egiptus, Türgi whatever. "5tärnikal" ja reaalsel 5-tärnikal (Mandarin Oriental Bodrum) on muidugi vahe.

kõik Eesti reisikorraldajate charterid on garanteeritult logud :) Ryanairil on uued lennukid, kui huvi.

DrRock, äkki seletaksid oma kahe kõrva vahelt tekkinud segase lause lahti?

Tallinnat esialgu listis pole kahjuks:

Akbar Al-Baker, the outspoken CEO of Qatar Airways used a press conference at the ITB Berlin trade fair to confirm seven new routes that Qatar Airways will be launching this year as well as to hint at further route expansion to come.

I’m being very careful not to call this news ‘route announcements’ as at least a couple of these destinations have been announced before but, this time around, we actually have launch dates and frequency information from Qatar Airways.

Here’s are the destinations to which Qatar Airways will launch service in 2019:

  • Izmir (Turkey) from 23 May 2019 – 3 flights/week increasing to daily service
  • Rabat (Morocco) from 29 May 2019 – 3 flights/week increasing to daily service
  • Malta from 4 June 2019 – daily service
  • Davao (Philippines) from 18 June 2019 – 1 flight/week increasing to 3 flights/week
  • Lisbon (Portugal) from 24 June 2019 – daily service
  • Mogadishu (Somalia) from 1 July 2019 – 3 flights/week
  • Langkawi (Malaysia) from 15 Oct  3 flights/week