Mrgtttt

Rändur, liitus Tripiga 12 aastat tagasi
0 meeldimist
3 postitust / 21 kommentaari
15 (2.4%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Ei ole käinud. Aga google aitas leida sellise asja: http://www.domti.es
.
.
.
Lause algab suure algustähega!
Trip.ee

Pagasi kaal/mõõt on iga lennufirma kodulehel kirjas. Vedelikku võid kotti toppida palju tahad ja kui pudelid ilusti riiete vahele paned või veel parem, käterätikusse keerad, ei peaks midagi juhtuma.

Mine parem Tallinast Estonian Airiga. 10.10.-19.10.09 maksab 3346 krooni. See teeb täpselt sama palju, kui Air Baltic pluss Riia-Tallinn bussipilet, aga jamamist on tunduvalt vähem.
Või kui tahad hästi vähe maksta, siis Ryanairiga Riiast Milanosse 10.10.-17.10 maksab 57 latti, kui sul on 1 ühik äraantavat pagasit. Aga ma ei tea, kuidas need Tallinna bussi ajad klapivad.

Mul juhtus ka easyjetiga nii, et sama summa broneeriti topelt. Tookord piisas telefonikõnest panka.

Tema eelmine raamat "Eesti maja" oli igati mõnus lugemine. Olen kindel, et sama lugu on uue raamatuga.

Siit leiad nii majutuse- kui tööpakkumisi ja kõike muud vajalikku: http://losangeles.craigslist.org/

Ma ei tea seda täpselt. Minu meelest oli sellest siin kunagi juttu, aga ei leia üles praegu. Saatsingi küsimuse laiale ringile, et need, kes käinud või kellel on infi, vastaksid.

siit leiab hea hinnaga lende: http://www.vertaa.fi/lentoliput/
Mul aga tekkis küsimus seoses selle üheotsa piletiga. Kas piiril probleeme ei teki, kui tagasilennu piletit pole või ei huvita see kedagi?

Viisavabadus ju 17. novembrist. Või kui biomeetrilist passi pole, siis mingi transiitviisa vms äkki.

British Airwaysiga Londonist on nendel kuupäevadel 9100, kui väljuksid 2 päeva varem, siis 7600. Pluss muidugi Tallinnast Londonisse lend ja võimalik ööbimine Londonis, kui lendude kellaajad omavahel ei klapi.
www.britishairways.com

stanstedis mine lihtsalt lennujaama uksest välja ja terravisioni mehed on sul hoobilt varrukas kinni ja tirivad oma bussi peale, mis läheb victoriasse. pilet 8 naela üks ots ja 14 edasi-tagasi. national express oli minu meelest paar naela kallim. Igatahes on kõik tõest väga lihtne, nagu eelpool kirjutaja mainis. Lennujaama ees seisavad bussid ilusti reas, mis kesklinna lähevad.

Muidugi broneeri ise. Olen siiani kõik oma lennupiletid ise interneti kaudu soetanud ja probleeme pole tekkinud. See on ju ülimalt lihtne.

Kui päris odavalt süüa tahta, võib jah kesklinnast välja liikuda. Aasia inimeste rajatud söögiasutustes võib 2-3 naela eest kõhu kenasti täis saada. Mul oli hiljuti brixtoni linnaossa asja ja õhtul astusime mehega mingisse burgeriputkasse. Toit oli täitsa ok, aga WC ust ei saanud seestpoolt lukustada ja kui ma seal parajasti oma asju ajasin, lõi mingi joobnud tüüp ukse lahti, kargas sisse ja kukkus räuskama, et mida sa teed siin, kao välja. Hea, et ma parasjagu potil ei istunud, muidu oleks ta ilmselt mind täis lasknud.

Pizza Hutis ülisuur pizza, mida kahe peale ära süüa ei jõudnud+ kohvid+mahlad kokku 20 naela

Kuidas Jaanuaris Roomast ilma autota Pompeisse/Vesuuvile saada. Kas toimib mingi otse transport või peab Napolisse sõitma ja sealt ümber istuma? Reisimees, kus sa Pompeis ööbisid? Ja seda ka, et kas väikeste lastega seda sõitu ette võtta on mõistlik. Lapsed kärudes ja ise tatsama ei pea.

Kas raha automaadist välja võtmisega näiteks Itaalias kaasneb ka mingeid kulutusi, mingi % väljavõetavast summast vms?

Mina sain Kopenhagenis deebetkaardiga igal pool ilusti hakkama.