lethe

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kirjutan võimalikult lühidalt teistele samas olukorras olijatele julgustuseks, et lendamine ei ole üldse õudne! Õhkutõus on väga põnev, vahepealne osa roppigav ja maandumine möödub kiiresti. Veelgi enam, lendamine on lausa nii mitteõudne, et mina, kui paaniliselt kõrgust kartev inimene, veetsin iga vaba minuti aknast maapinda vahtides (kui olime kõrgusel, kust maapinda ka näha oli). Minnes lennujaama ootesaalis olles oli küll tunne, et jooksen karjudes minema, kuid lennukisse ma ennast sundisin ja kui esialgse plaani järgi mõtlesin silmad kinni hoida (valisin aknapoolse istme), siis kui lennuki tiibadel mingeid plaadikesi liigutama hakati sai uudishimu siiski võitu ja silmad jäid lahti.

Tallinna lennujaamas orienteerumine oli üllatavalt raske (infot jagavaid silte mina leida ei suutnudki) ja infotöötaja ülbus täiesti masendav, õnneks on inglased siiski inimesed ja Gatwickis sain ilma probleemideta (ja kõrvalise abita) õigel ajal õigesse kohta. Tallinna lennujaamas kilekotte müünud juku ei jaganud kogu süsteemist mitte midagi ja tegi minu küsimuste peale ainult ehmunud nägu, seega toppisin kõik vähegi vedelikku meenutavad asjad kotti ja kuna mind lennukisse lasti siis ju läks õnneks. Gatwickis oli turvaväravate järjekorras inimesed, kes kõigilt eraldi üle küsisid, et kas ikka kõik vedelikud on korralikult pakitud (aitasid kahtluse korral inimestel asjad läbi vaadata, et ega midagi kahe silma vahele jäänud pole, ka kilekotid olid seal tasuta). Ühesõnaga - Gatwickis hakkama saada on isegi lihtsam kui Tallinnas. Ja tegelikult põdesin ma ilma reisi täiesti ilmaasjata, asi ei olnud üldse nii hull või keeruline kui ma kartsin.

Laupäeval on minek.

Ja (loodetavasti) viimane rumal küsimus - kas lennujaamas asuvad pagasikaalud kuskil sellises alas kus mul on veel võimalik asju ümber pakkida, juhuks kui käsipagas liiga raske on? Kodus mul kaalu ei ole, nii et eelnevalt kontrollida ei saa.

Tänan vastuste eest, alla kukkumist ma ei karda, sest mina seda (loodetavasti) ei põhjusta ja kui surma saan siis ei ole ju minul enam millegi pärast muretseda. Aga sellegipoolest, tänan ka huumoorikate vastuste eest.

Pigem pabistan selle pärast, et omaenese lollusest maha jään või midagi ära kaotan, seetõttu küsiks veel, et kas lennujaamas on asi nii korraldatud, et iga loll saab aru kuhu ta minema peab ja mida tegema? Noh et näiteks kuhu ma äraantava pagasi viima pean jne. Ja kas Estonian Airil on selles kõige odavamas klassis piletid nummerdatud või istub igaüks sinna kuhu tahab (umbes nagu kooliekskursioonidel, kus bussi saabumisel läheb küünarnukkidega tagumiseks ja trügimiseks, et ikka kähku kõige tagumisse pinki istuma saaks)?