trip-krainetrip-ukraine-dark

andi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

QBE tingimustes on kirjas, et välistatud on "streigiga otseselt või kaudselt seotud juhtumid".

Samas Seesami tingimustes on kirjas, et välistatud on "transpordiettevõtte streigist või töökatkestusest" kahjud ja kulutused.

Kontrollisin Seesamisse helistades, et lennujaam ei ole transpordiettevõtte ning kui lennujaamatöötajate streigi tõttu lend tühistatakse, on tegemist kindlustusjuhtumiga. Selle määratluse, et "lennujaam ei ole transpordiettevõtte" peaks vist ka veel igaks juhuks "kirjalikult taasesitatavas vormis" hankima.

Oh mind ullikest, streikide tõttu kaudsed ja otsesed kahjud välistatud jah.

QBE suhtumist tuhapilvedesse uurin.

QBE tingimusi lugedes jäi silma selline lause pagasikindlustuse kohta:

  • Ühe eseme eest maksatava kindlustushüvitise piirmäär on 50% ühe eseme kahjujuhtumi eelsest väärtusest, kuid mitte rohkem kui 50% pagasikindlustuse kindlustussummast;

Kui ma sellest nüüd õieti aru saan siis on ju sisuliselt tegemist esemekohase omavastutusega 50% ulatuses ning esemekohase piirlimiidiga 50% kindlustussummast. Aga vaid kindlustussummasid eri kindlustuseltside vahel võrreldes vaatad, et oo kui soodne on QBE.

Ehk siis tänasel hetkel eesti kindlustajatelt kindlustust ostes, puudub kate selle "Öökulli" vulkaani tuhast tingitud jamade vastu.

Endal piletid Ateenasse juuni alguseks. Ei julge seetõttu ühtegi öömaja broneerida. Samas (tõrke-)kindlustuse teen ikka, sest kreekas toimuvad viimasel ajal küllalt tihti streigid.

Mina näiteks valisin sel aastal minnes omale juba eestist sellise apartmendi kus on wifi ühendus olemas. Jäin väga rahule. Oli hea postimeest lugeda ja voip'iga eestisse helistada. Koht muidu oli see: http://www.apartments-makarska.com/

Paar päeva olime enne tagasilendu ka Cavtat'is. Seal peatusime samas kohas, kus eelmine aasta. Üllatusena selgus, et köögi akna alla ulatus lausa kaks lahtist naabrite võrku. Eelmine aasta neid polnud.

Vanalinnades oli ka hotspotte päris palju. Dubrovnikus ja Splitis olid tasuta levialad täiesti olemas igaljuhul

Ah jaa -- veel on edasiminek toimunud ka Dubrovniku lennujaamas, kui eelmise aasta kevadel küsiti wifi kasutamise eest mingi üüratu summa siis nüüd on tasuta, lihtsalt infost tuleb küsida parool.

Seega peab tõdema, et ka sealkandis asi areneb.